Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben ne alaka la hahaha
Ben sana mı yüklendim de bana yükleniyorsun :D
Neyse paşa keyfin bilir denetsu ne diyim :)
Bana ne yüklenicen zaten ? :) Karakterler üzerinden gidiyor burada muhabbet, şahsi değil zaten. Demek istediğim senin Mihawk hakkındaki bu "gömücü" diyebileceğim tarzın bir gün bumerang gibi seni bulacak :) Hiç bana Mihawk gömmüyorum deme :rolleyes:

Bana ne yüklenicen zaten ? :) Karakterler üzerinden gidiyor burada muhabbet, şahsi değil zaten. Demek istediğim senin Mihawk hakkındaki bu "gömücü" diyebileceğim tarzın bir gün bumerang gibi seni bulacak :) Hiç bana Mihawk gömmüyorum deme :rolleyes:
Seride gömdüğüm en fazla 2 karakter ya vardır ya yoktur :) onlardan birisi mihawk malesef :( ona rağmen adamı en güçlü sağ koldan güçlü görüyorum yine iyi bir şey bence :D

Mihawk vs Vista'ya bakınca tatmin olmayan bir Mihawk görüyorum sadece. Siz nasıl denklik çıkardınız hiçbir fikrim yok. Mihawk merakından Vista'ya isimli saldırısını yaptırtıyor akabinde de isimli saldırısını hallettiği saldırı Vista'yı zorluyor. Adamın imzasını gördü morali bozuldu bildiğin. :D

Boş yapan sensin kendi anlamak istediğini değil yazıda anlatılanı yaz buraya.Düello diyorum özellikle belirtmişim değil mi ? Kazanayım da nasıl olursa olsun muhabbeti olsa adına kılıç düellosu denmezdi.Mihawk düelloyu erteleyelim dediği zaman mücadelenin bu bağlamda olduğunu kanıtlıyor.Aksi takdirde yollasın beyazsakala atacağı saldırıyı Vista ne yapabilir o devasa saldırı karşısında.En iyi ihtimalle bir sıkımlık canı kalır.
E tamam işte dediğimize gelmişin. Shanks ile de düello yaptılar bu yüzden anlaşılmayacak bir şey yok. Yoksa Shanks buna tekme tokat girse bence kötü yapardı :)

Mihawk vs Vista'ya bakınca tatmin olmayan bir Mihawk görüyorum sadece. Siz nasıl denklik çıkardınız hiçbir fikrim yok. Mihawk merakından Vista'ya isimli saldırısını yaptırtıyor akabinde de isimli saldırısını hallettiği saldırı Vista'yı zorluyor. Adamın imzasını gördü morali bozuldu bildiğin. :D
Mangada yok o kısımlar. Mangada Mihawk hiç saldırmıyor Vista'ya. Vista da isimli saldırı falan kullanmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık