Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk’ın bir kılıcı vaaar güzel mi güzel
Aldımı eline keser mi keseer
Malesef shanks’de yoook
Onun hiçbir şansı yoook.

Son düzenleme:
Aman aman nasıl da ciddiye almış, hayır ciddilik de değil korkmuş bildiğin.:oleyo2:
Adam'ın mizacı böyle yahu. Al işte sen diyorsun Mr1'i de tanıyor diye. M1 kim ya? Ama bizim Şahin göz adamı tanıyor. Aynısı'nı Vista'ya da yapıyordu, adam Vista'ya Seni tanıyorum dediğinde, Vista adama demek beni tanıyorsun, onur duydum diyor.

Bak bu sahne nasıl? :)

Sen onu bunu bırak da, bana şunu söyle. Kim alır Mihawk'mı yoksa Croco'mu? ( Bu soruyu sorduğuma utanıyorum ama cevabını çok merek ettim).
Kardeş boş bir kılıç koklayıcısısın kusura bakma. Forumda sevmediğim nadir tiplerdensin bunu sana doğrudan söylüyorum.

Ciddiye almadığını savunarak fanlığın dibine vuruyorsun. Ciddiye almamanın pek yolu vardır. Gücün ile ezer geçersin, kendinden altda oldğunu gösterirsin vb. Fakat Mihawk dediğin adam bunların hiç birini yapamıyor. Bunu yaptığı kişi sadece Croc'un adamı olan Daz hatta hani diyorsun ya Mihawk'ı laflarıyla övüyorsunuz falan. ''Ezdiğim her böceğin yüzünü hatırlamam'' veya ''Ben tavşanları avlamak için her şeyini kullanan aptallara benzemem'' diye falan. Adamı övdüğünüz bu iki konuda bir nevi Daz önünde çöpe gitmiş oluyor sizin gözünüzde Daz çöp olduğu için. Adam hem Daz'ı tanıyor hemde Kara kılıcı kullanıyor.

Bunun dışında adam Luffy'e saldırırken gayet ciddi. Burada bir tarafınızdan uydurduğunuz gibi ''ciddi değildi ya. Ciddi olsa Luffy yaşayabilir miydi?'' değil. Adam Shanks'ın adını anıp ondan yapacakları için özür diliyor. Luffy'i resmen öldüreceğini ima ediyor. Fakat bazı arkadaşlar ve senin kıvırma yöntemlerinizle bu olayları göz önünden çekme işleri uygulanıyor ne hikmetse. Sinekten yağ çıkartıp kelime kelime manga inceliyorsunuz Mihawk övmek için ama koca koca çizilen sayfaları kıvırabiliyorsunuz...

Crocodile- Luffy olayında ne var acaba bu kadar abartılacak? Adam doğrudan Beyazsakalı hedef almış orada istese Croc meyve ile uzaktan da saldırabilirdi. Fakat yapmıyor sebebi ise geçmişte WB ile olan dövüşü ve muhtemelen kolunu kaybetmesinden kaynaklı ona kaybettiği koluyla saldırmayı tercih ediyor. Orada araya giren WB korsanlarından biri olsa neyse ama Luffy ile ID de anlaşıyorlar. Oradan çıkması karşılığında tavana koca bir delik açıp Luffyleri kısıldıkları yerden çıkartıyor Croc. Ivankov da ''Onun gücüne ihtiyacımız var eğer Denizci karargahına gitmek istiyorsan onu salmak zorundayız'' diyor. Kısaca bir anlaşma yapıyorlar.

Fakat Croc aşağıya iner inmez WB'ye saldırıyor. Luffy engel olunca da ''Bir anlaşmamız vardı neden WB'yi koruyorsun'' diyor. Kısacası merak ediyor neden böyle bir şey yaptığını. Çünkü onun gözünde böyle bir şey yapmasının anlamı yok. Luffy de ''Tahmin ettiğim gibi o WB'' diyor ve ''Ace'' için olduğunu söylüyor.

Bunu bana seriyi hiç okumamış birine anlatıyor gibi anlattırdığın için sana minnettarım.

Hani yine saçmaca Mihawk yüceltmelerinizin etkisiyle ''Bu soruyu sorduğum için utanıyorum'' diyerek seviyeni ve fanlığını belli ettin ama orada resmen Mihawk R yapıyor. Bunu ister kabul edin ister etmeyin ama bu böyle. Shanks'dam özür dileyip Luffy'i öldürme için hareket eden Mihawk Okamaları, Daz'ı kesiyor ama Crocodile'a gelince R'ye çekiyor.

Mangaka seride hiç bir karaktere acımayan bir kişi. Bunu en iyi Moria- Jinbe karşılaşmasında gördük. Moria da geçmişte Kaido'ya meydan okuduğunu gördük ama Jinbe geldi adama tek attı. Sonra geldi Dof'un ağzından güçsüzsün dedirtti.

Senin Mihawkcığında WB'ye Slash atarken Dof'a ''Onunla aramızda ki farkı ölçeceğim'' tarzında konuşuyor. O Mihawkcığının Dof'u kendiyle bir tuttuğu konuda aynı Dof gelip Croc'a ortaklık teklif ediyor. Hani şu Moria'a güçsüsün diyen Dof.

Aynen senin gözünde Mihawk herkese tek attığı için bunları görmüyorsun ama bunları Mangaka çiziyor...

Kardeş boş bir kılıç koklayıcısısın kusura bakma. Forumda sevmediğim nadir tiplerdensin bunu sana doğrudan söylüyorum.

Ciddiye almadığını savunarak fanlığın dibine vuruyorsun. Ciddiye almamanın pek yolu vardır. Gücün ile ezer geçersin, kendinden altda oldğunu gösterirsin vb. Fakat Mihawk dediğin adam bunların hiç birini yapamıyor. Bunu yaptığı kişi sadece Croc'un adamı olan Daz hatta hani diyorsun ya Mihawk'ı laflarıyla övüyorsunuz falan. ''Ezdiğim her böceğin yüzünü hatırlamam'' veya ''Ben tavşanları avlamak için her şeyini kullanan aptallara benzemem'' diye falan. Adamı övdüğünüz bu iki konuda bir nevi Daz önünde çöpe gitmiş oluyor sizin gözünüzde Daz çöp olduğu için. Adam hem Daz'ı tanıyor hemde Kara kılıcı kullanıyor.

Bunun dışında adam Luffy'e saldırırken gayet ciddi. Burada bir tarafınızdan uydurduğunuz gibi ''ciddi değildi ya. Ciddi olsa Luffy yaşayabilir miydi?'' değil. Adam Shanks'ın adını anıp ondan yapacakları için özür diliyor. Luffy'i resmen öldüreceğini ima ediyor. Fakat bazı arkadaşlar ve senin kıvırma yöntemlerinizle bu olayları göz önünden çekme işleri uygulanıyor ne hikmetse. Sinekten yağ çıkartıp kelime kelime manga inceliyorsunuz Mihawk övmek için ama koca koca çizilen sayfaları kıvırabiliyorsunuz...

Crocodile- Luffy olayında ne var acaba bu kadar abartılacak? Adam doğrudan Beyazsakalı hedef almış orada istese Croc meyve ile uzaktan da saldırabilirdi. Fakat yapmıyor sebebi ise geçmişte WB ile olan dövüşü ve muhtemelen kolunu kaybetmesinden kaynaklı ona kaybettiği koluyla saldırmayı tercih ediyor. Orada araya giren WB korsanlarından biri olsa neyse ama Luffy ile ID de anlaşıyorlar. Oradan çıkması karşılığında tavana koca bir delik açıp Luffyleri kısıldıkları yerden çıkartıyor Croc. Ivankov da ''Onun gücüne ihtiyacımız var eğer Denizci karargahına gitmek istiyorsan onu salmak zorundayız'' diyor. Kısaca bir anlaşma yapıyorlar.

Fakat Croc aşağıya iner inmez WB'ye saldırıyor. Luffy engel olunca da ''Bir anlaşmamız vardı neden WB'yi koruyorsun'' diyor. Kısacası merak ediyor neden böyle bir şey yaptığını. Çünkü onun gözünde böyle bir şey yapmasının anlamı yok. Luffy de ''Tahmin ettiğim gibi o WB'' diyor ve ''Ace'' için olduğunu söylüyor.

Bunu bana seriyi hiç okumamış birine anlatıyor gibi anlattırdığın için sana minnettarım.

Hani yine saçmaca Mihawk yüceltmelerinizin etkisiyle ''Bu soruyu sorduğum için utanıyorum'' diyerek seviyeni ve fanlığını belli ettin ama orada resmen Mihawk R yapıyor. Bunu ister kabul edin ister etmeyin ama bu böyle. Shanks'dam özür dileyip Luffy'i öldürme için hareket eden Mihawk Okamaları, Daz'ı kesiyor ama Crocodile'a gelince R'ye çekiyor.

Mangaka seride hiç bir karaktere acımayan bir kişi. Bunu en iyi Moria- Jinbe karşılaşmasında gördük. Moria da geçmişte Kaido'ya meydan okuduğunu gördük ama Jinbe geldi adama tek attı. Sonra geldi Dof'un ağzından güçsüzsün dedirtti.

Senin Mihawkcığında WB'ye Slash atarken Dof'a ''Onunla aramızda ki farkı ölçeceğim'' tarzında konuşuyor. O Mihawkcığının Dof'u kendiyle bir tuttuğu konuda aynı Dof gelip Croc'a ortaklık teklif ediyor. Hani şu Moria'a güçsüsün diyen Dof.

Aynen senin gözünde Mihawk herkese tek attığı için bunları görmüyorsun ama bunları Mangaka çiziyor...
Aradaki mesafeyi ölçmekten bahsediyor orda. Mihawk slashının saniyede kaç metre hız ile gittiğini biliyor. Oradan slashı gönderiyor ve içinden saymaya başlıyor. Bu şekilde WB ile kendi arasındaki mesafeyi ölçecekti ama Jozu araya girdi. Mecburen Jozu ile arasındaki mesafeyi ölçtü.

Aradaki mesafeyi ölçmekten bahsediyor orda. Mihawk Slash'ın saniyede kaç metre hız ile gittiğini biliyor. Oradan slashı gönderiyor ve içinden saymaya başlıyor. Bu şekilde WB ile kendi arasındaki mesafeyi ölçecekti ama Jozu araya girdi. Mecburen Jozu ile arasındaki mesafeyi ölçtü.
Bunu Mihawk fanları dediyse inanırım ama sen diyorsan inanmam...

Orası şöyle olucak ama ''Ben Marineford'un işime gelen yerlerini kabul ediyorum diğer olayları kabul etmiyorum'' lütfen sonra oradan falan sayfa atıyorsunuz...
:T
Komik mi ? :) komikse gülelim.Mf arcında amiral akainu isimli bir bölüm olduğunun ve adamın tam kapasite tanıtıldığının ve gösterildiğinin farkında olarak yapmalısınız bu yorumları.Mihawk için savaşta böyle bir tanıtım ismi taşıyan sayı ismi geçtiğini ve her yönüyle gösterildiğini görmedik sadece Luffy vs Mihawk isimli bir bölüm vardı.O da altın çocuğun kaçabileceğini gösteren test bölümüydü.Mihawk'ın da akainu gibi defteri bir arcta açılıp kapatılsın ondan sonra gülün eğlenin derim.
Yani araya Mihawk katmaya gerek yok. İşimize gelince ama Doffy bak MF'de neler yaptı bak ne çıktı adam diyebiliyor muyuz diyemiyor muyuz? Moria Oars'ı gömdü mü gömdü, onu zorla Luffy yendi mi yendi. Sözde yorum katıp istediğine seviye düşürüp istediğine seviye atlatmıyorum ben. Neyse o.

O değil de şimdi Mihawk amiral seviyesi çıksa Dof ile aynı ligin adamı olmuş oluyor değil mi? :/
Doffy Mihawk'tan fazlasını gösterdi...

En çok da sen hüsrana uğrayacaksın.

Mf'deki Mihawk'ı yorumlamanda kısmen de olsa problem yok, bu şekilde de yorumlayabilirsin ama göz ardı ettiğin bir şey var; Denizci tarafında bile sadece Akainu'yu full performans gördük, eminim onun bile uyanış, haki gibi Mf'de görmediğimiz daha pek çok özelliğini göreceğiz. Hal böyleyken Mihawk'ın en güçlü hali buymuşta karşılaştığı adamlara kaybetmiş, başarısız olmuş gibi anlatıyorsun....

En çok da sen hüsrana uğrayacaksın.

Mf'deki Mihawk'ı yorumlamanda kısmen de olsa problem yok, bu şekilde de yorumlayabilirsin ama göz ardı ettiğin bir şey var; Denizci tarafında bile sadece Akainu'yu full performans gördük, eminim onun bile uyanış, haki gibi Mf'de görmediğimiz daha pek çok özelliğini göreceğiz. Hal böyleyken Mihawk'ın en güçlü hali buymuşta karşılaştığı adamlara kaybetmiş, başarısız olmuş gibi anlatıyorsun....
Öyle düşünürsen ben seri başında işlenen Croc için bile bunu derim. Yarın bir gün Croc tekrar göründüğünde WB'ye daldığı bir flashback de haki, uyanış falan görürsek burada ki kişiler ve sen ne diyeceksin Croc hakkında? Ki Croc da haki çıkmamasına imkan yok serinin bu şartlarında. Uyanıştan ilk bahseden karakter kendisi...

Yani seri ilerledikçe bu tip şeyleri herkes söyleyebilir. Benim yorumlamamda pek bir sıkıntı yok yani.

Sen çok dolusun ya of valla bak. Croco'ya hala bel bağlayan adam gelmiş bana Mihawk'ı övdüm diye boş diyor, geç o işleri. Sevmezsen sevme ne yapayım? Karşında yalaka yok milleti hoş olsun diye, düşüncelerimi değiştirecek değilim. Hakaret mi ettikte bu kadar laf söylüyorsun? Ne yapacağız el bebek, gül bebek sana yorum mu yapacağız? Ya da kimseye kızmadığı mı göstermek için her yoruma gülücük mü atayım? Benim burada kimse ile aram bozuk değil. He beni sevmeyen vardır bir şey diyemem ama gidip de boş beleş yaşayan bir salak gibi, burada milletin kalbini kıracak yada ezikleyecek değilim. Tartışırım dibine kadar o ayrı, dalga geçerim, laf sokarım, gülerim ama bunların hepsini bilinçli eğlencesine, stres atmak için yaparım, gidip de ciddiye binip; yaa seni hiç sevmiyorum demem mesela. He bak tekrar söylüyorum ister sevin, ister sevmeyin zerre umurumda değil. Bir de alıntılamadan laf sokuyorsun aklınca, bende ona cevap verdim.

Kara kılıç kullanıyormuş, hahaaha adam savaş meydanın da, farkındasın değil mi? Bu arada Luffy ile dalaşırken gelen iki çöpü de kara kılıç ile kesiyor, nasıl güzel mi? Ciddiye alıyormuş, nasıl alıyor ya? nasıl? Ne yapmış da ciddiye almış, ne saldırı yapmış bu adam? Önüne geçiyorlar Vista ile Croco hiç birinin devamı yok, hepsi yarıda bitiyor neden? Devam etse pert edecek hepsini. Bak Croco Sakayı durdurdu, normalde Sakazuki o kadar sinirli adam ki gidip orada Croco'yu dövmesi lazım adam bakmıyor bile, ne kadar mantıklıymış yaaaaa. Croco, orada kaç kere engelledi bunları ama kimse bir şey yapamıyor ne hikmetse.
Şu dediğinde mantık var mı senin ya? Luffy nasıl ölecek? Kimlerin karşısına geçti herif de ölmedi. 3 Amiralin karşısına çıkıyor yine ölmüyor. Çakı ile Zoro durduruyordu adam, Luffy'i mi öldüremeyecek? Hemde ciddi olup öldüremeyecek he? Adama gülerler. Asıl sen uyduruyorsun öldüreceğim falan demiyor. Bakalım kara kılıç dan kaçabilecek mi diyor? Kader ne gösterecek diyor. Şunu da açıklasana, rakibin sana saldırıyor ve sonra bir şekilde elinin koptuğunu götüyor, bu ne demek? Eğer elini çekmese tek yedi demek. Sonra bir anda şoka girip elini son anda başka yere vurup, bir anda savunmasız kalıyor Luffy. Tam bu noktada Luffy'i gayet ciddi öldürecek adam, şoka girip savunmasız adamı kesip atar, Mihawk gibi şey demez; oldukça sakinsin demez. Şunu da açıkla hazır bu kadar iyi biliyorsun ya. Luffy'i ilk Mihawk'ı gördüğün de; Şuan da bu kadar güçlü bir adam ile savaşacak zaman değil diyor. Ne demek bu söylesene?

Bak bak bak. Hahaha buna cevap olarak kendi yazdıklarını buraya kopyala yapıştır tamam mı. Biz uyduruyormuşuz da bilmem ne. Şuan senin bu olaya yazdıkların ne? Bildiğin Luffy posta koyuyor bu adama. Birde benim elimde Luffy den dayak yemiş bir Croco çöpü var, o yüzden ben bunu böyle yazarım. Senin elinde dayak yemiş bir Mihawk var mı?
Bu soruyu sorduğuma utanıyorum; Çünkü Mihawk benim için Yonkou seviyesi anladın mı? O yüzden öyle yazdım. Yani şöyle düşün; Barcelona ile Ankaragücü maç yapıyor diyelim. Kim alır diye sorarken utanırım anladın mı? R yapıyormuş hahaha. Ya Croco kim kim? Ne yapmış abi anlatsana. Anlatırken Luffy'den yediği dayağı da anlatacaksın ama tamam mı? Çünkü mangaka çizdi. Adam Luffy'nin dövdüğü ilk Schi be, daha ne olsun. Mihawk'ın daha ödülü bile açıklanmamış, adam korsan değil, tayfası yok, dünyanın en güçlü kılıç ustası diye unvanı var, Shanks ile adı geçiyor ama R yapmış he hahahahaha.
Ben de Bunu bana seriyi hiç okumamış birine anlatıyor gibi anlattırdığın için sana minnettarım.:oleyo2:
Eee ne var bunda? Bununla Mihawk'ın alakası ne? Mihawk böyle şeyler yaşadı mı? Hayır. Yaşanmamış şeyler üstünden çıkarım yapıyorsun.
Wb dünyanın en güçlü adamı değil mi? Yani Shanks den de diğerlerinden de güçlü. Böyle bir şey demesi normal. O zaman bende derim ki; Mihawk artık nasıl bir güç de ise adam demiş ki; ya ben bu kadar güçlüyüm ama hala bu adam en güçlü ne var bu adamda da bu kadar en güçlü olabiliyor. Hala Moria ve Dof diyorsun ya.
Benim yazdıklarımı da mangaka çiziyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık