Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'tan Önce Unvan Kime Aitti?

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    185
''Zoro Novel'' olarak geçiyor. Sandman çevirmişti ingilizceye.

WB ile aramdaki güç farkını görmek istiyorum diyen, aralarındaki güç farkını kabul eden, ama güç farkının ne kadar uzak olduğunu bilmediği için bunu öğrenmek için WB'ye saldıran ve Korsan Kral olmak beni geçmekten bile daha zor diyerek kendi ile Korsan Kral arasına en az 2 seviye fark koyan, ve Luffy'nin tayfa elemanı Zoro tarafından geçilecek birisi için ''seviyesinin bir sınırı yok'' mu dedin ben mi yanlış anladım?
Beni geçince Shanks var Shanks’i geçince korsan kral olursun manasında demiştir orada.Hoş Shanks’in onu geçebildiği belli değil.Ve görünene göre Shanks eski dörtlü varken yine de en zayıf olanmış genel toplamda.

WB ile aramdaki güç farkını görmek istiyorum diyen, aralarındaki güç farkını kabul eden, ama güç farkının ne kadar uzak olduğunu bilmediği için bunu öğrenmek için WB'ye saldıran ve Korsan Kral olmak beni geçmekten bile daha zor diyerek kendi ile Korsan Kral arasına en az 2 seviye fark koyan, ve Luffy'nin tayfa elemanı Zoro tarafından geçilecek birisi için ''seviyesinin bir sınırı yok'' mu dedin ben mi yanlış anladım?
Romanları neden canon alıyoruz? Oda onaylamış mı yoksa:d

Önceki en güçlü kılıç ustası aşağıdaki Koramiral'dir. Unvanı Oden ve Rayleigh'i yenip almıştır. Sonra meyveye geçince yeni unvana 2 genç aday kalmıştır. Biri Shanks, diğeri Mihawk...
Kılıçta en iyi olunca daha etkili yöntemlere geçmiş olsa gerek.Kılıç sadece yüzeysel kesip geçiyor evrende organ alacak delik açamıyor.Bunla işim bitti yeni birşeyler verin diyince önüne magma meyvesi gelmiştir. :D

Onu demedim kılıç ustası olan bir adam güçlü olamaz algısı var.

Mihawk'ı boşver herhangi bir kişi sadece kılıç ustası olarak zirve güce ulaşamaz mı ?
Daha geçen sayı Kaido demedi mu sadece hakiyle bile zirve olabilirsin ?
Haki+kılıç ustası olarakta zirve olunabilir.

Yazan vardır belki ama Mihawk'tan önce bu unvan yoktur bence. Roger için KK unvanı nasıl çıktıysa Mihawk ta kılıçta aşırı yetenekli olduğu için bu unvanı oluşturmuşlardır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık