Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Marshall D. Teach (Karanlık Meyveli)

Kim alır ?

• Teach

Kullanılan: 64 45.4%
  • Luffy

Kullanılan: 76 53.9%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 1 0.7%

• Kullanılan toplam oy
    141
One Piece'i sadece bir kez ve birçok şeyi atlayarak izlediğim için bir çok şeyi kaçırmış olabiliyorum hafızam da çok iyi eğil ancak elimden geldiğince bakıp o şekilde konuşmaya çalışıyorum ki absürt bir şey ortaya koymayayım. Ancak bu sahneyi hatırlıyorum ve dediğim gibi Ace'e yapılan uyarıları Meyvesiz Teach'e yenileceğini düşündükleri için yapmadıklarına sadece emin olunamayan -kötü bir hise- dayandırıyorum ve bu hissi de Teach'in farklı karakteri ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Bunu da gördüğümüz tek farklı D. olmasına dayandırıyorum.

Ancak dipnot olarak ekliyorum en görünen manası ile Shanks da WB de Teach'in gücü hakkında uyarıyorlar gibi gözüküyor ve böyleyse bütün bu açıklamalarımın boşuna olduğunun da farkındayım ancak ben öyle olmadığını düşünüyorum her ne kadar objektif davranmaya çalışsam da Teach Shank'sa zarar verecek güçte olamaz diye düşünmemin de etkisi olabilir :sapkali:
Çizmiş işte daha ne yapsın :( Adam onu kafasına takmasa bayrağına o yarayı koymazdı.

Çizmiş işte daha ne yapsın :( Adam onu kafasına takmasa bayrağına o yarayı koymazdı.
Ama ona yakışıyor : )) Çok eski bir yara olduğu belli ve onunla özdeşleşmiş hasır şapka mı yapaydı yani : ))

Dediğim gibi ben şuan da kabul etmiyorum Shank's in Teach'in gücü konusunda uyardığına : ))

Dediğiniz gibi çıkması şaşırtmaz sonuçta görünen ifadelere bakınca ilk anlaşılan bu ancak benim umduğum ve beklediğim bu değil Teach'de başka bir şey var. Belki ilerde Teach gibi tavırları olan başka bir D. daha görürsek daha da netleşir ama muhtemelen görmeyeceğiz ve bu onu daha da tehlikeli yapıyor. Dipnot: Tehlikeli demek güçlü demek değildir :oleyo2:

Son düzenleme:
Ama ona yakışıyor : )) Çok eski bir yara olduğu belli ve onunla özdeşleşmiş hasır şapka mı yapaydı yani : ))

Dediğim gibi ben şuan da kabul etmiyorum Shank's in Teach'in gücü konusunda uyardığına : ))

Dediğiniz gibi çıkması şaşırtmaz sonuçta görünen ifadelere bakınca ilk anlaşılan bu ancak benim umduğum ve beklediğim bu değil Teach'de başka bir şey var. belki ilerde Teach gibi tavırları olan başka bir D. daha görürsek daha da netleşir ama muhtemelen görmeyeceğiz ve bu onu daha da tehlikeli yapıyor. Dipnot: Tehlikeli demek güçlü demek değildir :oleyo2:
Ama Shanks Kızılsaç olarak biliniyor. Yarayı koymasına gerek yoktu mesela. Her D. farklı bunu unutma. Law ile Luffy benziyor mu? Garp ile Roger. Yok. Tüm D'lere has bir özellik görmedik. Beyazsakal sen değilsin derken Roger'ın beklediği sen değilsin demek istiyor. Yoksa Teach sahte D. değil yani.
Peki niye kabul etmiyorsun?

Ama Shanks Kızılsaç olarak biliniyor. Yarayı koymasına gerek yoktu mesela. Her D. farklı bunu unutma. Law ile Luffy benziyor mu? Garp ile Roger. Yok. Tüm D'lere has bir özellik görmedik. Beyazsakal sen değilsin derken Roger'ın beklediği sen değilsin demek istiyor. Yoksa Teach sahte D. değil yani.
Peki niye kabul etmiyorsun?
Yarayı koyması buna çok takıldığını değil umursamadığını ve kendisini belirten bir parçası olduğunu düşündüğü anlamına gelir. Yani çok ağrına gitse koymaz.

Teach tabi ki sahte değil.

Kabul etmiyorum çünkü bana göre Luffy'nin tam tersi Teach sadece amaçları doğrultusunda gösterdikleri irade aynı ancak sabır konusunda bile aynı değiller. Luffy nasıl beklenen kişi ise ve aldığı bir miras varsa Teach'de bu yolunda üstüne oturacak biri. Hatta kayıp yüzyılda D. soyun da Teach karakterinde biri yada birilerini de görebileceğimiz ve kaybettikleri savaşta olumsuz yönde bir rolü/rolleri olabileceğini düşünüyorum.

Roger, Law, Luffy ve hatta garp'ın olumlu karkıları var hep Luffy'nin yetişmesine Roger'in oğlunu kurtarmasına vs. Bilinçli olmayabilir ama hepsinin az yada çok olumlu şekilde kayıp yüzyılın aydınlatılmasına önemli katkıları var. Teach'in tam olarak amacı ne bilmiyorum ama bunların tam aksine bir kişiliğe sahip olduğu açık. Hatta bu sahnenin bile boşuna olmadığını düşüyorum Luffy vs Teach çok benzer ama aynı zamanda çok farklılar

İşte bu şekilde bir düşünceye sahip olmam sebebiyle Shanks ve WB'nin -kötü hisse- kapılmaları ile Luffy'de beklenen kişi olarak hissetmelerini hem aynı hemde tam zıt yönler olarak görüyorum. Yani bu cümlelerin ilk görünen anlamı gibi Teach'in saf gücü ile alakalı olmadığı hissine kapılmama sebep oluyor.

Yeterince veri ile ulaşılmış bir fikir olmadığının farkındayım ancak çok uçuk bir fikir değil : )) Eğer düşüncelerim bu yönde olmasa idi bende bu kadar altı çizilerek ifade edilen Meyvesiz Teach gücünün Luffy'den üstün gelebileceğine ihtimal verirdim.

Yarayı koyması buna çok takıldığını değil umursamadığını ve kendisini belirten bir parçası olduğunu düşündüğü anlamına gelir. Yani çok ağrına gitse koymaz.

Teach tabi ki sahte değil.

Kabul etmiyorum çünkü bana göre Luffy'nin tam tersi Teach sadece amaçları doğrultusunda gösterdikleri irade aynı ancak sabır konusunda bile aynı değiller. Luffy nasıl beklenen kişi ise ve aldığı bir miras varsa Teach'de bu yolunda üstüne oturacak biri. Hatta kayıp yüzyılda D. soyun da Teach karakterinde biri yada birilerini de görebileceğimiz ve kaybettikleri savaşta olumsuz yönde bir rolü/rolleri olabileceğini düşünüyorum.

Roger, Law, Luffy ve hatta garp'ın olumlu karkıları var hep Luffy'nin yetişmesine Roger'in oğlunu kurtarmasına vs. Bilinçli olmayabilir ama hepsinin az yada çok olumlu şekilde kayıp yüzyılın aydınlatılmasına önemli katkıları var. Teach'in tam olarak amacı ne bilmiyorum ama bunların tam aksine bir kişiliğe sahip olduğu açık. Hatta bu sahnenin bile boşuna olmadığını düşüyorum Luffy vs Teach çok benzer ama aynı zamanda çok farklılar

İşte bu şekilde bir düşünceye sahip olmam sebebiyle Shanks ve WB'nin -kötü hisse- kapılmaları ile Luffy'de beklenen kişi olarak hissetmelerini hem aynı hemde tam zıt yönler olarak görüyorum. Yani bu cümlelerin ilk görünen anlamı gibi Teach'in saf gücü ile alakalı olmadığı hissine kapılmama sebep oluyor.

Yeterince veri ile ulaşılmış bir fikir olmadığının farkındayım ancak çok uçuk bir fikir değil : )) Eğer düşüncelerim bu yönde olmasa idi bende bu kadar altı çizilerek ifade edilen Meyvesiz Teach gücünün Luffy'den üstün gelebileceğine ihtimal verirdim.
Ben bireysel farklılıklara inanıyorum. Her D. farklı işte. Teach amacı için her şeyi yapabilecek biri. Roger ölecekken güler, Law ağlar. Hepsini bir kalıba koyamazsın.
Peki bir şey soracağım. 20 küsur yıl önce olmuş bir olayda neden Marco ve Jozu'nun yanında Teach çizilmiş? Neden Vista veya Thatch değil?

Ben bireysel farklılıklara inanıyorum. Her D. farklı işte. Teach amacı için her şeyi yapabilecek biri. Roger ölecekken güler, Law ağlar. Hepsini bir kalıba koyamazsın.
Peki bir şey soracağım. 20 küsur yıl önce olmuş bir olayda neden Marco ve Jozu'nun yanında Teach çizilmiş? Neden Vista veya Thatch değil?
Bireysel farklılıklar elbette olacak ama bilinçli yada bilinçsiz ortak bir irade var ortada ve bir farklılığa vurgu yapılan Teach.

Thatch'tan güçlü olabilir Teach pek bir şeyini görmedik. Sonuçta Teach'te tümen komutanı olabilecek bir güçte olabilir. Kaldı ki Teach daha eski bile olabilir. O resim Meyvesiz Teach'in şimdiki Luffy'den daha güçlü olacağını göstermez. Shanks'ın ya da WB'nin sözleri gösterebilir. O sözlere de bakışım farklı

Marco, Jozu ve Teach tayfanın en eskileri, Ace hatta ona sen herkesten eskisin diyordu. Roger daha hayattayken WB'nin tayfasına katılmış, ondan ötürü D.'nin ne anlama geldiğini Roger'a soruyor.

Ace 2 yıl önce jinbei ile kafa kafaya gitti, iki yıl önceki jinbei getir luffy şuan ki hali rahat alır,şimdiki jinbe ile zorda olsa yine alır ,Luffy bb yi bedavadan ada turuna çıkartır benden söylemesi.

Güncel Luffy karanlık meyveli Teach'i alacak seviyeye geldi. Artık o kadar da meyveye ihtiyacı yok. Hakisi çok gelişti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık