Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk Yonko Shanks'ın adasına geldiğinde adamları "kaaaaptaaaan" diye koşuyorlardı. Mihawk yeterince güçlü olmasa Yonko adamları kaptanlarının olduğu yerde Mihawk'ın sorun olacağını düşünmezler. Shanks ve güçlü adamları hemen arkada çünkü.

Yanılmıyorsam Shanks ekibiyle Yonko WB'ye gidince kimse "kaaaaptaaaan" diye koşmuyordu WB'ye.
Bu çıkarım tamamen doru. Mesela bakıyoruz Kaidou'nun Wano'daki çöplerine, bölgelerine yeni Yonkou diye anılan Monkey D. Luffy girmiş bu adamlar onu indirmeye çalışıyor. Nerde Mihawk nerde Luffy. Mihawk'ın seviyesi oldukça açık belirtilmiş.

Hey milley lutfen su 6 numarayi okur musunuz ? Gercek bir bilgi verilmis https://m.facebook.com/?_rdr link verdim. Mihawk hakkinda esasli bir sey hatta buraya da yaziyi kopyala yapistir yapiyorum. Diyor ki " 6- Şimdi burası ilginç. Tam tarih verilmese de Shanks'ın İmparator oluşu Luffy'nin köyü olan Yel değirmeni köyüne gelişinden önce gösterildiğinden. Shanks 12 sene önce de imparatordu çıkarımını yapmişlar. Sanırım doğru.Hadi Beyazbıyık ile konuşmasını geçtim :))) ama bu bilgi Mihawk ile dövüşlerinden önce olduğunu kanıtlar.Yani Mihawk = Yonkou kanıtlanmis oldu. Geçmiş olsun arkadaşlar sonunda bize diz çöktürdüler.Yenildik... "diyor . Bu da bir kitap veya sbs den dolayi boyle net konusuyor bakiniz su linke 6 numaraya

Hey milley lutfen su 6 numarayi okur musunuz ? Gercek bir bilgi verilmis https://m.facebook.com/?_rdr link verdim. Mihawk hakkinda esasli bir sey hatta buraya da yaziyi kopyala yapistir yapiyorum. Diyor ki " 6- Şimdi burası ilginç. Tam tarih verilmese de Shanks'ın İmparator oluşu Luffy'nin köyü olan Yel değirmeni köyüne gelişinden önce gösterildiğinden. Shanks 12 sene önce de imparatordu çıkarımını yapmişlar. Sanırım doğru.Hadi Beyazbıyık ile konuşmasını geçtim :))) ama bu bilgi Mihawk ile dövüşlerinden önce olduğunu kanıtlar.Yani Mihawk = Yonkou kanıtlanmis oldu. Geçmiş olsun arkadaşlar sonunda bize diz çöktürdüler.Yenildik... "diyor . Bu da bir kitap veya sbs den dolayi boyle net konusuyor bakiniz su linke 6 numaraya
Bunu daha önce 10.000 kere konuştuk. Ayrıca yazının devamını okumadın mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık