Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
VIZ çevirisinde tek bir düellodan bahsediyor, animenin ingilizce dublajında da tek bir düellodan bahsediyor. Birden fazla düello ile ilgili bir kesinlik yok.

12 sene içerisinde ne zaman Yonko olmuş bu belli değil. Ne kadar ciddi dövüşmüşler, ne için dövüşmüşler bunlar da belli değil. Haliyle bu bilinmezlikler üzerinden güç seviyesi çıkarımı yapmak saçma.

Gözümüzle gördük, Vista onunla yarışacak yetenekte demişler ve Mihawk ile Vista 2 bölüm düello ettiler işte, gözümüze mi inanalım söylentilere mi?

WB ile Marco aptal mı? Vista dur olm ne yapıyorsun Mihawk Shanks ile dövüştü demiyorlar mı? Tam tersine, buna ses etmemeleri, Marco'nun Vista'yı tek Mihawk'a yollaması başlı başına Mihawk'ın seviyesine kanıttır.
Hayır belli. Son gelen vivre bilgilerinde acımasızca ve kılıçta daha da ustalaşmak için olduğu yazıyor.

Ayrıca hala aynı hurafeyi uydurmaya devam ediyorsun. Mihawk ve Vista mangada sadece 1 kez kılıç tokuşturdular. O da Vistanın mihawkın önüne geçtiği an. 2. kez tokuşturma yok. Ortada bir düello bile yok. Bu nasıl bir düelloymuş ki kılıçlar sadece 1 kez birbirine değiyor? Hala gidip gelip 2 bölüm düello ettiler diyorsun. 1 saniyelik olay be.

Mihawk ve Shanksin yonkouluk durumu farklı. Luffynin bu konuda yeri yok. Shanks bir yonkou diye en güçlü kılıç ustasından daha güçlüdür savının hiç bir delili yoktur. Varsa delili buyrun gösterir.

Yonko'luk zirve değilse Luffy kimi yenip KK olacak?
Bence roger ölmedi ve zorro mihawkı geçecek,luffy ise mihawk'ın dediği gibi o beni geçmekten bile daha zor dediğinden roger'ı geçip kk olacak hatta öncesinde hocası karakralıda yeneceğini düşünüyorum sonuçta öncesinde zorro da hocasını yani mihawk'ı geçecek.

Bence roger ölmedi ve zorro mihawkı geçecek,luffy ise mihawk'ın dediği gibi o beni geçmekten bile daha zor dediğinden roger'ı geçip kk olacak hatta öncesinde hocası karakralıda yeneceğini düşünüyorum sonuçta öncesinde zorro da hocasını yani mihawk'ı geçecek.
Rogerı geçip mi KK olacak? ADAM ÖLÜ HOCAM??
Yani WTF. yonkouları geçip kk olacak işte bu kadar basit, Mihawkı geçip mi kk olacaktı.
Edit:Roger ölü değil demişsin. Yani diyecek bişi bulamıyorum. gg izi wp. Ben yokum bayrağı gençlere bırakıyorum artık. Mihawk severler hep mihawkı yonkoudan üstün olarak görücekler gözlerine sokulmadık ça.O yüzden pes ediyorum.

Mihawk ve Shanksin yonkouluk durumu farklı. Luffynin bu konuda yeri yok. Shanks bir yonkou diye en güçlü kılıç ustasından daha güçlüdür savının hiç bir delili yoktur. Varsa delili buyrun gösterir.

@Nie Li

Elimizde yonkoluk > en güçlü kılıç ustası diye bir garanti var mı? Kesinlik nedir? Nereden gelir?

Hayır belli. Son gelen vivre bilgilerinde acımasızca ve kılıçta daha da ustalaşmak için olduğu yazıyor.

Ayrıca hala aynı hurafeyi uydurmaya devam ediyorsun. Mihawk ve Vista mangada sadece 1 kez kılıç tokuşturdular. O da Vistanın mihawkın önüne geçtiği an. 2. kez tokuşturma yok. Ortada bir düello bile yok. Bu nasıl bir düelloymuş ki kılıçlar sadece 1 kez birbirine değiyor? Hala gidip gelip 2 bölüm düello ettiler diyorsun. 1 saniyelik olay be.

Sen mihawk fanlığından mı zoro fanlığından mı bilmiyorum uçmuşsun, son gelen vivre bilgilerini kendine göre mi yontuyorsun? Vista Mihawk ile dövüşecek kadar yetenekli demiş vivre bilgileri, trollüyormusun ne yapıyorsun.

Shanks ile ne zaman dövüştüğü, ne seviyedeyken dövüştükleri belli değil.

Mihawk ile Vista 2 bölüm düello ediyorlar, Mihawk ayrılabilmek için Vista'dan izin bile istiyor. Aç tekrar oku Mihawk'ın Vista'dan izin istediği yeri.

Yonko'lar son düşman Luffy için, onları yenerse KK olacak. Zoro'da gidip Yonko seviyesi adam yenmeyeceğine göre Mihawk Yonko seviyesi falan değil, belki sen aklında Luffy ile Zoro aynı seviye olacak diye hayal ediyorsun ama öyle bir seri değil bu seri. Luffy her zaman Zoro'dan güçlü oluyor. Sanji ile Zoro yarışıyor genelde, Luffy ayrı klasman. Zaten bu sebepten Mihawk diyor ki KK olmak beni geçmekten bile zor, Mihawk Yonko seviyesi olsaydı onu geçmek KK'lık için yeterli olurdu, demek ki değilmiş.

Rogerı geçip mi KK olacak? ADAM ÖLÜ HOCAM??
Yani WTF. yonkouları geçip kk olacak işte bu kadar basit, Mihawkı geçip mi kk olacaktı.
Ben ölü olduğunu düşünmüyorum ama gerçekten ölmüşse de o zaman sonda kara kral'ı geçip olacağını düşünüyorum sana son bir sınav kaldı o da beni geç bakalım gibisinden.
Karakralın kizaruda tam gücünü gösterdiğini sanmıyorum.
Sonuçta ikiside hocalarını geöçecekler zirveye ulaşmak için zorro mihawk,luffy kara kral.

Ben ölü olduğunu düşünmüyorum ama gerçekten ölmüşse de o zaman sonda kara kral'ı geçip olacağını düşünüyorum sana son bir sınav kaldı o da beni geç bakalım gibisinden.
Karakralın kizaruda tam gücünü gösterdiğini sanmıyorum.
Sonuçta ikiside hocalarını geöçecekler zirveye ulaşmak için zorro mihawk,luffy kara kral.
Ben KaraKralın Mihawktan fazla bir farkının olduğunu düşünmüyorum. Hatta yaşlılıktan dolayı Rayleigh yenilir büyük bi ihtimalle Mihawka. Mihawk neden luffye beni geçmekten zor desin ki? Sen Rayleighin ciddi ciddi Kaidodan güçlü olduğunu mu düşünüyorsun?

Sen mihawk fanlığından mı zoro fanlığından mı bilmiyorum uçmuşsun, son gelen vivre bilgilerini kendine göre mi yontuyorsun? Vista Mihawk ile dövüşecek kadar yetenekli demiş vivre bilgileri, trollüyormusun ne yapıyorsun.

Mihawk ile Vista 2 bölüm düello ediyorlar, Mihawk ayrılabilmek için Vista'dan izin bile istiyor. Aç tekrar oku Mihawk'ın Vista'dan izin istediği yeri.

Yonko'lar son düşman Luffy için, onları yenerse KK olacak. Zoro'da gidip Yonko seviyesi adam yenmeyeceğine göre Mihawk Yonko seviyesi falan değil, belki sen aklında Luffy ile Zoro aynı seviye olacak diye hayal ediyorsun ama öyle bir seri değil bu seri. Luffy her zaman Zoro'dan güçlü oluyor. Sanji ile Zoro yarışıyor genelde, Luffy ayrı klasman. Zaten bu sebepten Mihawk diyor ki KK olmak beni geçmekten bile zor, bu da demektir ki Mihawk Yonko seviyesi olsaydı onu geçmek KK'lık için yeterli olurdu, demek ki değilmiş.
Demiş de ne olmuş? Yener mi demiş? Jinbei de bigmom ile dövüşecek kadar yetenekli. Ama dayak yer.

Ayrıca hala manga okumayı öğrenemedin gitti. 2 bölüm dediğin olay ayrı bir saçmalık. Mangaka 1. sayıda kılıç tokuşturmuş. 2. sayıda kılıçları ayırmış. Devamı göstermiş. Bu anlık bir olay. Üzerinden saatler geçen bir olay değil. Sen ne sanıyorsun buraya geri dönünce saatler sonrasını gösterdiğini mi?

2. kez tokuşturduğunu göster de görelim. Neymiş Mihawk bu dövüşü erteleyelim demiş. Adam dövüşmek istememiş diye ne olmuş? Üstelik daha güçlü olduğunu bildiği halde. Yenebileceğini bildiği halde. Adamın vista ile işi yok. Kendine rakip görmüyor. Çünkü adam kendine WB'yi rakip görmüş. Vista kim de onla düello atsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık