Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy & Charlotte Katakuri vs. Kaidou

Luffy+Katakuri VS Kaido

• Kullanılan toplam oy
    181
BM nin en zayıf yonkou olduğunu söylüyorlar katılmıyorum(kaidoyu görmedim ama bence en zayıf yinede kaido) Kaido sadece ölmüyor yenilgi tadıyor BM kaç defa yenildiki bu güne kadar
Roger döneminde bile Yonkou bu kadın ki kitabeyi kapıp kaçmış bildiğimiz. Çarpışmamış kadınla demek ki her baba yiğidin harcı değil. Yorumlarda BM olsa yenerlerdi falan diyenleri gördüm ondan bile dedim yoksa BM bencede Kaido'dan zayıf değildir. Kadın çiğ çiğ insan yiyor la Kaido bu kadar korkunç değildir :D

Edit: Şimdi bu yorumdan Roger'i yenerdi çıkaranlar olur taşlarlar adamı :D demek istediğim kazanırken çok şeyde kaybedebileceği bir düşman olarak görmüş ki savaşmamış adam :sapkali:

Roger döneminde bile Yonkou bu kadın ki kitabeyi kapıp kaçmış bildiğimiz. Çarpışmamış kadınla demek ki her baba yiğidin harcı değil. Yorumlarda BM olsa yenerlerdi falan diyenleri gördüm ondan bile dedim yoksa BM bencede Kaido'dan zayıf değildir. Kadın çiğ çiğ insan yiyor la Kaido bu kadar korkunç değildir :D

Edit: Şimdi bu yorumdan Roger'i yenerdi çıkaranlar olur taşlarlar adamı :D demek istediğim kazanırken çok şeyde kaybedebileceği bir düşman olarak görmüş ki savaşmamış adam :sapkali:
Haklısın :sapkali:ve bence Luffy+Katakuri BM yı yener(dolayısıyla kaidoyuda)
Roger konusunu açmadın farzediyorum şimdi gelip saçmalayacaklar :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık