Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hey milley lutfen su 6 numarayi okur musunuz ? Gercek bir bilgi verilmis https://m.facebook.com/?_rdr link verdim. Mihawk hakkinda esasli bir sey hatta buraya da yaziyi kopyala yapistir yapiyorum. Diyor ki " 6- Şimdi burası ilginç. Tam tarih verilmese de Shanks'ın İmparator oluşu Luffy'nin köyü olan Yel değirmeni köyüne gelişinden önce gösterildiğinden. Shanks 12 sene önce de imparatordu çıkarımını yapmişlar. Sanırım doğru.Hadi Beyazbıyık ile konuşmasını geçtim :))) ama bu bilgi Mihawk ile dövüşlerinden önce olduğunu kanıtlar.Yani Mihawk = Yonkou kanıtlanmis oldu. Geçmiş olsun arkadaşlar sonunda bize diz çöktürdüler.Yenildik... "diyor . Bu da bir kitap veya sbs den dolayi boyle net konusuyor bakiniz su linke 6 numaraya
Linki tekrar atar mısın?

Mihawk'ın Yonkouluğu kanıtlanmış demektir bu dimi :S Sonuçta onca sene sonra Dünyanın En İyi veya Güçlü her neyse Kılıç Ustası olmuş adam zamanında kapıştığı Yonkou'dan geri kalacak değil...
O tarz bir sey diyor. Ya gucludur de hani bir yonkou da degildir bence en fazla bir amiral ayaridir. Ilginc

Mihawkı ben genç rayleigh olarak görüyorum (Geçmiş bile olabilir, shounen mantığında yeniler her zaman eskilerden bir tık öndedir ya, ne kadar sevmesem de bu olayı biraz doğruluk payı var malesef). Böyle görmemin sebepleri var az çok tahmin edebilirsiniz. Rayleigh şuan yaşlı hali ile bir amirali tutacak kudrete haiz ise genç ray tahminlerime göre Amiral üstü bir güce sahipti. mihawk'ın gücü amirallerin ötesinde olabilir. Yonkou seviyesi benim açımdan çok farklı, siz hiç tek başına bir kişinin yonkou olarak anılacağına inanıyor musunuz ki mihawkın yonkou olma ihtimalini çok uzak görüyorsunuz? Tartışılabilir ama kesin yargılara varmak için çok erken.

Mihawk çapsızın tekidir. Mihawkı Zoronun rakibi olarak bile görmüyorum. 1-2 arca geçer muhtemelen. Zoroyu anca Kel Reis keser(mecaz).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık