Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Erken sevinme derim, Smoker her an fikrini değiştirebilir. Tamam bi süre ara verilebilir ya da uyarı mahiyetinde konu kapatılabilir ama neredeyse bin sayfa konuşulmuş emek edilmiş bir konunun bir daha açılmamak üzre kapatılacağına pek ihtimal vermiyorum. Haksızmıyım @Smoker ?
Ahahah açılmaz bu konu daha. Açılırsa da yine kapanır, bu konuda tartışma şekli çok net çünkü. Ergumansız saçma sapan millet birbirine laf atıp, uğraşıyor. Bu zamana kadar kalması bile bir olay. Smoker çok önceden bu konuyu kapatacam dedi sonra erteledi. Artık ömrünün son demlerini yaşıyor konu diyebiliriz. :D

@Dragon Senden beklentiler yüksek, seçeneklerde KK mesela hiç olmaması lazım, Mihawk kendi ağzı ile KK olmak beni geçmekten bile zor demişti mesela, yani olmadığını zaten söylemiş. Yonko seviyesi de olmadığını söylüyor, burada en uç ekstrem durum Amiral seviyesi, en aşağı Yonko ikinci adam, Yonko birinci adam, Amiral seviyesi seçenekleridir. En son çıkan vivre card bilgisine göre Yonko üçüncü adamı Vista Mihawk ile yarışacak seviye de dendi.

Ahahah açılmaz bu konu daha. Açılırsa da yine kapanır, bu konuda tartışma şekli çok net çünkü. Ergumansız saçma sapan millet birbirine laf atıp, uğraşıyor. Bu zamana kadar kalması bile bir olay. Smoker çok önceden bu konuyu kapatacam dedi sonra erteledi. Artık ömrünün son demlerini yaşıyor konu diyebiliriz. :D
500'de kapatacaktım, mekan sahibi olduğum için "500 de benden olsun" deyip, 1000'e uzattım. Yaklaştı, ama dayanamadı.

Konunun tekrar açılması iyi olmuş. Virüs gibi bütün konulara sıçrayacaktı. Sanji tartışırken bile araya mihawkın seviyesi ile ilgili argümanlar üretiliyordu.

Silmediğime dua et diyeyim, sen anla ne kadar sinirlendiğimi.
Diğer konuda söylediklerinde de haklısın ne diyeyim ama sen sakin kalmaya gayret et, silip ne yapma. Tamam kapat ama Mihawk ile ilgili yeni bir bilgi geldiğinde aç, böylece kısır tartışmalar dönmemiş olur ve yeni bilgiler üzerinden tartışırız.
Kısır tartışmalardan ben de sıkıldım, o yüzden Smoker'ada söylüyorum kapatmak istiyorsa kapatsın ama yeni bilgiler geldiğinde tekrar açsın böyle daha iyi olur.

@Erkan12 ve benim biraz hararetli tartışmamız yüzünden biraz konuda ortam gerilmiş olabilir. Fakat ben Erkanla tartışırken gerilmiyorum. Karşılıklı nazımızın bir birine geçtiğini hayal ederek cevap veriyorum ona. İnanıyorum ki onunki de böyledir. Yoksa forumda kimse kimseyi kırmak için mesaj atmaz. İnsan kavga etmek için buraya gelmiyor neticede. Fakat dışarıdan bakanlar bunlar neden böyle deli gibi tartışıyor diyordur illaki. Belki biz böyle keyif alıyoruz :) İnsan sevdiğini kızdırırmış misali :) Mesela ben hiç bir zaman @Erkan12 yi şikayet etmedim. Belki o beni etmiştir bilemem. Fikirlerine katılmasam da bazen iğnelesem de en azından kendi argümanını oluşturmuş belli dayanaklar geliştirmiş onun üzerinden fikirlerini sunuyor ben de bunu saygıya değer görüp cevap veriyorum. Ama diğer üyeler öyle değil. Gelip laf sokup ortadan kayboluyor. Bence bu mihawk konusu belli kişilere kapalı olsun. Belli kişilere açık olsun. Veritabınında bu düzenleme yapılabilir bence teknik olarak mümkün.

Veya yan menüde bu konuyuyu hiç görmeme seçeneği olmalı. Böylece kimsenin haberi olmaz. Gizli konu gibi olur müdavimleri tartışır sadece.

Diğer konuda söylediklerinde de haklısın ne diyeyim ama sen sakin kalmaya gayret et, silip ne yapma. Tamam kapat ama Mihawk ile ilgili yeni bir bilgi geldiğinde aç, böylece kısır tartışmalar dönmemiş olur ve yeni bilgiler üzerinden tartışırız.

Kısır tartışmalardan ben de sıkıldım, o yüzden Smoker'ada söylüyorum kapatmak istiyorsa kapatsın ama yeni bilgiler geldiğinde tekrar açsın böyle daha iyi olur.
Yahu yeni bilgi gelirse bölümde tartışılıyor zaten. Eğer o tip bir bilgi gelirse seviyesi de net şekilde anlaşılır ve konunun bir daha açılmasına sebep kalmaz zaten. Eğer güç üzerine bir bilgi gelmezse konunun bir daha açılmasının bir sebebi kalmaz. Sonuçta aynı tip tartışmalar yine dönecek.

@Erkan12 ve benim biraz hararetli tartışmamız yüzünden biraz konuda ortam gerilmiş olabilir. Fakat ben Erkanla tartışırken gerilmiyorum. Karşılıklı nazımızın bir birine geçtiğini hayal ederek cevap veriyorum ona. İnanıyorum ki onunki de böyledir. Yoksa forumda kimse kimseyi kırmak için mesaj atmaz. İnsan kavga etmek için buraya gelmiyor neticede. Fakat dışarıdan bakanlar bunlar neden böyle deli gibi tartışıyor diyordur illaki. Belki biz böyle keyif alıyoruz :) İnsan sevdiğini kızdırırmış misali :) Mesela ben hiç bir zaman @Erkan12 yi şikayet etmedim. Belki o beni etmiştir bilemem. Fikirlerine katılmasam da bazen iğnelesem de en azından kendi argümanını oluşturmuş belli dayanaklar geliştirmiş onun üzerinden fikirlerini sunuyor ben de bunu saygıya değer görüp cevap veriyorum. Ama diğer üyeler öyle değil. Gelip laf sokup ortadan kayboluyor. Bence bu mihawk konusu belli kişilere kapalı olsun. Belli kişilere açık olsun. Veritabınında bu düzenleme yapılabilir bence teknik olarak mümkün.
Keşke nick ismine göre yorum yapsan, Kaido bile Shichibukai'ları Mihawk dahil küçümserken sen savunuyorsun. :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık