Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sökmezmiş bak bak.Tartışma üslubundan bi haber olan sen her 5 mesajından 3,5 tanesi ''Çok eğleniyorum:hhh::hhh:'' olan senken sana sökse ne olur sökmese ne olur ?

Ayrıca ''Herkes sana bir şey açıklamaya çalışıyor'' derken ne demek istedin ? Bu konudaki tartışmalarımı diyorsan bende o insanlara bir şey anlatmaya çalışıyordum ? Normal tartışmalarımdan nereye varmaya çalışıyorsun ? Yazıp kaçma.
Şu “çok eğleniyorum” yazısını inkar etmem ve hedef kişiyle konuşup o konuyu çoktan
hallettim.

Burası bir forum ve kimseyle kavga etme niyetim yok ve etmem de. Herkes kendi düşüncesiyle yorum atıyor buraya. Gelip “birader sen şu objektif gibi görünmeye çalışan kişi değil misin” diyip millete ayar vermeye çalışman işin ayrı bir tarafı. Dediğim gibi önceden olsa sana güzel bir açıklama yapardım çünkü sen beğendiğim üyelerdendin. Şimdi gidip beni blokluyor musun artık ne yapıyorsan yap hem böylelikle üst düzey objektif yorumlarımı da görmemiş olursun.

Dostum ben zoro’yu son üç bölümdür baya ezdim çünkü zoro’nun hareketleri hiç ama hiç hoşuma gitmedi. Aynı şekilde luffy’nin hareketleri de öyle. Diğer bölüm dışı vs konuları veya teori konularında zoro’yu savunurum veya desteklerim çünkü genel olarak zoro’yu severim. Bunu objektiflik olsun diye yapmıyorum. Sevmediğim çok az karakter var. Millet sanji seviyorsun diye zoro sevemezsin diye düşünüyor. İkisini sevince de objektif olmaya çalışma diye damga yiyoruz:D ikisini sevmem eşit sevdiğim anlamına gelmiyor sadece sanji’yi daha çok seviyorum olay bu.
Son üç bölümdür ne yaptığını bilmiyorum o kadar dikkatli takip etmiyorum. Sadece Zoro'nun en güçlü sağ kol olacağı gibi belli olan bir şeyi söylemek için Zoro sevmeye gerek yok diyorum. Hater olan birisi bile söyleyebilir bunu. Yani Zoro'yu sevdiğine kanıt olarak sunacağın bir şey değil. Hoş kanıtlamak zorunda da değilsin zaten. Sevmiyorsan sal gitsin :)

Shanks ve Mihawk olayında iki video ile farkı görmek mümkün.
Shanks hem kılıç, fiziksel darbe, silah, haki patlamaları ve elektrik gibi güçler kullanıyor.
Mihawk'ın saldırılarıysa hep kılıç temelli.
Yani ikisi duello yapmış olsa. Bu bir duello olacağı için Shanks sadece kılıç temelli tekniklerini kullanmıştır. Bu da Mihawk'ı avantajlı kılar.

Shanks ve Mihawk olayında iki video ile farkı görmek mümkün.
Shanks hem kılıç, fiziksel darbe, silah, haki patlamaları ve elektrik gibi güçler kullanıyor.
Mihawk'ın saldırılarıysa hep kılıç temelli.
Yani ikisi duello yapmış olsa. Bu bir duello olacağı için Shanks sadece kılıç temelli tekniklerini kullanmıştır. Bu da Mihawk'ı avantajlı kılar.
Forum’a kayıt olduğum süre içinde gördüğüm en güzel ve en yaratıcı kaynak :D
beğenme butonu olsaydı keşke.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık