Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Savunma yapacak çok bir şey yok zaten.
İnsanlar kendi beklentilerini yansıtıyor buraya. Bir insanın kendi beklentilerini saçma ya da tutarlı bir temele oturtup anlatması ile serii içerisinde neredeyse imkansız olan bir şeyi anti tez olarak o adama sunmak daha bi yersiz oluyor. Mihawk'ı güçlü görenlerin sana göre saçma yorumlar atmasının sebebi de mangakanın bizzan kendisidir!

Mihawk, Lilin'in tüm kek arcta yaşadığı şanssızlığı, Mf'de yaşamıştır... Bizim tek problemimiz bu!
Ben Linlinin gücünden asla şüphe duymadım. Sadece şuursuz. Hatta şüphe duyan varsa getirin bir de onlara gülem :D

Ben Linlinin gücünden asla şüphe duymadım. Sadece şuursuz.
Duymazsın işte, kadın çünkü imparator. Mihawk'ın öyle tescillenmiş bir konumu olmadığından bu kadar tartışma konusu oluyor.

Diğer taraftan, imparatorluk gibi tescilli bir seviyesi olmasa burada kaç kişi bu kadına imparator derdi? Anket açsak imparatordan zayıf görenlerin sayısı diğerini en az ikiye katlardı!

Duymazsın işte, kadın çünkü imparator. Mihawk'ın öyle tescillenmiş bir konumu olmadığından bu kadar tartışma konusu oluyor.

Diğer taraftan, imparatorluk gibi tescilli bir seviyesi olmasa burada kaç kişi bu kadına imparator derdi? Anket açsak imparatordan zayıf görenlerin sayısı diğerini en az ikiye katlardı!
Kadının mental sorunları dışında tek bir zayıflığı yok. Tek çizik yemedi daha. Yürüye yürüye gezdi karı. O ünvana ihtiyacı olduğunu hiç sanmıyorum.

Tayfanın 1. adamının hedefi Shanks'tan daha yükseğiyken tayfanın 2. adamının hedefi direk Mihawk.Burdan bile Shanks-Mihawk arasında büyük bir fark olmadığı çıkarılabilir bana göre.

Artı olarak daha öncede demiştim.Her ne kadar teoride olsa Shanks vs Teach tayfası gibi bir ihtimal var ve Teach'ler 10 kişiyken Shanks'lar neden 9 kişi tasarlanmış ? O 10. koltuğu Mihawk dolduracağı için olmasın ? Peki doldurursa hangi sırada olur ? Tayfanın en güçsüz adamı olmaz heralde.Böyle bir şey gerçekleşirse Shanks'tan hemen sonra geleceği nettir ki zaten Beckman-Shiryu olayı en baştan bozuyor.Bu da doğal olarak Mihawk'ın bir sağ kol üstü olduğu anlamına gelir.Ha bu sadece teori tabii ama üstünde tartışılabilir.

Kadının mental sorunları dışında tek bir zayıflığı yok. Tek çizik yemedi daha. Yürüye yürüye gezdi karı. O ünvana ihtiyacı olduğunu hiç sanmıyorum.
Kadın Enel + Ace + hayvan gibi güç + hasar almama özelliklerine sahip la, daha şu korkunca ruh gider olayına felan girmiyorum. Yonkou denmese ben yonkou üstü görebilirdim :(
Hani WB'nin son hali ile karşılaştırınca daha üstün duruyor bence. Çöp marine askerinden hasar olan oyaji, g4den koka bassa bile çizik yemeyen Bm

Bence Buggy daha güçlü, Mihawk hükümet köpeğidir.
Shanks ile aralarındaki rekabete gelecek olursak; Mihawk ile Shanks hiç dövüşmemişlerdir.
Sürekli içmekten sarhoş olan Shanks, Mihawk'ın adasındaki babunlarla dövüşmüştür, senelerce süren bu mücadele aslında yalandır.
Shanks dövüştüğü babunu Mihawk zannetmiştir.
Mihawk'da Shanks'ın biraz salak olduğunu görmüş, ve böylelikle hiç çaktırmayıp rakip ayağına yatarak düyanın en iyi kılıç ustası olmuştur.
Aslında Mihawk diye biri de yoktur, Mihawk sadece mangaka'nın rüyasında gördüğü hayali bir karakterdir.
Adadaki babunlardan birini rüyasında insan kılığında görmüştür, ve burda mandela etkisi dediğimiz olay gerçekleşmiştir.
Bizde dahil olmak üzere halen o babunu Mihawk sanmaktayız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık