Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Buna cevap verin merak ediyorum fikrinizi.
Nasıl bir düello olduğuna bağlı. Shilew meyve yedikten sonra o yatmış demişsin ama Shilwe'in meyvesi temel gücüne bir şey katmıyor. Yani bir Fujitora olmadı o adam. Sadece görünmezlik olayı kazandı.

Fakat Shanks çok OP bir meyve yemiş olsa ve bunu total dövüşünde kullansa ünvanı alamaz. Veya H.haki'nin değişik bir gücünü kullansa alamaz ünvanı. Çünkü bu şeyler kılıç ustalığı ünvanının dışında kalan şeyler. Fakat geçmişte olduğu gibi bu sefer kılıç yeteneklerini geliştirmek ve güçlenmek için değil de ünvan için dövüşüp Shanks yense alır. Fakat Mihawk'ın Shanks ile dövüşmemesinin farklı bi sebebi olduğunu düşünüyorum ben burada. Mihawk da artık biliyor bence Shanks'ın Kılıç ustalığı üzerinden gitmediğini neyse görürüz ileride.

Kaku ne alaka, ayrıca yemişim onun kılıç ustalığını, daha dünkü çocuk:artiz:

Öyle bir formu olsa bile, Shanks ile o 2. formunda vs atmıştır zaten, aksi düşünülemez. Düşünülmesi teklif dâhi edilemez;)
Nasıl ne alaka ? Meyve yemiş ve bu ona ekstra güç sağlıyor. Asıl Kaku'yu örnek olarak düşünmemen ne alaka ? :)

Valla Kaku'nun kılıç ustalığını beğenip beğenmemen önemli değil. Mangakanın bu adama kılıç ustası diyip dememesi önemli.

Hee işte şimdi böyle dersin.. Mihawk zaten 2. formuyla dövüşmüştür dersin, Mihawk her şeyiyle dövüşmüş Shanks cömertlik yapıp ne var ne yok kapatmıştır bile dersin. Yapmıştır, etmiştir...Sıkmasyonlar başlıyor hemen :alkis:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık