Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler bir saniye, siz iyice şaşırdınız. Vista ile kapışmak bu adamı niye küçültüyor ya? Vista'yı büyültür Vista'nın Mihawk ile dövüşebilmesi.

En güçlü Yonkou tayfasının en güçlü 3-4 adamından biri Vista reiz. Onu geçtim MArineford'da Aokiji-Jozu, Jozu-Mihawk, Marco-Kizaru-Curuel-Moria, Croco-Dof, Marco-Aokiji, Marco-Akainu gibi pek çok eşleşme oldu, her eşleşen aynı seviye mi ya?

Ki Mihawk o savaşta tamamen Luffy'e odaklanıyor Vista ile kılıç tokuştururken. Luffy ile ilgili aklında deli sorular. Şu Vista muhabbeti sıkmaya başladı, Chopper'ın Yonkou atakları tankladığı evrende yani...

Nasıl ne alaka ? Meyve yemiş ve bu ona ekstra güç sağlıyor. Asıl Kaku'yu örnek olarak düşünmemen ne alaka ? :)

Valla Kaku'nun kılıç ustalığını beğenip beğenmemen önemli değil. Mangakanın bu adama kılıç ustası diyip dememesi önemli.

Hee işte şimdi böyle dersin.. Mihawk zaten 2. formuyla dövüşmüştür dersin, Mihawk her şeyiyle dövüşmüş Shanks cömertlik yapıp ne var ne yok kapatmıştır bile dersin. Yapmıştır, etmiştir...Sıkmasyonlar başlıyor hemen :alkis:
Tamam da Kaku kim, konu ile ne alakası var. Mihawk, Shanks, Fujitora ve Shiryuu konuşuyoruz şurada, ağzımızın tadını bozuyon. Üst seviye kılıççılardan bahsediyoruz, kinemon, Kaku v.b. ne alaka o bakımdan ;)

Örneği sen verdin varsayım olarak, ben de mantıken karşılığını verdim. Ne diyeydim, Mihawk normal haliyle Shanks ile kafa kafaya çarpışır mı diyeydim.

He şu olur Mihawk'ın varsayım olarak 2. Formu varsa ve Shanks ile bu 2. Formu ile vs attıysa, yine berabere kaldıkları için fark etmez. Shanks'ın meyvesi yok desek bile ;)

Ama Shanks'ın meyve varsa, bunu kullanıp kullanmadığı ve h.haki'yi aktif olarak kullanıp kullanmadığı başka bir konu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık