Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk kesinlikle yonkou seviyesindedir , belkide bir çıta daha yüksek.Yorumlarda Tuğamiral , koramiral seviyesindedir yazan arkadaşlara çok üzüldüm.Ya mantıklı bi' analiz yapamıyorlar yada boş yorum atmayı seviyorlar.Adam evvel zamanda , ''yonkou'' olan Shanks ile düello atıyormuş , shanks'in kolu koptuktan sonra bırakmışlardı.
:)
Moria zamanında Kaidoyla savaşmış o zaman oda yonkou seviyesi Luffy yonkou seviyesi adam indirdi KK olsun. Buggy zamanında Shanks ile mico idi beraber takılan tiplerdi hatta Buggy Shanks'ın tayfa üyesi olmayı reddetmiş adam o zaman oda Shanks seviyesi ve benzeri bir sürü çıkarım yapabilirim sana eskiden olan şeyler günceli bağlamaz.

Amiraldir.Ne aşağısı ne de yukarısı.Gerçi ağır Mihawk fanları bunu kabul etmiyor belki de amiralleri çok küçümsedikleri içindir bilemiyorum.

Yıllar yıllar öncesi ne olduğu belli olmayan Shanks'la dövüştü diye KK ilan etmenin manası yok.WB ne diyor Shanks'a"Basamakları iyi tırmandın." Yonkou olan insan daha ne basamağı tırmanabilir ki? Demek ki Yonkou değilmiş o zamanlar.

O değil de benim de 2.yonkou adayım Lucci'dir ne de olsa 2 yıl önce Luffy'le eşit dövüştüler.:S

Amiraldir.Ne aşağısı ne de yukarısı.Gerçi ağır Mihawk fanları bunu kabul etmiyor belki de amiralleri çok küçümsedikleri içindir bilemiyorum.

Yıllar yıllar öncesi ne olduğu belli olmayan Shanks'la dövüştü diye KK ilan etmenin manası yok.WB ne diyor Shanks'a"Basamakları iyi tırmandın." Yonkou olan insan daha ne basamağı tırmanabilir ki? Demek ki Yonkou değilmiş o zamanlar.

O değil de benim de 2.yonkou adayım Lucci'dir ne de olsa 2 yıl önce Luffy'le eşit dövüştüler.:S
İşte benim anlatmak istediğime güzel örnek :D

Ch4ngeling

Deniz kralına kol kaptırma olayı bana absürt geliyor.Oda sadece hikayeye bi unsur eklemek için yazmış gibi.Bu yüzden yonkoulukla alakalı değil bence ama yanılıyoda olabilirm

Moria ve kaioda olayıda ne zaman olmuş ve acaba kaidoyu ne kadar zorladı yada kazandı mı ? Buggy ile Shanks çıkarımı yapamazsın.Mesela , o zaman zoro ve usopp un birbirine denk getirmiş olursun.Dostluk ayrı statü ayrı.Mihawk'in tayfası yok nüfuz olayı yok diye küçük görülüyor ama adam tek tabanca ve op'un en başından beri kılıçta en iyisi olarak geçiyor.

Ch4ngeling

Ya Yonkoular yada croco ve dof gibi korsanlar nüfuz yüzünden büyük gözüküyor yada ekonomik bakımdan.Mihawk'in marinefordda luffy icin dediği gerçek güç olayıda var mesela.Arkana adam almak , diplomasi vs.Beyaz sakalın balık adam adasına yaptığı güzellik gibi.Ama mihawk tek başına saygı duyulan kimse , adam tutkusunun peşinden gidip zirvesine ulaşmış.Zoroyu bile eğitmiş.Marineford olayında da beyaz sakala saldırısı neydi ? ''sadece onunla bizim aramızdaki farkı görmek için'' ne oldu , babasının önüne cocugu gecti.
Elması bence kesmeme olayı niyeti olmadığı içindi , gerek yoktu.Zoro da demiri kestikten sonra demişti elmas kesmek zaman kaybı olur diye.Vista nın da bence kılıç tekniğini anlamak için uzun tuttu , dövüşürkende saygı duyuyordu şekil yapmasına gerek yoktu.Neyse bence yonkou tayfasına değil ama bire bir yonkou olan elemanlara denk , bastırarak söylüyorum

Dünyanın en iyi kılıç ustası denince benim aklıma yonkou gücü geliyor ama Mihawk ın seviyesi yok ki adam kapalı kutu bir şeyi belli değil korsan mı değil mi oda belli değil Schi olmuş takılıyor kendi çapında . :D

Ch4ngeling

Olayı ben başlattım , art niyetim yoktu zaten forumada yeni katıldım.Yorumlarda ki düşünce şeklini görünce atmak istedim ama yanlışlık varsa yorumlar kaldırılır

En iyi kılıç ustası ünvanı çok takılan,çokça hedeflenen bir ünvan değil.Kaç kişide gördünüz bu hedefi Zoro harici ? En basiti Mihawk'tan bu ünvanı alabilecek güçteki Shanks istiyor mu bu ünvanı ? Issho da yüksek ihtimal o ünvandan gözü olmayan bir adam.Sanki her kılıç ustası işi gücü bırakıp en iyi olacağım hüloğğ diye yollara koyuluyor.Yok kardeşim Zoro'dan hariç pek örneği.Çok takılmıyor işte bu ünvan.

KKlik deseniz tamam derim zira çağ korsan çağı.One Piece'i bulup korsan kral olmayı isteyen zilyon tane adam var.Atıyorum Mihawk kk.Mihawk kk yav şu korsandan güçlüdür,Mihawk kk bu korsandan güçlüdür mantığı kurulabilirdi.Eyvallah.Ha bu bile sorgulanırdı tabi.Ama gene de daha makul bir çıkarım olurdu.Çünkü dikkat edin eski kk Roger ve adamı aşan yok.WB bile onunla anca eşit dövüşebilmiş gençliğinde.Roger öldükten sonra da WB DÜNYANIN EN GÜÇLÜSÜ ünvanını almış.Yani Roger ölmese en güçlü ünvanı muhtemelen onda olacak.KKlik ünvanı kılıç ustası ünvanına kıyasla çok daha önemli ve kayda değer bir ünvan yani.

Ayrıca hep soruyorum Mihawk>Shanks mı diye daha evet diyen çıkmadı.Mihawk en iyi ünvanına sahip ya daha iyidir işte Shanks'tan neden eşitlerdir diyor bu sevgili Mihawk fanı kardeşlerim ? Ama iş Issho'ya geldiğinde en iyi ünvanı Mihawk'ta demek ki Mihawk>Issho diyorlar ? Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.En iyi ünvanı var mantığıyla iş yapılmaz güzel kardeşlerim.

Ch4ngeling

:D:D Mağdurluk filan yok .Belki ben foruma katılmadan önce bu konu üzerinden çok tartışmalar oluyodur diye ondan dedim , senin yorum atmanlada aklıma gelmişti bu kadar :D

mihaw en iyi kılıç ustasıdır. Kılıç dövüşünde ne shankse ne de fujitoraya yenilir. Belki kazanamaz ama yenilmez de. Bu ünvanı biz değil oda vermiş. Fuji ile dövüşmemiş olsa bile hala en iyi ise fujiden kılıç ustalığı olarak güçlüdür. Kaybetme ihtimali yoktur. Fuji meyvesi ile dengeyi kurar. Shanks de hakisi ile dengeyi kurar. Ama ikisi de mihawkı bence 1e 1de indiremez. Elinde kılıç olan hiç bir adam mihawkı indiremez tabi kılıçustası ise. Misal law kılıç ustası değil sadece kılıcını meyvesi için neşter olarak kullanıyor bu şekilde birisi mihawkı yenebilir. Law yenemez o ayrı da.
Shanks Mihawkı yenemez öyle mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık