Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks'ın bütün hakilere sahip olduğunu nasıl bilmiyorduk yav :hoo:
Nerden biliyordun? Nerde tam olarak k.haki kullandı?

@RedTeroR

Hayda adamın kullanabildiği haki çeşitleri bilgi olarak verilmiş. Verilmek istenmeyenlerde boş bırakılmış. Shanks'in en az kaç yıl önce Yonkou olduğu bilgisi Manga'da verilmedi ama burda bilgi olarak verilmişti. İlla Manga'da açığa çıkması gerekmiyor bu işin.

Onu geçtim bu inat niye? H.haki kullanamıyorsa kullanamasın.:S

Nerden biliyordun? Nerde tam olarak k.haki kullandı?

@RedTeroR

Hayda adamın kullanabildiği haki çeşitleri bilgi olarak verilmiş. Verilmek istenmeyenlerde boş bırakılmış. Shanks'in en az kaç yıl önce Yonkou olduğu bilgisi Manga'da verilmedi ama burda bilgi olarak verilmişti. İlla Manga'da açığa çıkması gerekmiyor bu işin.

Onu geçtim bu inat niye? H.haki kullanamıyorsa kullanamasın.:S
İnat olayı yok, ben sana diyorum bu kadar önemli bir şey varsa onu burada açıklamaz. Sen diyorsun ki nasıl açıklamaz, gözlem hakisi ve b hakiyi açıkladı. Şimdi Kral haki ile bunlar bir mi ?

Shanks'ın kaç yıl önce yonkou olduğu bilgisini nerede vermiş göster bakalım ? Öyle bir şey yok. Açıklanmadı o. Gene boş atıyorsun :artiz:

Kral hakisi var demiyorum yani, olsa bile burada açıklamaz diyorum. Daha adamla ilgili açıkladığı bir şey yok zaten. Ne açıklamış ? Hiç haa kılı kırık yararsam falanca filanca açıkladı derim ama onlar da senin işine gelmez :ehe:

İnat olayı yok, ben sana diyorum bu kadar önemli bir şey varsa onu burada açıklamaz. Sen diyorsun ki nasıl açıklamaz, gözlem hakisi ve b hakiyi açıkladı. Şimdi Kral haki ile bunlar bir mi ?

Shanks'ın kaç yıl önce yonkou olduğu bilgisini nerede vermiş göster bakalım ? Öyle bir şey yok. Açıklanmadı o. Gene boş atıyorsun :artiz:

Kral hakisi var demiyorum yani, olsa bile burada açıklamaz daha adamla ilgili açıkladığı bir şey yok zaten. Ne açıklamış ? Hiç haa kılı kırık yararsam falanca filanca açıkladı derim ama onlar da senin işine gelmez :ehe:
Shanks'in en az kaç yıl önce Yonkou olduğu bilgisi dedim. Bu kadar önemli bir bilgiden bahsediliyorsa bundan da bahsedilir. Onu geçtim h.haki kullanıcısı olduğunun bilinmesi çok da önemli bir şey değil.

Kullandığı hakiler bilgi olarak verilmiş. H.haki ismi orda yoksa kullanamıyor demektir. En azından h.haki bilinmiyor diye bir not bırakılırdı.

Shanks'a rağmen neden en güçlü Mihawk? Bunu açıkla madem...
Gitmiş o dönemin en güçlüsünü yenmiş ve unvanı almış. Bu benim tahminim ve doğru çıkacağından da eminim kendi adıma.

Hayır ikidir kendinin de bilmediğin soruları soruyorsun bana. Sen nereden biliyorsun desem öyle kalacaksın. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık