Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366
İşte böyle bir yerlerine beton yetmeyecek adamları Luffy gibi sümüklü bir karakterin gölgesinde bırakırsanız ben de öyle serinin içine katı atık bırakırım. Yani şundan 💩Bu arada neden mutlu bir b*k emojisi yapmışlar hiç anlamadım. Hislerimi tam tarif etmiyor. Bunun kızgın ve mutsuzu neden yok ?

İşte böyle bir yerlerine beton yetmeyecek adamları Luffy gibi sümüklü bir karakterin gölgesinde bırakırsanız ben de öyle serinin içine katı atık bırakırım. Yani şundan 💩Bu arada neden mutlu bir b*k emojisi yapmışlar hiç anlamadım. Hislerimi tam tarif etmiyor. Bunun kızgın ve mutsuzu neden yok ?
B*k var da mı gülüyorsun, sözünden yola çıkılmış olabilir.

Bari etrafındakiler güçlü olsa? Fikir adamı diyoruz, en güçlü adamı Sabo :( Bu adamın güçsüz çıkma olasılığı uzayda yok.
Komutanları bile vasıfsız tayfa.Bi tane çocuk adam bi tane kargabaş bi tane amigo hatun.Sabo'yu Wano sonu görücez pancar turşusuna dönmüştür.
Sonra bu reyis çıkacak dünya cevabımızı bekliyor gibi anlamsız şeyler söyleyip kaybolacak yine.
Oda bunun hakkında bişey anlatsa da beni morartsa bari

Komutanları bile vasıfsız tayfa.Bi tane çocuk adam bi tane kargabaş bi tane amigo hatun.Sabo'yu Wano sonu görücez pancar turşusuna dönmüştür.
Sonra bu reyis çıkacak dünya cevabımızı bekliyor gibi anlamsız şeyler söyleyip kaybolacak yine.
Oda bunun hakkında bişey anlatsa da beni morartsa bari
Asıl desteği, Lütfü'den ve isyancı denizcilerden alacak. Tabii isyancı adalar da var. O yüzden çok şey etmiyorum ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık