Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu vs kadar saçma bir olay görmedim. Hani bu lufy yorgundu, hakisi yoktu. Ne olduda yarım saatte Katakuri ile savaşacak kadar güç topladı.Bm gelince haki yok Katakuri'ye gelince haki çok iyice çocuk mangasına döndü.

Bu vs kadar saçma bir olay görmedim. Hani bu lufy yorgundu, hakisi yoktu. Ne olduda yarım saatte Katakuri ile savaşacak kadar güç topladı.Bm gelince haki yok Katakuri'ye gelince haki çok iyice çocuk mangasına döndü.
İnsan cevaplamaya üşeniyor :(
10 saniye düşünerek iki farklı açıklama bulunabilir bu probleme :(

Mesele şu Luffy Dressrosa arcındaki halinden çok üstün durumda fakat bunu okuyuculara kademe kademe göstermeyi seçiyor Oda.Blueno----Lucci veya Mr 3----Croco olayları gibi.
Mesela Dressrosa arc başlangıcında Luffynin Chinjaoyu yenmesi falan olay şeylerdi.Okuyunca bize öyle geliyordu.Bir arc önce Sezara 2 kere yenilmişti falan.Arc sonunda Doflyyi yendi.
Şimdi ise arc başında Crackerı yardımlı yendi.Arc sonunda Katakuriyi gayet yenebilir çok saçma durmuyor.
Chinjao-Dofly arasından daha ufak bir ara var Cracker-Kata arasında.

Bir smoothie sanji dövüşü olur mu açaba cünkü luffy ne zaman biriyle ciddi bir dövüşe girse adamlari da arkada kalmıyo.
Sanji yılını da görmüş oluruz.

kartal8181

Zaman kaybetmeksizin luffy dövüşü alır. Sadece gemilerinin düşmanların tam ortasında olmadığını anladığı an işi hızlandırır.
Luffynin harcadığı her saniye oyalama taktiği içereceği için ve ısınma turları ile dövüş başlayacağı için sürenin uzunluğunun katanın dayanma gücünden gelmeyecek.

Yonkou sağ kolu ile Yonkou arasında yeryüzü ve gökyüzü arasındaki gibi bir fark var. Marco ve Wb örnek sayılabilir, katayı yendi diye Wano öyle boş bir arc olmaz sonuçta Wano'daki rakip Kaido olacaktır sağ kolla falan uğraşırsa Kaido'yu kim durduracak. Bu son bölümü okumasam ben Kata alır derdim ama luffy'nin yaptığı hareket sonrası dayak yemesi düşünülemez. Bence kaio-ken gibi bir teknik geliştirmiş olabilir Luffy.

Kaido baskana lafim yok. Ama Akainu'yu Filo amirali olduktan sonra iyice gelismistir bence su an top seviyesindedir elbette tek basina alamaz ama o izi onun yaptigindan nedense eminim. Uc amiral cilginlik olur bu arada muhtemelen yakalanmalarinin biri veya birkaci bu yuzdendir :D
Kaidou Başgan "hacım siz kim köpeksiniz ya" deyip aralarına atlamıştır, ikisini linç etmiştir, o ara Akainu fırsat bulup böyle bir şey yapmıştır, diyebiliriz belki.

G4'ü de bu yüzden sevmiyorum. Çünkü fazla bir güç. Yani Luffy'nin tek yumruğuyla rakibine şehir turu attırması hiç ama hiç zevkli bir şey değil.

Bu yüzden de Doflamingo ile olan dövüşünü gram sevemedim. Yani Lucci, Crocodile, Don Krieg ile olan dövüşündeki canla başla mücadele nerede, Doflamingo nerede.

Aslında Luffy'nin gelişimi yumruk gücü üzerine değil de, hız, sürat, esneklik (daha da esnek olmak), dayanıklılık, refleks üzerine olsaydı çok daha keyifli olurdu.
Dof vssi çok daha güzeldi bence, çünkü klasik ana karekter dayak yer yer sonra dövür olayının yerine bu sefer dövüp, dövüp yenilmesini izledik.

Op'ta daha önce hiç böyle bişey olmamıştı :bilmem:

Bu arada Dof'un iç organlarında sorun olmasa o kadar ezik görünmezdi :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık