Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amiral < Mihawk < Yonkou diye düşünüyordum da son gelen bilgilerden sonra yukarıdaki fikrin arkasında duramıyorum.

Amiral < Mihawk <= En güçsüz yonkou Shanks < Diğer yonkoular gibi bir şey olabilir.

Zaten Shanks forumun genel düşüncesindeki gibi en güçlü (imkansız da neyse :( ) veya ikinci en güçlü yonkou çıkarsa seri sonu onu geçecek olan Zoro'nun güç seviyesi çok fazla uçar.

İyi de o zaman haki bilgileri de boş bırakılırdı. K.haki ve b.haki kullanıldığı söyleniyor ama h.haki yazılmamış. Roger 'da haki kullanıp kullanmadığı bilgisi tamamen soru işareti olarak bırakılıyor. Hiçbir bilgi vermiyor. Aradaki farkı anlatabiliyor muyum?
Mihawk'ın mangada k.haki ve b.haki sahneleri var zaten. Aynı Zoro gibi.

İyi de o zaman haki bilgileri de boş bırakılırdı. K.haki ve b.haki kullanıldığı söyleniyor ama h.haki yazılmamış. Roger 'da haki kullanıp kullanmadığı bilgisi tamamen soru işareti olarak bırakılıyor. Hiçbir bilgi vermiyor. Aradaki farkı anlatabiliyor muyum?
Haki bilgileri neden boş bırakılsın ki? Sonuçta Mihawk'ın gözlem ve silahlan ma kullandığını gördük orayı tamamen boş bırakması saçma olur. Şimdi gidip iki hakiyi yazıp yanına soru işareti koyması da saçma olur. Mihawkı da daha işlemediğini düşünürsek işlediği zaman ödül ve hakiyi gösterecek galiba. Tamamını okudun mu bilmiyorum ama verilen bilgiler çok sağlam adam için. Yani yonkou olmaması için hiç bir sebep yok :D

Mihawk'ın mangada k.haki ve b.haki sahneleri var zaten. Aynı Zoro gibi.
Zoro'nun şu an h.hakiye sahip olduğu gibi bir bilgi varsa elimizde bu dediğin mantık uyardı.

@Mr.Bushido

Mihawk'ın bile net kenboshu haki kullandı diyebileceğimiz bir yeri yok. O göz ile ilgili sahnelerin direk şahin gözleriyle alakalı olabileceği tarzında yorumlar var. Shanks'in de net kenboshu haki kullandığı sahne gösterin desek bulamazsın seride.

Ama Shanks için k.haki kullanabiliyor deniyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık