Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@tyr

Shanks'ın ünvanı istediğine dair 1 tane kanıt gösteremezsin.İstese o kadar zaman boyunca meydan okumaksızın beklemezdi.Mihawk ayağına geldiğinde havamda değilim demek yerine geç ulan karşıma derdi.Ha diyorsan ki korkuyor,alamayacağını biliyor öyle söyle biz de eyvallah diyelim.

Shank istemiyor.
Issho belli değil ama yüksek ihtimal gözü yok.
Shiryu düne kadar impel downda görevli bir denizciydi muhtemelen istemedi ama şu an belli olmaz.
Cavendish popüler olmak istemesine rağmen,en iyi ünvanı sayesinde popülaritenin anasını ağlatacağı gerçeği varken ondan bile en iyi olacağım auww duymadık.
Vista ile o zamana kadar karşılaşmamışlar bile.
Pica'da görünen o ünvan peşinde olan birisi değil.

Yani isteyenden ziyade istemeyen daha çok adam gördük bu ünvanı.

Sırf en iyi ünvanı var diye Shanks bile yenemeze getiren sizsiniz abi.Buna gösterebilecek başka hiçbir kanıtınız yok.Gene de ben Mf'ye bakmadan amiral seviyesidir diyorum ama bazılarına yetmiyor illa yonko olacak.Amiral seviyesi de denk dövüşebilir işte yonko ile.Neden sanki bu seviye Mihawk için ezik gibi görülüyor ? Shanks'a yenilme olasılığının yenmesinden daha kuvvetli olacağı için mi?

Kriegden kaçtığını göster bi bakalım unutmuşum o bölümleri. Yaparız illaki açıklamasını.

Adam içki içiyor eğleniyor neden düelloya başlayıp boş yere canını sıksın. Adam Yonko olup Mihawkı katlamış.

Sen üniversitede hukuk okuyor olsan,lise fiziğine çalışmaya devam eder misin?
http://mangayurdu.com/One_Piece/052/17
Neyse bence boşa zaman harcamayalım sende yorma bende değişen birşey olmayacak nasılsa.

Bu adamın karakterini anlamak içinde bu sayfaya iyi bakın.
http://mangayurdu.com/One_Piece/052/16

Ben derdimi anlatamıyorum. Shanks dediğiniz gibi "merdivenleri çıka çıka" bu hale geldi. Ama o 4.bölümde ne kadar haki sahibi olduğunu görüp luffy'i kurtarması başarılı olduysa da kolunu kaptırmıştır ossuruktan(afedersiniz) bir deniz canavarı yüzünden. Luffy eğitimden sonra tek atıyor 17 yaşında. O zaman Shanks'da o kadar değil . Halbuki hayır ! Shanks OP'de ki en muazzam karakterlerden. Bizzat beni OP izleten en önemli karakter. Mihawk'ın "istediğini" yapamadığı şeyler oldu savaşta. Doff'da Croco ile yenişemedi ona bakılırsa ama Croco bizim Luffy'nin ezdiği adamlardan biri. Yani o "anlık" durumlarla karakterlerin güçlerini örtüştüremezsiniz. MF'de her karaktere maksimum güç verilip savaşsa o ada kalmazdı. Sadece 2 amiralin kapışmasıyla PH'deki olanları hatırlayın.

Ayrıca ; Zoro'nun şu seviyesi bile Mihawk ile boy ölçüştüremez. Neden mi ? Son manga'nın sondan ikinci sayfasına bakın. Hayali hala gerçekleşme aşamasında. Mihawk'ı yenmek ve yenememiş eğitim sırasında da. Hala diyor hayalim "en iyi" olmak diye. Mihawk "benim gözümde" arkadaşıl , hatta dostluk duyguları dışında dünyevi şeylere pek de önem vermeyen birisi. Uyandığı için yaptıklarını hatırlayın . (Anime : B:22) . Vista ile vs atarken ki mizacına. O an Luffy hakkında hepimizin tüylerini diken diken yapan o sözleri sarfediyor. Mihawk "benim gözümde" en iyi kılıç ustasıdır bu net. Ve zoro "hala" onu hedefliyorsa , bu adam = yonko ,en kötü amiral .

Ben derdimi anlatamıyorum. Shanks dediğiniz gibi "merdivenleri çıka çıka" bu hale geldi. Ama o 4.bölümde ne kadar haki sahibi olduğunu görüp luffy'i kurtarması başarılı olduysa da kolunu kaptırmıştır ossuruktan(afedersiniz) bir deniz canavarı yüzünden. Luffy eğitimden sonra tek atıyor 17 yaşında. O zaman Shanks'da o kadar değil . Halbuki hayır ! Shanks OP'de ki en muazzam karakterlerden. Bizzat beni OP izleten en önemli karakter. Mihawk'ın "istediğini" yapamadığı şeyler oldu savaşta. Doff'da Croco ile yenişemedi ona bakılırsa ama Croco bizim Luffy'nin ezdiği adamlardan biri. Yani o "anlık" durumlarla karakterlerin güçlerini örtüştüremezsiniz. MF'de her karaktere maksimum güç verilip savaşsa o ada kalmazdı. Sadece 2 amiralin kapışmasıyla PH'deki olanları hatırlayın.

Ayrıca ; Zoro'nun şu seviyesi bile Mihawk ile boy ölçüştüremez. Neden mi ? Son manga'nın sondan ikinci sayfasına bakın. Hayali hala gerçekleşme aşamasında. Mihawk'ı yenmek ve yenememiş eğitim sırasında da. Hala diyor hayalim "en iyi" olmak diye. Mihawk "benim gözümde" arkadaşıl , hatta dostluk duyguları dışında dünyevi şeylere pek de önem vermeyen birisi. Uyandığı için yaptıklarını hatırlayın . (Anime : B:22) . Vista ile vs atarken ki mizacına. O an Luffy hakkında hepimizin tüylerini diken diken yapan o sözleri sarfediyor. Mihawk "benim gözümde" en iyi kılıç ustasıdır bu net. Ve zoro "hala" onu hedefliyorsa , bu adam = yonko .
Dof haki eklese Croco teke gitmişti la :D Adam Kyros'u bile tekliyordu neredeyse.Ne anlığından bahsediyon.Hadi Shanks'ınkine sıvama diyelim.Sıvama olsa dahi o zamanlar en fazla şu anki Zoro kadar kılıç ustasıdır diye düşünüyorum yani kaale almam pek o düelloları.

Kılıç ustası olarak gördüklerimiz arasında ünvan peşinde koşan yok.Bu kılıç ustalarından Issho gibi meyvesi olanları ayırırsan da Mihawk'ın rakip havuzunun çok fazla olmadığını görürsün.Issho,Shanks gibi güçlü adamlar o ünvanı istemedikten sonra Mihawk'tan ünvanı kim alacak Cavendish mi ? Hani ünvanı koruması çok büyük marifetmiş gibi anlatılıyor da o yüzden söylüyorum.Düşünün la Baratiedeki Zoro meydan okudu bu adama.Böyle eziklere ünvan kaptırmasa ne.Ama şu var amiral-yonko seviyesi kılıç ustası olup da Mihawk'a meydan okuyup yenilen var mı? Aksine hep ünvanı takmayan adamları görüyoruz.Gene de Mihawk ünvanı korudu auwww,hem Shanks'la da ebesinin örekesi zamanında düello yapmış tamam bu adam yonko seviyesiye getiriyorlar olayı.Kılıç kabiliyeti olayını da açıkladım en becerikli o diye Allah olmuyor.Bunun haki,doruki,hız,dayanıklılık gibi etkenleri var.Shanks saf güç + haki ile WB gibi adamlara denk olmuş.Hakisi göğü yarıyor.Kaşla göz arasında Kobi'yi kurtaracak kadar hızlı.Sırf Mihawk kadar kılıç kabiliyeti yok diye bu adam Mihawk'ı yenemez demeyin Allah çarpar.

Dof haki eklese Croco teke gitmişti la :D Adam Kyros'u bile tekliyordu neredeyse.Ne anlığından bahsediyon.Hadi Shanks'ınkine sıvama diyelim.Sıvama olsa dahi o zamanlar en fazla şu anki Zoro kadar kılıç ustasıdır diye düşünüyorum yani kaale almam pek o düelloları.

Kılıç ustası olarak gördüklerimiz arasında ünvan peşinde koşan yok.Bu kılıç ustalarından Issho gibi meyvesi olanları ayırırsan da Mihawk'ın rakip havuzunun çok fazla olmadığını görürsün.Issho,Shanks gibi güçlü adamlar o ünvanı istemedikten sonra Mihawk'tan ünvanı kim alacak Cavendish mi ? Hani ünvanı koruması çok büyük marifetmiş gibi anlatılıyor da o yüzden söylüyorum.Düşünün la Baratiedeki Zoro meydan okudu bu adama.Böyle eziklere ünvan kaptırmasa ne.Ama şu var amiral-yonko seviyesi kılıç ustası olup da Mihawk'a meydan okuyup yenilen var mı? Aksine hep ünvanı takmayan adamları görüyoruz.Gene de Mihawk ünvanı korudu auwww,hem Shanks'la da ebesinin örekesi zamanında düello yapmış tamam bu adam yonko seviyesiye getiriyorlar olayı.Kılıç kabiliyeti olayını da açıkladım en becerikli o diye Allah olmuyor.Bunun haki,doruki,hız,dayanıklılık gibi etkenleri var.Shanks saf güç + haki ile WB gibi adamlara denk olmuş.Hakisi göğü yarıyor.Kaşla göz arasında Kobi'yi kurtaracak kadar hızlı.Sırf Mihawk kadar kılıç kabiliyeti yok diye bu adam Mihawk'ı yenemez demeyin Allah çarpar.
Mihawk'ı yenemez kesinlikle demedim. Yenmişliği görünmüyor sadece. Sonuçlar hakkında fikrimiz yok. Sen de varsayımsal konuşuyorsun . Dof haki ekleseydi vs. vs. vs. O zaman Mihawk'da ciddiye alsaydı bilmem ne bilmem ne ..

Mihawk'ı yenemez kesinlikle demedim. Yenmişliği görünmüyor sadece. Sonuçlar hakkında fikrimiz yok. Sen de varsayımsal konuşuyorsun . Dof haki ekleseydi vs. vs. vs. O zaman Mihawk'da ciddiye alsaydı bilmem ne bilmem ne ..
Geçmişte yenmiş yenmemiş önemli değil zaten biz şu anki yonko Shanks yener mi yenmez miyi konuşuyoruz.Şu an Cavendish ile Zoro denk dövüşüyorlar diyelim bu Zoro son gücünde ulaştığında da denk dövüşebilecekleri anlamına gelmez.Anlatabildim mi ?

Elbette varsayımsal konuşacağım.Bunu salt Dof için yapmıyorum ki.Aynı şeyi Mihawk için de yapıyorum.İplese Croco'yu ezer gerçerdi diye zira Croco onun yanında çöp.Dövüşe devam etmek istese Vista'yı da yener.Diyorum ya ben MF'ye bakıp Mihawk'ı ezmem diye.Oradaki anlık olayları baz alsam zaten demem Mihawk amiral seviyesi diye.

Geçmişte yenmiş yenmemiş önemli değil zaten biz şu anki yonko Shanks yener mi yenmez miyi konuşuyoruz.Şu an Cavendish ile Zoro denk dövüşüyorlar diyelim bu Zoro son gücünde ulaştığında da denk dövüşebilecekleri anlamına gelmez.Anlatabildim mi ?

Elbette varsayımsal konuşacağım.Bunu salt Dof için yapmıyorum ki.Aynı şeyi Mihawk için de yapıyorum.İplese Croco'yu ezer gerçerdi diye zira Croco onun yanında çöp.Dövüşe devam etmek istese Vista'yı da yener.Diyorum ya ben MF'ye bakıp Mihawk'ı ezmem diye.Oradaki anlık olayları baz alsam zaten demem Mihawk amiral seviyesi diye.
Ben de senin gibi düşünüyorum . Mihawk fanlığı yapmıyorum kesinlikle ama adamın "anlık" tepkileri yüzünden yerin dibine sokuluyor. Başka karakterlerde gözlerini kapıyor izleyiciler. Shanks apayrı bir şey onu yener/yenemez/yendi/yenmedi demiyorum çünkü bilmiyorum. En kötü amiral seviyesi olduğunu düşünerekten sana katılıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık