Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
Hemen arkasından Wb için de aynı şeyi söylüyor..... Garp her ikisine de ispitledi yani?????
Orasını bilemem.
Zaten ben bana en mantıklı gelen fikri yazmıştım. Her şeyin cevabını bulduğumu iddia etsem fikir olarak değil, mutlak gerçek olarak sunardım.
Çürütücü bir şeyler sunmak yerine konuyu alakasız yerlere çekmeye çalışanlar olmuşsa bundan sebep bana değil, onlara konuşman gerek.

Orasını bilmem..... Peki.
Aynen. :good:
Ama her şey için teşekkürler. Çünkü en azından diğerlerinin aksine bana bu fikirle ilgili düşünecek bir şeyler sunabildin.

Bu fikri ortaya attığımda, aksini iddia edecek, çürütecek birileri olursa diye bekliyordum. Ve bil bakalım ne oldu?
Bir kişi, gammazlamıştır ama iyi niyetlidir dedi.
İki kişi diyecek lafları olmadığı için konuya başka yerlere çekerek polemik çıkarmaya çalıştı.
Birkaç kişi mümkün olduğunu belirtti.

Hm.
Tüh. Ben de Garp savundun, ciddi ciddi savundun sanmıştım.
Olayı Osmanlı'ya götürmenden anlamam gerekirmiş oysa.
Neyse. Geç oldu ama oldu en azından.
Sana bol dalgalar o zaman. :sapkali:
Yanıt alamadım minvalinde benim söylediklerimi de yazmışsın, ondan dedim. Acaba dalga geçildiği anlamayacak kadar mı vahim diye endişelenip açıklama gereği duydum.

Teşekkürler Farocum, sana da. :sapkali:

Yanıt alamadım minvalinde benim söylediklerimi de yazmışsın, ondan dedim. Acaba dalga geçildiği anlamayacak kadar mı vahim diye endişelenip açıklama gereği duydum.

Teşekkürler Farocum, sana da. :sapkali:
Rici ederim Mıho'cuğum. Ne zaman istersen. :sapkali:
Açıklama için de teşekkürler tabi. Aynen o kadar o kadar vahim durumdayım. O yüzden bence sen benden ümidi kes. :)

Bu çevirinin ne derece doğru olduğu şaibeli.
Nasıl fark ettikleri ise tartışma konusu.
Ki ben daha önce bu görsel geldiğinde "21 aylık hamilelik detayını nasıl öğrendiler?" diye de sormuştum.
Hatta o zaman takılmamışım ama Garp, günahını itiraf etmiş. Sengoku ile aralarındaki konuşmadan o çıkıyor.
Erkan12 ve Karollo'nın tartışma üslubu bu nerde olsa tanırım. Kalitesizlik kokuyor buram buram.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık