Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shank'tan güçlü olmadıgını nerden biliyorsun,roger'ın kılıç ustası olarak kendi zamanında en iyi olmadığını nerden biliyorsun adam ölürken mihawk ufacık veletti
aynı mesajdan 4 tane yazmısın sil ki konu kirlenmesin.fikirlerine gelince herkezin fikri kendinedir seninde cıkarımına saygı duyuyorum.

dipnot; güncellenmiştir.

Bende böyle tartışmalara anlam veremiyorum ikisi de aynı şeyi savunuyorlar ama birbirleri ile zıtlaşabiliyorlar:bilmem::D ha konuya baktım Zoro ismi geçmiş o zaman normal sanırım:ehe: Bu aralar Zoroyu küçük görmek moda oldu:artiz:

Bende böyle tartışmalara anlam veremiyorum ikisi de aynı şeyi savunuyorlar ama birbirleri ile zıtlaşabiliyorlar:bilmem::D ha konuya baktım Zoro ismi geçmiş o zaman normal sanırım:ehe: Bu aralar Zoroyu küçük görmek moda oldu:artiz:
Zoro ve küçük görmek mi ? Adam herkesi kesiyor la :D Kimi görsek Zoro keser Zoro atar.Gene rakip çıkmadı reise .s.s God modda sürekli adam yetmiyor mu la :D

Çekememezlik:cool::D

Zoro ve küçük görmek mi ? Adam herkesi kesiyor la :D Kimi görsek Zoro keser Zoro atar.Gene rakip çıkmadı reise .s.s God modda sürekli adam yetmiyor mu la :D
2-3 kişi bunu diyorsa bu aralar daha fazlası adamı olmayacak kişilerle karşılaştırmaya çalışıyorlar. Ama adam doğuştan farklı ne yapsalar olmaz:cool: Uğraşmayın beyler boşuna:a:

Alpamis

Kardeşim benim bu seride en sevdiğim karakterlerden biri Zoro'dur.Ama neyse o yani abartmaya gerek yok.

Ch4ngeling

Mihawk kesinlikle yonkou seviyesindedir , belkide bir çıta daha yüksek.Yorumlarda Tuğamiral , koramiral seviyesindedir yazan arkadaşlara çok üzüldüm.Ya mantıklı bi' analiz yapamıyorlar yada boş yorum atmayı seviyorlar.Adam evvel zamanda , ''yonkou'' olan Shanks ile düello atıyormuş , shanks'in kolu koptuktan sonra bırakmışlardı.

Mihawk kesinlikle yonkou seviyesindedir , belkide bir çıta daha yüksek.Yorumlarda Tuğamiral , koramiral seviyesindedir yazan arkadaşlara çok üzüldüm.Ya mantıklı bi' analiz yapamıyorlar yada boş yorum atmayı seviyorlar.Adam evvel zamanda , ''yonkou'' olan Shanks ile düello atıyormuş , shanks'in kolu koptuktan sonra bırakmışlardı.
senin o evvel zamanda Shanks'ın yonko olup olmadığı bilinmiyor.Ki bana kalırsa deniz Kralı'na kolunu kaptıran bir Yonko çok saçma olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık