Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaş konuyu neden böyle değişik yerlere çekiyorsunuz açıklanan veride Mihawk ile ilgili kuşkusu olanların sığındığı bir geminin battığını gördük olay bundan ibaret. Artık kimse 10 yıl önce dövüştüler Shanks o zamanlar portakalda vitamindi hikayesini gütmeyecek.

Geri kalan tartışmalarsa yavaş yavaş çözülürler, işler bizim açımızdan fena gitmiyor :a:

Ha bu arada Jozu slash durdurdu diye Mihawk niye küçülüyor ya, Enel'in saldırısı Luffy'e işlemedi diye söven var mı aranızda :oleyo2: Eleman elmas bi zahmet durdursun :artiz:

Düşüncelerime uymayanlara değil karakterin az çok seviyesi belli olmasına rağmen ''çöp seviyesi'' ''Jinbei etmez, Jinbei'den 10 kat az iş yaptı'' ''Magellandan tek başına kaçabilecek seviyeye gelmiştir'' ''Sol kol'u olamayacağı kesin'' ''Barto çıkar en fazla'' ''Smoker'dan bir tık altı'' Bunlara + olarak Croc'un MF de hiç bir şey yapmadığını savunup bari 1 tane pacifista falan alsaydı diyen bile var. Tabi sen bunların hiç birini görmeyip sadece insanlara bunu kendimi eğlendirmek için attığımı düşünün bir arkadaş gibi yorum atıyorsun.
Bunlar söylenebilir gayet doğal.Her karakter için gömülecek şeyler söyleniyor zaten.Bende bir şey söyliyim o zaman.Bana göre de şu seride en net olan şeylerden birisi de Mihawk'ın amiralden daha düşük seviyede çıkmayacağıdır.Yani benim açımdan bu olay şu anlık serinin en net olaylarından biridir.Bu yüzden aksini söyleyen bir mesaj görünce şaşırıyorum ama gidipte gözlerim kanıyor tarzı gifi atmıyorum.Sen böyle yaparsan hoş durmaz.

''Jinbei etmez'' kısmında hiçbir sorun yok ama.Dediğim gibi Oda azıcık çizdiklerinin arkasında dursa Croco'nun mantıken Jinbei etmemesi lazım.

İnsanlar sevdiğin karakteri küçümserken sen direk kişileri küçümseyecek tarzda mesaj atıyorsun.Bu daha sıkıntılı bir durum.

Aksine beni bazı Mihawk fanlarından ayıran nokta bu. Ben orada Mihawk fanlarına biri çöp dedi diye benim dediklerimi demiyorlar. Veya bazı şeyleri daha iyi yapmasına rağmen yok öyle olmadı böyle oldu diyenlere benim verdiğim cevabı vermiyorlar. Aksine erguman sunulan bir konuya bile istediği tarafa çekilerek cevap veriyorlar. Karşı tarafı küçümsemek değil karşı tarafın küçümsediği yorumlara gülmek benim yaptığım.
Yapma.Karşı tarafın küçümsediği yorumlara gülmek falan değil yaptığın.Sende direk onları küçümsüyorsun.Ya en basitinden dedim bu konuya bile gözlerim kanıyor kelimesini en az 3-4 kere yazdın.Bu nasıl küçümsemeye gülmek oluyor ? En başta sen tartışılmıcak türden mesaj atıp insanların düşüncesini küçümsüyorsun.

Arada fark var iyi okumanı öneririm istediğin şeyleri görüyorsun sadece. Hani o arkadaşlar mantıklı diyorsun ya yavaş yavaş o arkadaşların seviyesine düşüyorsun gözümde.
Neden görmek istediğimi göreyim ? Bunun için bir nedenim bile yok.Dikkatimi çekmesen sana yazmazdım.Ama gözünde o arkadaşların seviyesine düşebilirim sıkıntı değil.Çünkü abartılı Mihawk fanlarını saymazsak o bahsettiğin Mihawk fanlarının düşüncelerine çok daha yakınım.

Sen demişsin ki ne fark eder alıntılamaman daha kötü. Ne alakası var? Ben o kişiyi alıntılayıp cevap versem de onun fikri değişmeyecek ve o karakteri yine de gömmek için yorum yapacak. Çünkü ben o insanlarla bu konuyu daha önce tartıştım ve nasıl biri olduklarını az çok biliyorum. Neden zamanımı boşa harcayayım ki? Düzgünce tartışabilen insanla ben zaten tartışıyorum.
Dediğim gibi senin düşüncelerine uymayanları hemen hater ilan ediyorsun bana göre.Tartıştığın üyenin örneğini verdim.Hiçte Croco haterı gibi bir mesaj atmamıştı ama öyle muamele yaptın hemen.

Bunların başında da Croc geliyor. Mangaka işlemiş olabilir fakat adamın hikayesi bitmemiş eğer sizin ve bazı arkadaşların dediği gibi ''Çöp seviyesi'' tarzında olsaydı bu kadar üstüne gidilmezdi.
Altında fazla anlam arıyorsun.Tekrar görünecek olması hikayesinin bitmediği anlamına gelmez.Barto'da sonra gözükecek,Kavun'da sonra gözükecek.Bu adamları bir daha gördüğümüzde hayvani bir şekilde mi dönecekler ? Sanmıyorum.Önceden 3'se 4 seviyesinde falan dönerler.Oda Croco'nun arcını da çizdi bitirdi.Bir daha ona Alabasta zamanındaki gibi önem verileceğini mi düşünüyorsun ? Bu kadar üstüne gidilmelik bir durumu yok.Oda nw görmüş birinin köyünden yeni çıkmış Luffy'e yenilmesinin saçma olduğunu düşündü ve çok yüksek ihtimalle hakkını vermek için biraz daha güçlü döndürecek.Yani bana göre tüm olay bu.Burdan da zaten sol kol seviyesinde dönecek sağ kol seviyesinde dönecek gibi bir sonuç çıkmaz.Jinbei,Law seviyesi olsun nw görmüş birisi için yeter zaten.Hadi onun 1 tık daha üstü olsun da sağ kol sol kol seviyesi saçmalıktan başka bir şey olmaz.Ha bak Croco haterı da değilimdir.Cidden öyle bir durumun mantıklı olmayacağını düşünüyorum.

Sen 40 lı yaşlarda NW görmüş diyorsun. Bu adam çaylakken NW ye gidiyor ve WB'ye meydan okuyor ve yeniliyor. Daha sonrasında adam Shichi oluyor ve korsanları avlıyor. Mangaka bu adam için gençliğinde yani çaylak zamanında adı Luffy gibi denizlerde hızlıca yükseliyordu diyor. Ek olarak ise mangaka'nın şöyle bir söylemi de var karakterleri zayıf görenler için.
Klasik arc bossu övmesi işte.Dediklerininden Croco'yu övecek bir malzeme çıkmaz.Sonuçta köyünden yeni çıkmış Luffy'e yenildi gibi bir veri var elimizde.

"One Piece karakterleri hakkında kötü konuşanları duyunca rahatsız oluyorum. Mesela "düşman çok zayıftı" denildiği zaman onu nasıl daha güçlü hale getirebileceğimi düşünmeden edemiyorum!" Color Walk 6 (2014)

Sana göre güçlü gelmesi sorun olabilir fakat bu Mangaka'ya göre değil.
Bak işte tamda bahsettiğim şey.''Sana göre güçlü gelmesi sorun olabilir...'' demen.Bak bana da hemen Croco haterı muamelesi yapmaya başladın.Neden ? Croco aleyhine konuştum diye.Her Croco aleyhine konuşan insana bu muameleyi yapıyorsun sonra da öyle değilim diyorsun.

Croco haterı olmam için Croco'dan nefret etmem gerekir ama benim için olsa da olur olmasa da olur kıvamında bir karakter.Yani haterı olmam için bi nedenim bile yok.Croco'nun güçlü gelmesi neden benim için sorun olsun ? Öyle bir şeyi nerde ima ettim gösterir misin ? Aksine Croco'nun seviyesi konusunda 4. komutan seviyesinde dönebileceğini de söyledim.Fazlasının saçma olucağını söyledim bunu da açıkladım zaten.Neden o seviyeden fazlasının mantıklı olmayacağını söylemiştim.

Sen o yorumumda öyle demediğimi 1 yorum sonra adamı aıntılayıp söylememe rağmen burada sanki ona hater demişim gibi yorumlamanda ayrı bir komik olmuş. Ben ne demişim ''Belamy olayı tamamen benim eğlenmem. İster kendini hater olarak gör ister görme ben hater dediğime direk diyorum zaten. Crocodile hateri olduğunu söylediğim ve hater olduğu belli olan 3-5 kişi var zaten forumda. Benim bunu söylememe gerek yok bu Crocodile'ın adı geçen konularda veya adı geçen tartışmalarda yorumlara bakınca anında belli oluyor zaten.'' demişim yani adama direk hatersin sen diye konuşmuyorum. Eleştirebilir zaten farkındaysan Belamy de sen dediğim cümlenin sonunda bile gülmüşüm. Çünkü adamın eleştirisi biraz alakasız olmuş.
Ben o mesajı ilk okuduğumda da adama hater gibi muamele yaptığını düşünmüştüm ki o da öyle düşünmüş.Sen her ne kadar hater muamelesi yapmadım desen de yorumların,davranışların aksini söylüyor.Al en basiti önceki paragrafta söyledim.Bana yazdığın cümle:

''Sana göre güçlü gelmesi sorun olabilir...'' tarzı cümlen.Sırf Croco aleyhine 2 kelime söyledim diye Croco'yu sevmeyen ya da Croco haterı muamelesini bana da yapmaya başladın.''Hater muamelesi yapmıyorum'' derken ya samimi değilsin yani direk hater muamelesi yapıyorsun ya da Croco hakkında aleyhine konuşanların sadece Croco'yu sevmeyen insanlar olduğunu düşünüyorsun ki bu da yanlış bir düşünce yapısı.Her türlü iki tavırda sıkıntılı kısacası.Ha bana sorarsan hangi seçenek diye dediğim gibi direk hater muamelesi yapıyorsun aksini iddaa etsen de.

Croc'un güçlü olduğuna dair benden 10 ergüman istemişsin.

1-Mangaka'nın Croc ağzından söylettiği ''Beni çölde yenebilecek her hangi bir canlı yok'' söylemi. Kısacası meyve yeteneğinin seviyesine vurgu yapması.
Bak açık açık söylüyorum o zaman.Direk taraflı bir yorum.Şu cümlenden ''Çölde Croco>all'' gibi bir denklem çıkar ki bunun ihtimali bile yok bana göre.Serinin zirveleri yonkoları geçtim sağ kollar sol kollar bile çölde yer Croco'yu.Hadi bunu da geçtim meyvesinin güçlü olması onu totalde güçlü yapmıyor.Zaten Alabasta'da gördük ki bu adam meyveden ibaret bir karakter.Tek bir güç unsuruyla da çok çok güçlü olamazsın.Al işte köyünden yeni çıkmış Luffy'nin dorukisine yamuldu Croco. O Luffy Alabasta'dan sonra doruki olarakta toplam saldırı gücü olarakta(gearları kastediyorum) farklı bir seviyeye çıktı.

2- Ivankov'un Croc'un gücünü bilmesi ve Luffy'den Croc'u serbest bırakmasını istemesi.
undefined
Bu da onun çok üst düzey bir seviyede olduğu anlamına gelmez.2y sonraki seviyelere kıyasla çok güçlü değiller diyorum.O sırada güçlü adama ihtiyaç vardı ve ordaki en güçlü adamlardan biri de Croco'ydu.Fakat Croco dikkat edersen ordaki diğer kişilere oranla güçlüydü diyorum.Ordaki ID mahkumları da öyle çok üstün seviyede olan insanlar değil.Kısacası burdan da çok bir şey çıkmaz.

3- Ace'a engel olan Jinbei'nin ''Beyazsakala el sürmene izin vermeyeceğim'' demesine karşılık Croc'un ''Hemen burada ölümüne kapılaşım mı ne dersin?'' sorusuna cevap verememesi ve Croc'a MF de de olmak kaydıyla sözlerini yemesi ve engel olamaması.
undefined
İşte bunlar Oda'nın saçma hareketleri.Sana şunu sorayım o zaman.Croco Luffy'nin en güçsüz hallerinden birine yenildi mi ? Yenildi.Jinbei ise nw gören Ace'yle berabere kaldı mı ? Kaldı.Burdan bakarsan Croco ve Jinbei'nin seviyesi nasıl eşit olabiliyor ya da burdan nasıl Croco güçlü gibi bir anlam çıkıyor.Mf Luffy'nin bile Jinbei'yi yenebileceği meçhulken Alabasta sonrası ID kapatılıp gelişme olanağı elinden alınmış Croco nasıl o seviyeye ulaşabiliyor ?

Bunlar işte Oda'nın hep altını doldurmadan yaptığı hareketler.Croco'ya sadece laflar söyletti ya da 5 snlik kapışmalara soktu çıkardı.Çünkü Croco o karşılaştığı adamlarla uzun bir kapışmaya girse yenilecekti.Oda'nın Croco'yu mfye getirme amacı bile itibar kasmakken gidip bir de orda Croco'ya dayak attıramazdı doğal olarak.

4- Croc'un sadece Sables tekniğinin Luffy'nni G3 tekniğiyle aynı seviyede olması.
Yine taraflı bir yorum.Burdan net bir şekilde o sonuç çıkmaz.

5- Marineford'a sadece kendine güvenerek gelmesi. Kısacası Denizciler Shichibukai oluşumuyla bir olup WB korsanlarına savaşıyorken. Aynı şekilde WN korsanları da Ace için Denizciler ve Shichiler ile uğraşıyorken. Croc oraya sadece kendine güvenerek gelmiş olması. Kısacası orada ki hemen hemen herkes arkasını bir yerlere yaslamışken Croc tek başına MF de iki tarafla da uğraştı ve en sonunda elini kolunu sallayarak gitti.
Cesaret=güç değildir yalnız.Croco'nun egosunu düşündüğümüzde bu da hiçbir şey ifade etmez.Bu adam WB'ye atar yapıcak cesareti de kendinde buluyor ama zamanında o dayılandığı WB'den dayağı yiyip gelmiş sonuçta.Yani dediğim gibi cesaret=güç olmadı hiçbir zaman.

6- Dof'un Moria'a zayıfsın demesine rağmen daha sonrasında Croc'a ortaklık teklif etmesi, reddedildikten sonra ise tekrar üzerine gitmesi ve daha sonrasında ''Kıskançlıktan çatlayacağım'' demesi.
undefined
Eğer Dof'un karakterini azıcık anladıysam Dof orda Croco'yu ortağı değil adamı yapıcaktı.Bu yorum farkı.

7- Mangaka'nın Croc için gençliğinde Luffy gibiydi demesi. Ek olarak "One Piece karakterleri hakkında kötü konuşanları duyunca rahatsız oluyorum. Mesela "düşman çok zayıftı" denildiği zaman onu nasıl daha güçlü hale getirebileceğimi düşünmeden edemiyorum!" Color Walk 6 (2014) Bu yorumuyla beraber daha güçlü bir hale geleceğini söylemesi.
Gençliğinde Luffy gibi olsa kaç yazar ? Sonuçta Luffy'nin en güçsüz hallerinden birine yenilmiş biri ya.Böyle bir veri var bak.

O attığın kısma da açıklama yaptım zaten.En fazla gelebileceği seviyeyi fazlasının neden mantıklı olmayacağını yazdım.

8- Savaşta WB'nin baş belası demesinden sonra arkasından gelen Jozu'yu Aokiji'den daha erken fark etmesi. Bunun yanı sıra Jozu Aokiji'ye arkadan saldırmadı.
Ek olarak yumruğu yemesine rağmen yere bile düşmemesi ki Alabasta da düz yumruk yiyen Croc yere yığılıyordu ki hala Alabastayı ortaya sunan arkadaşlar var o yüzden söylüyorum. Orada düz yumrukla yediği hasarın onda birini yemiyor nerdeyse adam burada.
undefined
Tamam işte bunlar benimde dediğim itibar kasma hareketleri.Zaten daha önceki mesajlarım da Croco'nun ID'de bir tek acıya dayanıklılığının artmış olabileceğini söylemiştim.Burda da öyle bir durum var.Fakat dikkat edersen yine Croco kısa süreli karşılaşıyor.Croco mf de o kadar kişiyle muhattap oldu ama neden tek bir tanesiyle bile uzun süre kapışmadı da her biriyle kısa kısa karşılaştı ?

9- MF de hiç kimsenin gücünden çekinmemesi ve İdam platformunun önünde 3 Amiral olmasına rağmen oraya gidip Ace'i kurtarması. Daha sonrasında ise Dof'un yukarıda ki dediğim sözleri ve aşağıda ki saldırında ki Dof'un yüz ifadesi. 1 üst panelde gülen Dof'un yüzü Croc'un saldırısı sonrası nedense birden düşüyor. Şimdi foruma sorsan millet Croc kim ki Dof'un yanında tarzında onlarca yorum yapar. Bazısı der ki haki ile kesse ölürdü. Peki kesmediği ne malum?
undefined
Cesaret=güç değil demiştim.Adam zaten ortaklık(bana göre adamı yapıcaktı) teklif ederken Croco'yu neden öldürmeye çalışsın ?

10- Yonkou ilan edilen Mihawk'ı durdurması ve Luffy'i öldüreceğini söylemesine rağmen devam etmemesi. Bunun öncesinde ise Shanks'dan falan özür dileyen bir Mihawk vardı hatırlatmak istedim. Yine burada Mihawk fanlarına sorsan tek atar geçer ama işte adamın canı istemiyor derler. Önceden demişlerdi çünkü oradan hatırlıyorum.
undefined
Sana bunların itibar kasma hareketleri olduğunu söylemiştim.İşin kurgu kısmı işte.Oda Croco'ya hakkını vericekken gidipte bir daha dayak attıramazdı.Yav cidden mf de Croco'ya dayak atılacağını bekliyor muydun ?

Sana şunu sorucam.Mf Croco'nun mf Luffy'den güçlü olma ihtimali var mı ? Varsa nasıl var ?

Aynı yerden Shanks Slash yollasa falan demişsin de işte arada ki far da buradan ortaya çıkıyor. Shanks birisiyle seviyesini ölçecek olsa uzaktan Slash yollamaz ki? Üzerine falan gider hiç olmazsa ne bileyim yani aralarında ki farkı ölçecek diyorsunuz. Sonra en iyi saldırısını yaptı Jozu'ya takıldı deyince de nasıl en iyi saldırısını yaptı diyorlar. Yani aralarında ki farkı ölçmek için en zayıf saldırısını falan mı yapıyor karakterler? Daha sonrasında ise Shanks gidip Vistayla falan da uğraşmaz. Hani Luffy Hoddy'nin üzerine yürüyünce Sanji ve Zoro çıkıp engel oluyor ya o durum olur işte. O tarz bir durum MF de de olmuştu zaten Kizaru Luffy'lere giderken Beckmann'ı kastediyorum. Yani Shanks WB ile doğrudan muhattap olur uzaktan falan değil. Adam doğrudan Marco'ya tayfama katılır mısın diye soruyor.
Hala muhattaplıktan bahsediyorsun.Sana BM-bizim tayfanın çöpleri örneğini vermeme rağmen.Jozu'ya takılmasından Mihawk aleyhine nasıl bir sonuç çıkıyor ? Jozu bir yonkonun has adamıyken ve orda Mihawk'ın slashını karşılayabilecek en iyi isimlerdeyken bırakalım da savunma yapabilsin.Hani şu Jozu kısmından çok farklı(yanlış) şeyler çıkarıyorsunuz bana göre.

İşleniş kısmına dediğim bir şey yok evet haklısın karakterlerin daha çok ayrıntısına giriyor. Karakteri daha iyi anlatıyor. Ben Mihawk'a hiç bir zaman zayıf demedim. Adam Zoro'nun hedefydi fakat bence şuan o hedeften biraz çıktı. Zoro bile artık Luffy'i KK yapma amacı gütmeye başladı ki seri başında bu tam böyle değildi. Seri başında hedefinin arkasını Luffy'i koyan Zoro şimdi her şeyin önüne Luffy'i koydu. Ben o yüzden Mihawk ile Zoro'nun bir daha kapışmayacağını söylüyorum. Mihawk yerine başka birini bekliyorum ben Zoro'nun yeni hedefi olarak.
Zoro Mihawk hedefinden vazgeçmedi.2y önce bu 1. plandayken 2y sonra 2. plana atıldı o kadar.Ha bana sorarsan bana göre de Zoro vs Mihawk olmucak ama burdan da Mihawk'ın gücüyle alakalı çok bir şey söylenemez.Sonuçta biz Mihawk'ı sadece Zoro üzerinden savunmuyorduk.

Bir yerden yürümüyorum.Örnek veriyorum.Bağlantıyı kuruyorum adamın neden onların seviyesinde olamayacağını anlatmaya çalışıyorum.O adamlar gibi 10 dakikalık işi olmamış günlük düellolar atmışlar.

Fanlar yonkou seviyesi diyor.Karşıtları lord seviyesi köpektir diyor.Ortala bakalım nereye denk düşüyor yonkou seviyesine mi ? Ben mi bilmiyorum acaba yoksa sen mi bilmiyorsun hmm...

Sağ kol diyenler olabilir diye söylüyorum o ihtimali de unutun.Yonkounun sağ kola sen kim sanıyorsun kendini ayak altından çekil dediğini de gördük.Böyle adamlarla imparatorların günlük düellolar atacağını düşünenler varsa Top kek arcı tekrar okusun.
Hala güncel olmayan dövüşlerin mi ardına sığınılıyor :(

Arkadaş konuyu neden böyle değişik yerlere çekiyorsunuz açıklanan veride Mihawk ile ilgili kuşkusu olanların sığındığı bir geminin battığını gördük olay bundan ibaret. Artık kimse 10 yıl önce dövüştüler Shanks o zamanlar portakalda vitamindi hikayesini gütmeyecek.

Geri kalan tartışmalarsa yavaş yavaş çözülürler, işler bizim açımızdan fena gitmiyor :a:

Ha bu arada Jozu slash durdurdu diye Mihawk niye küçülüyor ya, Enel'in saldırısı Luffy'e işlemedi diye söven var mı aranızda :oleyo2: Eleman elmas bi zahmet durdursun :artiz:
Mihawkla ne zaman dövüştükleri nerde yazıyor ki?

Hala güncel olmayan dövüşlerin mi ardına sığınılıyor :(

Mihawkla ne zaman dövüştükleri nerde yazıyor ki?
Mihawk ile ne zaman dövüştükleri açıklandı diye bir şey söyledim mi ben ? Sen işin şakasına mı böyle takılıyorsun ? Bak eğer bu tartışmaların içindeysen Shanks'ın kolu gittikten sonra, 10-15 yıl içinde çok hızlı güçlenip geliştiği ile ilgili argümanları görmüşsündür ben onlardan bahsediyorum.

Ha ne zaman dövüştükleri ile ilgili zaman dilimi belli ölçüde aydınlanmış bunları illa ifade etmeye gerek yok, 'tekrar edelim, bunlarla beraber bence zaman dilimi ile ilgili çıkarım yapacak kadar bilgi var. Gidip bakabilirsin xD

Mihawk ile ne zaman dövüştükleri açıklandı diye bir şey söyledim mi ben ? Sen işin şakasına mı böyle takılıyorsun ? Bak eğer bu tartışmaların içindeysen Shanks'ın kolu gittikten sonra, 10-15 yıl içinde çok hızlı güçlenip geliştiği ile ilgili argümanları görmüşsündür ben onlardan bahsediyorum.

Ha ne zaman dövüştükleri ile ilgili zaman dilimi belli ölçüde aydınlanmış bunları illa ifade etmeye gerek yok, 'tekrar edelim, bunlarla beraber bence zaman dilimi ile ilgili çıkarım yapacak kadar bilgi var. Gidip bakabilirsin xD
Nedense olaya hep ters bakılıyor bu da ilginç bak.
Düşün ki bir adam var. En iyi kılıç ustasıyla kendi alanında kapışabilecek kadar kılıç yeteneği var. Ama asıl yeteneği bu bile değil... Bunu neden söylüyorum. Oda Shanksın nasıl dövüştüğünü planlamadığını söyledi. Adam kılıç ustası olarak tasarlasa direkt böyle belirtirdi değil mi? Demek ki bu yelpazesinden sadece biri. Ama işine gelen işine geldiği gibi alır.

Eldeki tek bilgi güvenilirliği her zaman tartışma konusu olan databooktan bir shanksın yonkou olma zamanlaması. Burdan 5 dönemeç dönüp, yada halk ağzıyla bin dereden su getirip konu Mihawk yonkouya geliyor. Hani ilginç gerçekten.

Mihawk’ı amiral ve altı gören kişi sayısı: 270

Amiral üstü gören: 150

Benim merak ettiğim ise:
Forumda bu kadar insan var mıydı :D

Düşün ki bir adam var. En iyi kılıç ustasıyla kendi alanında kapışabilecek kadar kılıç yeteneği var. Ama asıl yeteneği bu bile değil... Bunu neden söylüyorum. Oda Shanksın nasıl dövüştüğünü planlamadığını söyledi. Adam kılıç ustası olarak tasarlasa direkt böyle belirtirdi değil mi? Demek ki bu yelpazesinden sadece biri. Ama işine gelen işine geldiği gibi alır.

Eldeki tek bilgi güvenilirliği her zaman tartışma konusu olan databooktan bir shanksın yonkou olma zamanlaması. Burdan 5 dönemeç dönüp, yada halk ağzıyla bin dereden su getirip konu Mihawk yonkouya geliyor. Hani ilginç gerçekten.
Her kılıç ustası aynı şekilde mi dövüşüyor? Nasıl dövüştüğünü düşünmemiş olması neden onu kılıç ustalığından daha öteye taşıyor? Milyon tane tarz, teknik var. Ne hikmetse Shanks'ı mangada sadece kılıçla dövüşürken gördük. Kim bin dereden su getiriyor bu durumda?

Valla şu shanks olmasa mihawk bırak yonkoluğu amiral seviyesine anca yaklaşır.

Mihawk’ın shanks olmadan övülecek ne olayı var
ne de muhatabı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık