Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaman geçtikçe adamın değeri artıyor hiçbir şey yapmadan:

Bu arada gözümden kaçmadı değil. @Densetsu no Samurai zamanında Yonko derken şimdi Korsanlar Kralı diyor. :oops:
Ne fikrini değiştirdi?
Aslında ikisi arasındaki fark güçten ziyade farklı parametrelere bağlı. Tayfa, Poneglif bulma gibi. Yoksa bugün X yonkou bu şartları bir araya getirse korsan kraldır. Tabi bu ses duyma muhabbetinden bir şey çıkmazsa.

Amiralleri yenemez ve amiral gücündedir oranları artarken amiral üstü gücü vardır, istese yonko olur ve istese kk olur oranları düşmüş. Adam değer kaybetmiş aslında. Galiba oy sayısına bakıp öyle dedin ama matematik yanılmaz!
Matematiğim iyi değildir ama benim gördüğüm amiral alamaz seçeneğindeki artış, verilen diğer oyların yarısı kadar bile değil ki diğer seçeneklerin hepsi Mihawk'ın değerini artıran seçenekler. Nasıl değer kaybetmiş Mihawk anlamadım :bilmem:

Sen de kusura bakma çörekçi. :sapkali:
Estağfirullah ne kusuru. :)

Güzel kardeşim; yazının başlığı dereceli kılıçlar ama içeriğinde demircilerin ellerinden çıkan tüm silahlardan bahsediyor. Yani diyor ki; demirciler mızrak, kılıç, bisento vs. dövüyorlar ama bu silahlardan bazılarını ünlü demirciler dövüyor. Onlara da dereceli KILIÇLAR deniyor. Yani hepsi KILIÇ. Dereceli bisento, dereceli mızrak diye bir şey YOK. Seride de görmedik zaten. Bak senin için resim üzerinde anlatmaya çalışayım:

Dünyada abir çok silah bulunuyor diyor. Mızrak ve bisento silah değil mi? Silah. Peki, bunlara kılıç demiş mi? Dememiş. Nereden çıkarıyorsun bisentonun kılıç sayıldığını? Adam dereceli kılıçları kimin yaptığını anlatıyor. Sen de diyorsun ki bisento da kılıç. Ne alakası var? Kılıçları da demirciler yapıyor, bisentoyu da. Bu yüzden mi bisento da kılıç sayılıyor? Senin dediğin mantık bu. Madem hepsi kılıç sayılıyor, neden özellikle ayırıyor? Dalga mı geçiyorsun, inadına mı yazıyorsun; anlamadım ben seni.
Şu iki paragraftaki anlam karmaşasınız çöz öncelikle bence. Sonrasında bakarız. Üstte her şeye kılıç diyorsun, alt paragrafa gelince de bisento silah ama kılıç değil diyorsun falan...

Amiralleri yenemez ve amiral gücündedir oranları artarken amiral üstü gücü vardır, istese yonko olur ve istese kk olur oranları düşmüş. Adam değer kaybetmiş aslında. Galiba oy sayısına bakıp öyle dedin ama matematik yanılmaz!
Tam tersi olmasın? :oleyo2:
Amiral yenemez -> Azalmış (24.8% - 23.6%)
Amiral -> Azalmış (43.3% - 36.8%)
Amiral üstü -> Artmış (16.0% - 18.2%)
Yonko -> Artmış (8.5% - 12.0%)
KK -> Artmış (7.5% - 9.4%)

Son düzenleme:
Dns çok boş adamsın. Yorumlarının neredeyse tamamı saçmalık. Tek yaptığın hayali ve alakasız bağlantılar kurup bunu gerçek kabul etmek ve krşıdakine dayatmak. Kendinden ölümüne emin kör cahillerden farkın yok. Sürekli de ad hominem yapıyorsun ve argümanlarının çoğu safsata. Tatmin için bir de komiklikler yapıp beynini kandırıyorsun. Avutuyorsun daha doğrusu.
Mantık falan hak getire. Pergel düşünme ve at gözlüğü almış başını gitmiş.
Ama komiksin işte. Ama ağlamaklı komik. Eğlenceli seni izlemek.
Yüzde yüz haklısın boş adam da; neden bu kadar çıldırdınız birden? Siz gayet sakin bir adamdınız. :D

Matematiğim iyi değildir ama benim gördüğüm amiral alamaz seçeneğindeki artış, verilen diğer oyların yarısı kadar bile değil ki diğer seçeneklerin hepsi Mihawk'ın değerini artıran seçenekler. Nasıl değer kaybetmiş Mihawk anlamadım :bilmem:
Tam tersi olmasın? :oleyo2:
Amiral yenemez -> Azalmış (24.8% - 23.6%)
Amiral -> Azalmış (43.3% - 36.8%)
Amiral üstü -> Artmış (16.0% - 18.2%)
Yonko -> Artmış (8.5% - 12.0%)
KK -> Artmış (7.5% - 9.4%)
Kandıramadık. :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık