Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ahahah la zaten 5 şık var ve biri hariç 4'ü de amiral eder demek ahdhsjshd hayır ne bekliyordun bu kadar kısıtlı bir anketten. Müthiş bir anket yorumlama kabiliyetin var tebrik ederim.
Bahsettiğim +300 kişinin bu adamı amiral olarak görmeme ve amiral etmez seçeneğine verme hakkı olduğunu biliyorsun dimi ? Mihawk amiral etmez diye düşünen biri için bu seçeneğin üzerinde kaç tane şık olduğu önemli değil yani. Sen de en az benim kadar kabiliyetliymişsin.

Bir de kısıtlı anket demişsin. Koramiral seçeneğini mi koyacaktı adam ? :hoo:

“Shanks” yazacaksın ve ben sana da senin sevdiğin karaktere de saygı duyacağım öyle mi?
Sevdiğimiz karaktere saygı duymak zorunda değilsin.Doğrusu da bu zaten.Hayali karakterler bunlar saygı duy duyma çok önemli bir şey değil.Zoro'ya ya da herhangi bir karaktere ana avrat küfredebilir(forumda ban sebebi ama genel olarak konuşuyorum) ya da kendince lakap takabilirsin istersen.Kişiye saygıya gelince...hayali bir karaktere laf söylendi diye tavır almaktan falan bahsediyorsan alabilirsin o da sıkıntı değil.

Sevdiğimiz karaktere saygı duymak zorunda değilsin.Doğrusu da bu zaten.Hayali karakterler bunlar saygı duy duyma çok önemli bir şey değil.Zoro'ya ya da herhangi bir karaktere ana avrat küfredebilir(forumda ban sebebi ama genel olarak konuşuyorum) ya da kendince lakap takabilirsin istersen.Kişiye saygıya gelince...hayali bir karaktere laf söylendi diye tavır almaktan falan bahsediyorsan alabilirsin o da sıkıntı değil.
Peki kardeş bu ''Shanks'' karakterinin seveni yok mu? Sen/Siz Shanks'e ''Shanks ya da YAVŞAK'' yazsan bu adam üzülmeyecek mi? Sırf hayali bir karakteri yermek için bu kadar duyarsız olmaya gerek var mı? Zaten karakterlere normal şartlar altında her türlü eleştiriyi yapıyoruz. Peki neden bunu çirkinleştirme boyutuna giriyoruz. Bir de ''hayali karaktere laf söylendi'' meselesi. Bu hayali karakter senin/sizin karakteriniz olunca ortalığ velveleye veriyorsunuz da aynısını neden bir başka karaktere ve onun sevenlerine yapıyorsunuz. Kusura bakma da bana samimiyetsiz geliyor bu tarz şeyler. Normal hayatımda da bu tarz konuşan insanlara karşı her zaman mesafeli olmuşumdur, o yüzden burda da eleştirimi rahatlıkla yapabiliyorum.

Peki kardeş bu ''Shanks'' karakterinin seveni yok mu? Sen/Siz Shanks'e ''Shanks ya da YAVŞAK'' yazsan bu adam üzülmeyecek mi? Sırf hayali bir karakteri yermek için bu kadar duyarsız olmaya gerek var mı? Zaten karakterlere normal şartlar altında her türlü eleştiriyi yapıyoruz. Peki neden bunu çirkinleştirme boyutuna giriyoruz. Bir de ''hayali karaktere laf söylendi'' meselesi. Bu hayali karakter senin/sizin karakteriniz olunca ortalığ velveleye veriyorsunuz da aynısını neden bir başka karaktere ve onun sevenlerine yapıyorsunuz. Kusura bakma da bana samimiyetsiz geliyor bu tarz şeyler. Normal hayatımda da bu tarz konuşan insanlara karşı her zaman mesafeli olmuşumdur, o yüzden burda da eleştirimi rahatlıkla yapabiliyorum.
Haklı bir yorum.

En az Shanks seviyesi olduğı gün gibi ortada, zayıf çıkması mümkün değil, komedi karakteri değil bu.

Mihawk'ın seviyesi arştır. Oradan bakıyor böyle bebeler kendi arasında dövüşüyor falan yok korsanlar kralı bilmem ne.. Mihawk gülüp geçiyor tabi.

Shanks ile rakip oldukları söylendi, bu durum varken aralarında seviye farkı olması troll olur ki Oda'nın bu karakteri troll olarak kullanmadığı ortada.
Hayır troll olmaz. Aksine Shanks'ı her fırsatta yücelten Oda düellolarda Mihawk'ın avantajına gelecek bazı şartlar veya Shanks'ın gücünü gizlemesi gibi durumlar ortaya çıkarabilir. Yani kesin konuşacak bir konu değil ne yazık ki . Her zamanki gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık