Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366
Ha Dragon ha Fuji bence seviyelerini aynı bekliyorum. Lufy sayesinde bir şeyler başaracaksa bence gitsin intihar etsin. Korsanlarla devrim mi olur.:D
İşte mangada olacak luffy ile.Dövme surat dövünecek ben yıllarca boşa uğraşmışım luffy gibi birkaç oğlum daha olsa çoktan başarmıştım diyecek. :D 3 oğlan milleti kendi yanına çekerdi sonra hepsini de babalarına yönlendirirlerdi.Dövme surat hata yapmış en az 3 çocuk şart.:ehe:

İşte mangada olacak luffy ile.Dövme surat dövünecek ben yıllarca boşa uğraşmışım luffy gibi birkaç oğlum daha olsa çoktan başarmıştım diyecek. :D 3 oğlan milleti kendi yanına çekerdi sonra hepsini de babalarına yönlendirirlerdi.Dövme surat hata yapmış en az 3 çocuk şart.:ehe:
Geçte olsa farketti bu durumu ve Robin'e bir şeyler yaptı gibi.:D Wg'de yol yaparsa ne olacak peki, yıkılır mı yoksa yıkılmaz mı?
Şaka bir yana yer altı dünyasına bile hükmedemiyor daha, Dofy sendeleyince bayramda şeker alan çocuklar gibi sevindi yahu.:D

Geçte olsa farketti bu durumu ve Robin'e bir şeyler yaptı gibi.:D Wg'de yol yaparsa ne olacak peki, yıkılır mı yoksa yıkılmaz mı?
Şaka bir yana yer altı dünyasına bile hükmedemiyor daha, Dofy sendeleyince bayramda şeker alan çocuklar gibi sevindi yahu.:D
Robin konusunu hiç açma. :D
Doflamingo Sugar'ın meyveyle bunları ayakta uyutmuş uzun bir süre.Yine de farketmişler garipliği.Hükümetten zekiler sanki.Fakat meyvesiz Sabo'yu oraya yollamaları hata.Doflamingo'yu geçtim tüm tayfayı karşısına alamaz.Yanındakiler de pek güçlü değil hesaba katmaya bile gerek yok.

Amiral gücünden aşağısında olduğunu düşünmüyorum ama fikir adamlığı ağır basacak bence Sengoku gibi.

Orasını okuyucuların yorumuna bırakıyorum. :D Yalnız şu da var.Roger Shiki'nin kafasına dümen geçirirken gücünü görmediğimizi söyleyenler varsa o fırtınalar da Dragon ile ne kadar ilişkilendirilebilir aynı mantıkla değil mi ? O da tamamen belirsizdir yani.

Elinin uzunluğunu arttırması lazım yoksa devrim yalan olur.
Ben onu hakiye bağlıyorum ki meyve gücü de olabilir ama kral haki sadece insan bayıltmaya yaramıyordur herhalde... :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık