Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Linlinin yıldırım yediği sahneye bir daha bakmanı öneririm. Oda tayfayı korumak için arcın hemen hepsinde kadını şuursuz kullandı. Arctaki etkisi minimize edilmiş haliyle pestil ediyordu milleti. Neyse konu linlin değil zaten.
İşte benim yıllardır savunduğum noktaya sen de değindin. Eğer Mihawk'ı mf de hiç kimse durduramasaydı, Luffy'e ne olurdu hiç düşündünüz mü?

Linlin zaten güçlü ona bir şey demiyoruz ama Luffy ve diğerinin ölmemesi için bu kadının bir şekilde zayıflatılması gerekiyordu, ben benzer bir bahtsızlığı Mihawk'ın da yaşadığını savunuyorum.

İşte benim yıllardır savunduğum noktaya sen de değindin. Eğer Mihawk'ı mf de hiç kimse durduramasaydı, Luffy'e ne olurdu hiç düşündünüz mü?

Linlin zaten güçlü ona bir şey demiyoruz ama Luffy ve diğerinin ölmemesi için bu kadının bir şekilde zayıflatılması gerekiyordu, ben benzer bir bahtsızlığı Mihawk'ın da yaşadığını savunuyorum.
Luffyi kesmesi bir övünç kaynağı olacaksa vay haline valla ne diyem.

Shanks fanıyım ama çok güzel olmuş bu, yapanı tebrik ediyorum :D
Aynı çizerin 2 farklı çalışmasını birleştirdim bu sözlerle. :D Biri doğum günü diğeri düğün temasına sahipti galiba.
Arkadaş siz nasıl bi hatersınız ya! Bıkmadınız şu adamı yüceltenlerle uğraşmaktan, milletin beklentilerini baltalamaktan bıkmadınız...

KK olup gelince Mihawk'ı geçmiş sayılmıyor mu? :S.s
Mihawk herkesi kendisi gibi sanıyor. İnsanlarla iletişime geçip tayfa kurmak zor geliyor adama. :üzgünüm:

Kadın Enel + Ace + hayvan gibi güç + hasar almama özelliklerine sahip la, daha şu korkunca ruh gider olayına felan girmiyorum. Yonkou denmese ben yonkou üstü görebilirdim :(
Hani WB'nin son hali ile karşılaştırınca daha üstün duruyor bence. Çöp marine askerinden hasar olan oyaji, g4den koka bassa bile çizik yemeyen Bm
Yıldırım hızında ilerleyip, ada yok edecek güçte elektirik topu mu yaptı da kadın Enel'i kapsamış oluyor? Elimde Zippoyla gezeyim kendime Ace diyeyim o zaman. Gerçi o olabilir bak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık