Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Korsan olduğuna dair mangadan delil göster. Mihawk için nerede korsan lafı geçmiş? Mihawk ne zaman ben korsanım demiş?
Luffy lerin kayıkta konuştuğu sahne ile Denizcilerin toplantısındaki sahne yeterli olur sanırım.

Gerçi sen şimdi Mihawk shichibukai değil, o istisna falan da dersin. O yüzden böyle bir şey diyeceksen sen de manga onaylı Mihawk'ın shichibukai olmadığını göstererek gel.

Luffy lerin kayıkta konuştuğu sahne ile Denizcilerin toplantısındaki sahne yeterli olur sanırım.

Gerçi sen şimdi Mihawk shichibukai değil, o istisna falan da dersin. O yüzden böyle bir şey diyeceksen sen de manga onaylı Mihawk'ın shichibukai olmadığını göstererek gel.
Ne diyorlarmış orada? Korsan mı diyor? Resim at bakayım. Sen tabi sen her shichibukai korsandır zannetmiş herhalde :D Kıyamam sana :) Denizcilerin toplantısına korsan olduğu için değil dikkat et shichi olduğu için katılıyor. Diğer shichiler korsan diye mihawk da mı korsan olacak? Ne korsanmış be ödülü yok, tayfası yok, bayrağı yok :D

Ne diyorlarmış orada? Korsan mı diyor? Resim at bakayım. Sen tabi sen her shichibukai korsandır zannetmiş herhalde :D Kıyamam sana :) Denizcilerin toplantısına korsan olduğu için değil dikkat et shichi olduğu için katılıyor. Diğer shichiler korsan diye mihawk da mı korsan olacak? Ne korsanmış be ödülü yok, tayfası yok, bayrağı yok :D
Ya kardeşim bari argümanın yok alıntılama. Önceki mesajımda dediğim gibi, manga onaylı bir şeyin varsa buyur. Yoksa hayal dünyanda kurguladığın şeylerle bana gelme. Senin hayal dünyanı konuşmak, benin hayallerimden birisi değil.

Fujitora örneğini unutmuşun;) Ekstra güç veren meyveleri diyoruz, çöpleri değil. Shiryuu bu meyve ile levels atladı gayette, adam görünmez daha ne olsun. Fujitora da meyvesi ile rakibe baskı yaparak gayette avantaj sağlar.

İşte bunun gibi bir meyve Shanks'ın gücüne güç katar. Zaten kafa kafaya çarpışabiliyor en güçlü kılıç ustası ile, bu bile yeterli aslında. Yanında mis gibi h.haki ve bir de meyve olsa zaten uzay...
Tamam Kaku'nun meyve de ekstra güç veriyor. Sana göre Kaku kılıç ustası değil ama mangada kılıç ustası diyor.

Senin mantık dışı meyve örneğine karşılık olarak ben de bu kısmı yineliyorum:

" Mihawk'ın da Hakuba gibi 2. form var. Zoro gibi şeytani güç var. Ee ne olacak ?"

Buna göre Mihawk'ta 2. form varsa, şeytani güç falan varsa uzay uzayyyy! :bilmem:

Şimdi Mihawk en güçlü kılıç ustası olduğuna göre ve Shanksta kılıç tuttuğuna göre Mihawk > Shanks yani Mihawk yonkoudan güçlü.

E Vista da Mihawkla denk olabildiğine göre o da yakın bir yerlerde olsa gerek. Bir basamak düşsek yonkou civarı falan oluyor. Vista = yonkou diyebiliriz.

Şimdi Marco bunun üstünde olduğuna göre e Vistaya da yonkou dedik o zaman o da yonkoudan güçlüdür aşağı yukarı. Marco > yonkou desek.

Diğer yandan Tiç bir yonkou olarak Marcoyu yendi o zaman tiç >> yonkou desek. Yonkou >> yonkou oluyor. Bir garip oldu ama devam edelim.

Marco bir sağ kol olarak diğer sağ kollara 3 aşağı 5 yukarı denktir. Marco = katakuri desek.

Luffy, katakuriyi yendiğine göre Luffy > katakuri = marco olduğuna göre ve marco yukarıdaki denkleme göre yonkoudan güçlü olduğuna göre Luffy >> yonkou

E kaido da Luffye tek attı o zaman baya fark var desek Kaido >> Luffy yani Kaido >>>> yonkou oluyor. Gene bir garip oldu.

Totalde Kaido >> Tiç = Luffy > Marco = Katakuri = Mihawk > Yonkou = Vista gibi bişi çıktı. Kesin denklemde bir yerde hata var ama hadi bakalım. Acaba nerde çıkacak? Kafam çok karışık forum :(
Öğrenememişsin oğlum bir şeyi de öğren be!

Olay Vista da işte Mihawk ile eşit değilmiş adam açikladi bak. Vista çöpe cikti aninda adam işi biliyor. :S

Tamam Kaku'nun meyve de ekstra güç veriyor. Sana göre Kaku kılıç ustası değil ama mangada kılıç ustası diyor.

Senin mantık dışı meyve örneğine karşılık olarak ben de bu kısmı yineliyorum:

" Mihawk'ın da Hakuba gibi 2. form var. Zoro gibi şeytani güç var. Ee ne olacak ?"

Buna göre Mihawk'ta 2. form varsa, şeytani güç falan varsa uzay uzayyyy! :bilmem:
Kaku ne alaka, ayrıca yemişim onun kılıç ustalığını, daha dünkü çocuk:artiz:

Öyle bir formu olsa bile, Shanks ile o 2. formunda vs atmıştır zaten, aksi düşünülemez. Düşünülmesi teklif dâhi edilemez;)

Aha burada bak herkese yapmam bunu sana tavsiyem seriyi baştan okuman senin temelde sıkıntı var. Mihawkın seviyesini bırak sen kim korsan kim marine bi onlara bak.
Allahını seversen adam Mihawkın geçmişini mi biliyor? Nereden biliyor korsan olduğunu? Diğer shichiler korsan diye mihawkı da korsan sayıyor. Biz de bu zamana kadar böyle sanmıştık. Fakat son gelen vivrelerle bu adamın korsan olmama ihtimali doğdu.

Luffynin boyu 8 metre imiş diye sayıklayan yeni dünyadaki eziklerden farkı yok. A dur yoksa luffy 8 metre mi? Gösterdiği delile bak :D Biliyordum bunu atacağınızı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık