Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mink Kabilesi vs. Hasır Şapka Korsanları

Mink Kabilesi Vs Hasır Şapka Tayfası

• Mink Kabilesi

Kullanılan: 40 57.1%
  • Hasır Şapka

Kullanılan: 28 40.0%
  • Berabere

Kullanılan: 2 2.9%

• Kullanılan toplam oy
    70

Yami

Dof ailesi olsa alır derdim yarısından çoğu oyuncak olurdu zaten ama bizim tayfa yalan olur.
Luffy g4 açıp inu yada nekoyu alır diğerini de zoro tutar ancak yine de fayda etmez.Luffy 10 dakika yerde yatarken bizim tayfayı hallederler.
Kafes + Uyanış açsa yeter Doflamingo :D
Ayrıca o kafes file zarar verir sanırım.

karolla

Zoro ve Sanj'ye bakar is. Inu ve Neko'yu alirlarsa bizimkiler kazanır. Luffy'i bunlarla ugrastirmamalari lazim. O 'sınırlı' saldiri gücünü diğer minklere harcamak daha makul. G4 acip tekleye tekleye süpürür ortalığı Luffy.
Sanji mi inu veya inuyu tutacak? Sırf ben bu konuda bir şeyler yazdım diye sanjiyi oraya koymuşsun :) Hayvanat jacke direnene mi kafa tutacak sanji? Adam kaç arktır dövüşmüyor. Yerinde sayıyor.

Sanji mi inu veya inuyu tutacak? Sırf ben bu konuda bir şeyler yazdım diye sanjiyi oraya koymuşsun :) Hayvanat jacke direnene mi kafa tutacak sanji? Adam kaç arktır dövüşmüyor. Yerinde sayıyor.
Zoro napti onlari yenebilecegini gosteren? Dof'u o yendi de benim mi haberim yok kardes? Ben ikisinin de gostermedikleri seyleri oldugunu dusunuyorum. Zaten gelecek arc muhtemelen shogunu Zoro, bir yikimciyi Sanji yenecek. O guc havadan gelmeyecek herhal.

Arc sonu goruselim.

karolla

Zoro napti onlari yenebilecegini gosteren? Dof'u o yendi de benim mi haberim yok kardes? Ben ikisinin de gostermedikleri seyleri oldugunu dusunuyorum. Zaten gelecek arc muhtemelen shogunu Zoro, bir yikimciyi Sanji yenecek. O guc havadan gelmeyecek herhal.

Arc sonu goruselim.
Zoronun yaptıkları en azından ortada. Luffynin de ortada. Ama sanjinin hiç bir şeyini görmedik. İnu ve neko gibi TANK denecek karakterlere sanjinin tekmesi biraz yeter. Sanji de bunların saldırılarına dayanamaz. Sanji ne luffy gibi lastik ne zoro gibi dayanıklı ne de bu 2si kadar yıkım gücü var. Ben sanjiyi jackin hortumunu ayağı ile durdurduğunu hayal edemiyorum. Babası eliyle diableden tutup fırlatıyor sanjiyi :D

Zoronun yaptıkları en azından ortada. Luffynin de ortada. Ama sanjinin hiç bir şeyini görmedik. İnu ve neko gibi TANK denecek karakterlere sanjinin tekmesi biraz yeter. Sanji de bunların saldırılarına dayanamaz. Sanji ne luffy gibi lastik ne zoro gibi dayanıklı ne de bu 2si kadar yıkım gücü var. Ben sanjiyi jackin hortumunu ayağı ile durdurduğunu hayal edemiyorum. Babası eliyle diableden tutup fırlatıyor sanjiyi :D
Dayanamaz diyen sen, Sanji'yi yere cakti dedikten sonra yere çakildikten sonra ne oldugunu da yazsaydin ya :D Sanji aldığı darbelerden sonra ne oldu? Çok mu hasar aldı yahut göstermelik bir yara bandı ile iş bitti mi :D

Mizraga tekme atabilecek hakisine neden bir sey demedin?

Sanji, saf guc olarak onlar kadar yoktur. Luffy de yok yok zaten. O saf guc artışını g4 sağlıyor. Her neyse, Sanji'de g4 yok.

Mesele hortum durdurmak ise Dof da belki durduramaz eliyle. Ama meyvesi ile durdurur. Sanji ise k.hakisi ile sezip sıçrar. Nasıl bir kafa yapın var anlamadım ki? Eşit saf guc falan mi gerekiyor dövüş kazanmak için?

Neyse, Sanji, dövüş becerisi olarak o ikiliden aşağı kalmaz, DJ'yi Sanji'nin g2'si olarak alırsan saldiri gücünün de çok iyi olduğunu anlarsın. Dandik saldırısı ile Vergo'yu duvara gömen, o beklenen okama kenpo ile de Neko'yu gomer.

Zaten ben tutmaktan bahsetmiyorum, yenebilirse demişim okuman yazman yok mu? Tutmak dedigin, kum torbası olup, zaman kazandirmaksa Sanji de dayanıklı, Sanji de saldirilardan siyrilabilecek kapasitede, o da tutar zaten. Ama burada bir kazanan olacaksa yenmeliler. Luffy de en guclu ikili ile ugrasmayacagi için digerlerini tekleye tekleye gider.

kör topal

Olmayan saldırının nesine baksınlar? Luffy öyle bir saldırı kullanmadı. Ona baksak zaten Luffy'ye bile gerek kalmaz belkide. Öyle bir saldırısı olmaz demiyorum ama şu an yok.
2 yıl boşuna mı kaldı yani Luffy ne demek istiyorsun? tabiki öyle bir saldırı var. hayallerimde.

Aynısını düşündüm he sen bunu yazmasan Sanji geçmezdi diye söylendim :D.

Arc sonu goruselim.
Zoro amirale kafa tutabilicek bir seviyede ve Pica gibi bi devi rahatlıkla aldı. Peki Sanji? Dayak yedi bacağı çatladı kukla oldu kaçırıldı ve şu an hapis bir gelin. Sanji'nin yılı dendi yıl biticek :D. Yani Zoro en azından kafa tutabilicek biri hatta açık bulursa rahatlıkla alabilir inu veya nekoyu. Tabi bulamazsa bi süre götürdükten sonra kaybeder. Sanji'ye hiç şans vermiyorum Zoro'ya çok az.

Direkt fili indirir yoluna bakar, ne uğraşacak. Kuş kafesini fil kıramaz, ölür giderdi.
Fil'in bacağını bi süre hazırlıktan sonra keser zaten ağaç gibi sırtüstü düşer tüm ada minkler felan ezilir gider kuş kafesine de gerek yok yani :D.

İnş boş iş diye kaldırılmaz :D.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yami

Mingonun tayfasında ki bücür kız , file dokunsa oyuncak oluyor dimi ? :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık