Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haki kullanamamak güçsüzlük değil mi? :(

Mf'nin başrolü amiraller ama adamlar tek vuruşte iş hallediyor diyorum. Tek vuruş ne kadar süre alır ya da mangada kaç sayfalık yer kaplar? Vista'yu bir Akainu karşısında bir de Mihawk karşısında gördük. Sonuç aynı mı oldu? Akainu karşısında varlık gösteremeyen adam, Mihawk karşısında aslan kesilip Mihawk'ı geri vites yaptırıyor.
Yav ben zaten kadın gemiye saldırdığında tam gücündeydi demiyorum ki.O hali bile bizimkilerden yine fazlasıyla güçlüdür diyorum.

Ayrıca BM tam gücünde değil diyerek BM'yi savunmaya çalışıyorsun.Peki Mihawk tam güç mü savaştı ? Bu soruma vericeğin cevap %90 "Peki Vista tam güç mü savaştı ?" olucak.Evet ikisi de tam güç savaşmadı.Ama o dövüşte atıyorum Mihawk %20'siyle dövüşürken Vista %50'siyle dövüşmüş olamaz mı ? Yani Mihawk'ın %20'si Vista'nın %50'sine denk bir dövüş sergiliyor olamaz mı ? Tam tersi bir ihtimalde mevcut(Vista'nın daha az güç kullanması) ama deikunun Mihawk olduğu düşünüldüğünde hangi ihtimal daha fazladır ? Hani BM tam güç savaşmadı ama Mihawk tam güç savaşmış gibi konuşuyorsunuz.Mihawk'ın adam akıllı güç kullanmama ihtimalini direk yok sayıyorsunuz.

Yine dediklerimi okumamış gibi yazmışsın bak burda.Yukarıda dedim Mihawk'ın ne kadar ciddi olmadığını.Canla başla savaşan Aka mıydı Mihawk mıydı ? Artı olarak o arcta Mihawk mı tanıtılıyordu amiraller mi ? Bir karakterin işlenme sırası gelmeden o kişinin gücü adam akıllı gösterilmez bunu sende biliyorsun.Mfde de amiraller Mihawk'tan daha fazla işlendiler.Çünkü ilk defa tanıtıldılar ve direk arcın baş rakipleriydiler.

Ayrıca Oda Vista'yı gösterdikten hemen sonra Mihawk'a yedirtir miydi ? Yedirtmezdi.Adam WB'nin en has komutanlarından biri.Mihawk orda Vista'yı 2 dkda yenseydi ya da çok üstün gelseydi bugün Vista'nın ismi falan konuşulmazdı burda.Oda orda çok temiz biçimde iki karakteri tam güç savaştırmadı.İkisini de birbirine övdürdü ve ayırdı bu kadar.Kaldı ki sadece Mihawk sahnelerinde değil arcın sonunda bile Vista'da bir şey yoktu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık