Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mink Kabilesi vs. Hasır Şapka Korsanları

Mink Kabilesi Vs Hasır Şapka Tayfası

• Mink Kabilesi

Kullanılan: 40 57.1%
  • Hasır Şapka

Kullanılan: 28 40.0%
  • Berabere

Kullanılan: 2 2.9%

• Kullanılan toplam oy
    70

Yami

Şunun taramalısına kim dayanabilir?
Dostum olaya o şekilde bakamazsın. İnu ve Neko çok güçlü kişiler.
Belki sana gösterişli gelmiyor olabilir ama Jackin zoan formunda ki etrafı yerle yeksan eden saldırısını çok rahat durdurdu.
Normal kişi değil bunlar. Doflamingonun bir kaç tık üstü adamlardan bahsediyoruz.
Ayrıca Doflamingo o saldırıyı karşılamak için bekledi.
İnu veya Neko beklemek zorunda değil.

Kaidou dayanır. Ayrıca o saldırıdan kaçabilirler. Mal gibi karşılamaları Gerekmiyor.

Ayrıca luffynin hakisi yetmez buna.
Tayfanın diğer üyeleri kaçmalarını engeller. Zoro engeller diyeyim sana da buga gir. :p
Dostum olaya o şekilde bakamazsın. İnu ve Neko çok güçlü kişiler.
Belki sana gösterişli gelmiyor olabilir ama Jackin zoan formunda ki etrafı yerle yeksan eden saldırısını çok rahat durdurdu.
Normal kişi değil bunlar. Doflamingonun bir kaç tık üstü adamlardan bahsediyoruz.
Ayrıca Doflamingo o saldırıyı karşılamak için bekledi.
İnu veya Neko beklemek zorunda değil.
Tayfa üyeleri kaçmalarını engeller. Zaten uzun uzun yazasım yok. Öyle kendi fikrimi yazdım.

Yami

Tayfanın diğer üyeleri kaçmalarını engeller. Zoro engeller diyeyim sana da buga gir. :p

Tayfa üyeleri kaçmalarını engeller. Zaten uzun uzun yazasım yok. Öyle kendi fikrimi yazdım.
Yani basit adamlar değil. Luffy bu tarz cümle kurduğu kişi Fujitoraydı hatırlıyorsan :D
1 Milyarlık Jack'in Zoan formunu tek kol ile durduruyor adam.
Basit bir durum değil. Neyse :)

Wano ve Elbaf'tan (Elbaf tahmin sadece) sonraki belki de en güçlü ulusu bizim kötü tayfaya nasıl yem edersiniz la?

Luffy ve G4 belirler herşeyi.inu ve Neko çok güçlüler ama Zoro da olunca , Strawhat ekibi noktayı koyar. Tabi sayıca minkler çok işler degisede bilir.

karolla

Kimse inu ve nekonun karşısına zoroya denk dediği sanjiyi niyese koymuyor :p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık