Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam yonkou falan diyorsunuzda bu yonkou tanrı değilki.:DGörende donunu falan indirdi zannedecek.Fujitoradan güçlü olduğu kesin bu adamın
Mihawk'ın Yonkou kadar güçlü olduğunu gösteren hiçbir şey olmamasına rağmen güçlü olmadığını gösteren yığınla şey var.Buna rağmen nasıl bu kadar emin olabiliyorsun? Luffy'yi kovalayan Shanks olsaydı Croco falan gelip de yolunu kesemezdi en basitinden.

Trollüyormusun ciddi mi konuşuyorsun anlamadım gitti :confused:
Mihawk kılıç ustasından başka birşey değil.Shanks'a karşı kılıçla denk dövüşür fakat kılıcın olmadığı durumda tek yer.Shanks ise üstüne hakide master yapmış.Adam her şekilde çok çok üstün.Mihawk ise olduğu yerinde saymıştır.Kılıç ustalığından başka bir artısı yok.Mihawk'ın borusu kılıç ustalarına öter sadece.Kizaru - Aokiji - Akainu gibilerine karşı pek birşey yapamaz.O meyveleri karşı dövüşünce beti benzi atar.Kılıç sallayamaz.

Fujitora'ya denktir anca Mihawk.Kizaru-Aokiji gibi adamlarla karşılaştırmayın şu adamı.

Amiral üstü=Yonkou diye bir şey mi var?Benim gördüğüm yonkou seviyesi ile amiral seviyesi arasında bayağı fark var.Hatta yonkou amiral arası dye bir seçenek olmadığı için oyum amirale gitti
Yok mu? Ben söyleyeyim,var. Anlaşamadığımız kısım burasıymış demek ki..Yonkou-amiral arası aman aman bir fark görmüyorum ben.

Mihawk kılıç ustasından başka birşey değil.Shanks'a karşı kılıçla denk dövüşür fakat kılıcın olmadığı durumda tek yer.Shanks ise üstüne hakide master yapmış.Adam her şekilde çok çok üstün.Mihawk ise olduğu yerinde saymıştır.Kılıç ustalığından başka bir artısı yok.Mihawk'ın borusu kılıç ustalarına öter sadece.Kizaru - Aokiji - Akainu gibilerine karşı pek birşey yapamaz.O meyveleri karşı dövüşünce beti benzi atar.Kılıç sallayamaz.

Fujitora'ya denktir anca Mihawk.Kizaru-Aokiji gibi adamlarla karşılaştırmayın şu adamı.
niye kılıcını alıyoruz ki adamın özelliği o kılıç :D aokijide buz meyvesi olmasın onu da herkes yener mantığı ile aynı seninki

niye kılıcını alıyoruz ki adamın özelliği o kılıç :D aokijide buz meyvesi olmasın onu da herkes yener mantığı ile aynı seninki
Şöyle diyelim.Rayleigh'te de kılıç var ama hayvan gibi haki ve fiziksel güç var.Sabo'da ise herşey var.Mera mera yemese bile hayvan gibi güçlü .Mihawk ise sadece kılıçtan ibaret gözüküyor.Üstüne birşey koyamamış gibi.Bu yüzden Shanks'a denk değil artık.Gelişme pek gösterememiş.Aokiji ise Akainu'a karşı 10 gün savaşabilmiş bir adam.Adamın nasıl bir gücü olduğunu buradan anlayabiliriz.Ben Mihawk'ta böyle birşey göremiyorum.Dayanıklı bir kişi olarak gözükmüyor.Mesela Wb'nin yumruğunu Akainu yerine Mihawk yese 3 ay yerinden kalkamazdı.Bunu demek istedim aslında.Kılıç ustalığından başka birşey yok adamda.Güç,Haki,Dayanıklılık.Hepsinden az vardır.Kılıçta master yapmıştır sadece.

Hocam doğru da Coby olayı abartı bence:D

Fujitora Kizaru'ya göre çok ezikmiş gibi konuştun ama bence değil
Fuji birazcık ezik takılıyor şuan.O yüzden öyle dedim.Kizaru kadar güçlü gözükmedi bana.Gerçi Fuji'ninde Shiclere karşı bir nefreti var.Mihawk'a karşı aslan kesilebilir.:D

Monkey :D Luffy

Tabiki yumrukla dövüştürmeyecek.Ben sadece Mihawk'ın gücünün sadece kılıçtan ibaret olduğunu belirtmek istedim.Ne hakisi,ne de fiziksel gücü Shanks,Rayleigh gibi çok üstün değildir.Daha Crocodile'i,Vista'yı geçemeyen adam mı amirallerden güçlü olacak ?
bencede amiralden güçlü değildir ama onlara takılmamak lazım one piece te anlık eşleşmeler pek güce bakmıyor

bencede amiralden güçlü değildir ama onlara takılmamak lazım one piece te anlık eşleşmeler pek güce bakmıyor
Yok hocam.Bu adam cidden amirallerden güçlüyse Croco'ya Daz bones gibi tek atıp geçmesi lazım.Olmadı 2-3 atması lazım.Vista'nın bu adamı bu kadar oyalayamaması lazım.Madem Luffy'nin peşinden gidiyor.Böyle adamlarla zaman kaybetmeyip Luffy'nin peşine düşecekti.Gücü yetmedi ki peşinden koşamadı.Vista-Croco durdurdu adamı.Bir bizim bu canavar gibi olan 3 amiralimize bakıyorum.Birde Mihawk'a.Mihawk bunlardan nasıl güçlü olabilir diye düşünmeye çalışıyorum ama olmuyor.

@recep

WB'nin yaşlı,hasta,darbe savuşturamadığı,kalbinin teklediği hali özetle ölü hali yonko.KK ile eşit dövüşen genç WB oluyor.Yani yonko=kk değil.Adı üstünde 4 imparator zaten.KK tek başına imparator.4 imparator gidecek tek imparator gelecek.Luffy bu adamları aşacak.

Yani arkadaşların dedikleri doğru amiral ile yonko arasında pek fark yok.WB vs Akainu'da farkettiysen denk getirirlerse öldüredebilirler bile yonkoları bu adamlar.Hani Akainu çukura düştü o yüzden yırttı,düşmese WB öldürürdü desek bile WB'nin kafasının yarısını almıştı Akainu yani WB de her türlü ölecekti.Amiraller yonkolarla denk dövüşebilecek adamlar görünen.Tabi yonko daha ağır basıyor gibi duruyor.Ama öyle sandığın gibi bir fark yok.Yonko 10 ise amiral 9 falandır.Senin dediğin Mihawk amiral üstü hemen hemen yonko ediyor yani.Hani Mihawk'ın amiral seviyesi olması Shanks ile denk dövüşebileceği gerçeğini değiştirmiyor.Genelde bahsedilen Shanks'ın yeneceği.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık