Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konunun 900 küsür sayfaya ulaşmasının nedeni bence açık.

Biz bir hata ettik bu adamı sürekli kötüledik şimdi denilen gibi çok güçlü çıkarsa ne yaparız kaygısıdır.Dikkat ederseniz daha çok bastıran sayfa sayısını asıl arttıran taraf bu kesim. :) Mihawk korkulu rüyaları olmuş gibi görünüyor.

Öyle de olacak gibi.Kılıç ustalarının hepsinden güçlüdür.Herhangi bir kılıç ustası meyve gücü kullanıyor diye kılıç ustası olmaktan çıkmaz.Ve meyve gücü var diye de direk bu adamı geçemez.Misal Shiryuu görünmezliği aldı şimdi kazanma şansı olabilir ama o da kolay değil belki ancak eşitlemiştir durumu.Gözlerin etkisini ortadan kaldırdığı için.

Fuji diyelim örneğin yine.Kılıca meyve yedirmiş muhtemelen ama bu meyve gücüyle kılıç ustalığında gerisindeyken net olarak geçtiği kesin mi ? Kesin değil işte.Yerçekimiyle geçmiş de olabilir 10 günlük vs de atabilir.Çünkü hala bir kılıç ustası ve salt kılıç ustası olarak Mihawk'tan güçsüz.
Korkan adam sessiz kalır gelip burda dalga geçmez. Ne saçma mantık la bu. Ben mesela bu sayfayı görmekten bıktığım için gelip ti ye alıyorum.

-Hayali bir serideki hayali bir karakter korkulu rüya oluyor
-Sanaldaki ne olduğu belirsiz 3-5 kişi, insanların çekinmesine sebep oluyor
-Buradaki kaygı ve çabalar bir şekilde Oda'ya ulaşıyor olmalı ki insanlar bu kadar uğraşıyor

Çıkardıklarım bunlar. Ne olur ciddi olmadığını söyle @Millennium Wizard , gözünü seveyim dalga geçiyordum de. :(

Yahu bunun en basit örneği Oda'nın seriyi tasarlarken 5 yıl olarak düşünmesi. Hani diyoruz ya Luffy nasıl tokatladı lan Croco Boy'u işte o hesap bütün shicilerin içinden geçecekti bu çocuk ki iyi ki seri uzadı :S

Korkan adam sessiz kalır gelip burda dalga geçmez. Ne saçma mantık la bu. Ben mesela bu sayfayı görmekten bıktığım için gelip ti ye alıyorum.
Korkan canlılar saldırıya geçerler dalga geçmekte sizin saldırı yöntemlerinizden birisi işte.Argümanlarınıza öyle çok güvenip adınız gibi emin olsaydınız böyle yöntemlere başvurmazdınız.

Sadece gelip tiye alma konusuyla benim bir problemim yok açıkçası.O şekilde yapabilirsiniz güzel oluyor.Bu hafta takip edemedim ama caps atmışlar şimdi görüyorum eğlenceli.

Benim canımı sıkan durum başka.Ciddi tartışma içindeyken o ciddi tartışmayı bir süre sürdürüp sonra hiçbirşey yazmadan alaya alanlar bu konuda canımı sıktılar.Senin böyle birşey yaptığını görmedim sadece genel konuşuyorum.

Bak ben dalga geçeceğim zaman argümanı koyuyorum ortaya yorumu ekliyorum öyle dalga geçiyorum mesela.Adam ne yapıyor.Direk dalga geçiyor hadi la öyle mi smile tarzı cümlelerle.Hani bu alaycılık veya dalga geçmekte değil küstahlık direk.Ciddi birşey tartışıyoruz bir süre yada en başta ciddi tartıştığımızı belli ediyoruz sonra da cevap olarak argüman da almıyoruz bunu alıyoruz.Dalga geçilecek yer vardır zaman vardır konu vardır ciddi tartışmanın ortasında bunu yapmak kadar tahrik edici ve sığca birşey olduğunu düşünmüyorum.Ciddi tartışmaya girildiyse konuyla ilgili maddeleri de ekleyip öyle iğneleme yapmak gerekir.Bu şekilde değil.Yazık diyorum sadece.

Ne :D Göremediği atağı savunan onlarca karakter var la, gözlerin etkisi mi kalmış ahaha
Mihawk'ın en iyi yada en güçlü olmasında gözlerinin büyük katkısı olduğu bariz.Yoksa o lakapla anılmazdı.Gözler en ince detayı dahi görüyor Luffy'e menzilimdesin diyor görüş açısından kalabalık arasında bile buldu.Yani Shiryuu karşısına çıkarsa işe yaramayacak artık o ince detaylar açısından.Yada görerek veya rakibinin gözünün içine bakarak artık her ne yapıyorsa.

Sorgulatmıyor mu zaten? WB geçmişten gelen bir unvanla savaşa geldi ama o haliyle en güçlü olmasının imkansız olduğunu düşünenlerdenim ben.

Edit: Yanlış hatırlamıyorsam sen de böyle düşünmüyor muydun hatta? Kendin de sorgulamış oluyorsun bu durumda.
Wb'nin Mf'de en güçlü olmamasının Wano'nun özel durumuyla alakası yok.

Mangaka bir karaktere bir ünvan veriyorsa bunu tüm evreni hesaplayarak verir. Wano hariç, Elbaf hariç diye bir saçmalık olmaz.

Mihawk'ın en iyi yada en güçlü olmasında gözlerinin büyük katkısı olduğu bariz.Yoksa o lakapla anılmazdı.Gözler en ince detayı dahi görüyor Luffy'e menzilimdesin diyor görüş açısından kalabalık arasında bile buldu.Yani Shiryuu karşısına çıkarsa işe yaramayacak artık o ince detaylar açısından.Yada görerek veya rakibinin gözünün içine bakarak artık her ne yapıyorsa.
K.hakinin olduğu bir evrende sen gözün daha çok önemi olduğunu mu söyledin şimdi Mihawk'ın menzilimdesin lafını kullanarak :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık