Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy & Charlotte Katakuri vs. Kaidou

Luffy+Katakuri VS Kaido

• Kullanılan toplam oy
    181
Hayal kırıklığına uğradım resmen ben kaidonun bukadar oy alacağını düşünmedim
Bak bu konuda şunu söyleyeyim Yonkoular muazzam güç odakları tek bir tanesinin neler yapabildiğini gördük Marineford'ta ki WB'nin hastalığından dolayı ne kadar zayıfladığı gösterildi orada çok net bir şekilde. Ben iddiamı yükseltip Luffy ve Kata hasta WB'yi bile alamaz diyorum. Sen Yonkouları biraz hafife alıyorsun bence BM Kata onu kormuaya çalıştığında sen kim oluyorsun da beni koruyorsun velet gibi bir şey diyordu :D

:eek::eek::eek:şok oldum ya ben bu anketi yaparken ikisi net alır dedim
Amiral seviyesi biraz düşük kalmadimi :D
Katakuri abartıldığı kadar güçlü bir savaşçı değil, pek çoğu onu bir amiral kadar güçlü görüyor ama yanılıyorlar. Luffy şu aşamada bir amiral kadar güçlü olamaz, olmamalı. Seriinin dinamiklerne aykırı. Bu gün amiral gücünde olan adam bir kaç ark sonra imparator seviyesine çıkar. Bunun için çok erken olduğunu düşünüyorum.

Luffy ve kata ikilisi dovusun ilk baslarinda kaidoya denk giderler. Yonkoular tamam cok guclude fazla abartmiyalim. Karsidakide iki sag kol. Dovusun ilk 1 saati boyle biraz ortada gectikten sonra iki tarafta hasar almaya baslar fakat kaidonun aldigi hasarlar onu fazla etkilemez. Bizimkilerin ise aldigi hasarlar onlari yavas yavas dovusten dusurur ve kaido 2 3 saate,ciddi bir yara olmadan vsyi alir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık