Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Dragon 57 sayfalık bir konunun yeni olacağını düşünecek kadar salak değiliz.Zamanında benimde yorum yaptığım bir konu çünkü.Benim demek istediğim bir Mihawk muhabbeti kapanıyo birisi açılıyor.Yani anlıycağın okuma yazmam yok:artiz:

@Dragon 57 sayfalık bir konunun yeni olacağını düşünecek kadar salak değiliz.Zamanında benimde yorum yaptığım bir konu çünkü.Benim demek istediğim bir Mihawk muhabbeti kapanıyo birisi açılıyor.Yani anlıycağın okuma yazmam yok:artiz:
o zaman okuma yazman degilde,anlatmak istedigini yazamamak gibi bir sıkıntın var :artiz: ikincisi bu konu bayagı süre pasif kaldı. bir cok kişide sitede, daha önce acılıp acıldıgına bakmadan, konu acıyor. senin haklı serzenişinin nedeni bu,ama belirttigim gibi beni ve konumu baglamıyor dedim kactım ;)

Soytarii26

Amiral gücünde olunca en güçlü shichibukai olmuyor mu kafam karıştı?.. :/ Bug olmuş bu son şıkta diğer hepsi alttakiyle aynı :oleyo2:

İsterse Korsanlar Kralı olur'a oy attım ama aslında en güçlü Shicbukaidir diye düşünyorum ve amiral seviyesidir diye düşünüyorum :D

Malum zatın seviyesini her iki seçenek için de uzak görünüyorum. Eğer bunlardan birine oy atarsam bunca zamandır şiddetle savunduğum düşünceme ihanet etmiş olurum. O yüzden tercihimi sandığa gitmemekten yana kullanıyorum.
Başkası olsaydı neyse de senden beklemezdim böyle bir hata.:artiz:
valla şimdi açsam daha efektif konu olurdu ama o zaman aceleye geldi,dur vakit bulayımda az düzenliyim,nasıl olsa önemli konu,isshonun gücünüde ekliyeyim amirallere,sen oyunu sıcak tut :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık