Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öbürü mumdan koca dev tekme yiyor genede hiç birşey olmamış gibi ayağa kalkıyor, hala onları takip etmeye çalışıyor. Magellan gayet dayanıklı bir adam, paramecia olmasına rağmen adam vücudunu tamamen zehre dönüştürüyor. Bu adam aşmış bir adam. Öyle Mihawk'ın kolayca yeneceği birisi değil. Magellan'ın ben öyle klasik bir sıvıda olduğunu düşünmüyorum açıkçası daha farklı birşey bence onunkisi.
ben zaten kolay yenilir demedim ki.sadece magellanın uzaktan saldırılara karşı zafı olduğunu söyledim.
mr1 kesme saldırılarına karşı meyvesi sayesinde dayanıklı,magellanın ise kesme saldırılarına karşı meyvesinin ona kattığı bir dayanıklılık yok.sadece kendi fiziksel gücünün yettiği kadar dayanabilir.

Bu Magellan meselesi nasıl açıldıysa Magellan'la Mihawk'ı kıyaslıyosunuz. Magellanın şansı yok. Max 5 dakikadır. O bile fazla aslında 1 dk'da biter.

Dar alanda Magellan'ın Venom Demon'u Mihawk'ı harcayabilir açık ve net kolayca yenebilme ihtimali var İmpel Down gibi bir ortamda. Ama Marinford gibi Mihawk'ın her alanı kullanacağı bir yerde başa baş giderler dediğim gibi kazanabilir. Ama Magellan daha güçlü gibi geldi bana.
kardeş yanlış anlama ama bence sen nick i değiştir bunun için sitede bir konuda var:gamyon:, nick'in de mihawk'ın adını kullanan bir kaç kişiden birisin ve bu konuyu hortlatıp mihawk'a laf söylüyosun tamam magellan güçlü ama bb nin yanındaki Shiliew( ki bu adamda yonkou tayfasında başı çeken bir adam yani çok güçlü) kadar güçlü ama bu adamda kılıç ustası mihawk'sa en güçlü kılıç ustası başka bir şey demiyorum:artiz:

magellan shiliew e denk olarak gösterildi shiliew ise bb korsanlarında yardımcı kaptan bize en güçlü kılıç ustası mihawk olarak gösterildi ama shiliew ile kapıştımı bilmiyoruz.bir magellan ile mihawk kapışmasında mihawk un yeneceğini düşünüyorum her türlü ortamda hatta shiliew de daha güçlüdür magellan dan.

mihawk bence en güçlü shichibukaidir. magellan olayı açılmış ona yorum yapayım birde, yakın dövüş için magellan çok tehlikeli akainudan sonraki en tehlikeli kişi diyebiliriz. ama mihawk uzaktan çok şiddetli saldırılar yollayabiliyor. mesela wb ye yolladığı saldırı, o saldırıya magellanın dayanabileceğini hiç sanmıyorum. bana göre o saldırıdan kurtulabilmek için ya jozu gibi elmas olmak lazım yada wb ve sengoku gibi şiddetli defans sağlayan meyven olması lazım. wb nin depremi, sengokunun şok dalgaları bu kılıç atışını püskürtebilir bence ama magellanda böyle birşey yok. hızlı bi karakterde değil magellan. bence mihawkı yenmesine imkan yok..

Mihawk'ın kesme saldırısı Mr1 etkilemez, ama Luffy tek jet pistolle Mr1'i marinford'un dışına uçurur mantığıken Luffy, Mihawk'tan daha hızlı. Mihawk savaşta Luffy'i kovalarken g2 yapmamış Luffy'i kovalıyordu. Mihawk daha hızlı olayına katılmıyorum, daha hızlı olsabilse Luffy'den çevik değildir. Magellan nerede diz çöktü, Luffy onun önünde diz çöktü. Öbürküsi Luffy'i yakalayacak diye arada Vista ile vs atıyordu. Üstelik id de onun kaçırdığı adamlar ona karşı gelecek adamlardı yani. Jinbei gibi 5 gün Ace ile savaşmış birini, Crocodile'i kovalayan, sonra tüm karasakal tayfasına tek atan birini Shiryu ile denk görüyorsunuz. Hepsi anca yenmiş madem denklerdi Shiryu tek başına dövüşseymiş o zaman :D
kim dediki magellanı bb tayfası +shirryu yendi diye?öyle bir bilgimi geçti?

animede tek attıya. Bilmiyorum mangada var mı o sahne. shiryu yokmuş bir de. Yani bu adamın dengi de orda yok.
[YOUTUBE]6AIA_sOjVKs[/YOUTUBE]
yok arkadaş öyle demişki sanki bb tayfası+shiryu sonradan magellanı indirdi diye(magellanı diye yazmıştım herhalde o kısmı görmedin :) ) ona hitaben yazdım.tek geçen bilgi bb yüzünden kat 6 suçluları serbest bırakılıyor ve sonuç magellan pert.

magellanı bb tayfasının indirmesine takmamak lazım. adamlar hemen halledip idama yetişmek varken bb tek başına vs atmaylamı uğraşsın? bu shiki vs garp+sengoku olayıyla aynı, garp tek te yeterdi shikiye ama ikisi dalıp çabuk ve zararsız hallettiler işlerini..

Eğer bu doğruysa 2 sene önceki BB > Magellan diyemeyiz. Kat 6 suçlularının tamamı daldılarsa Magellan gibi biri bile dayanamaz tabiki ne yapsın adam. Ama genede ölmemiş. Belkide Teach + Tüm level 6, bilemeyiz bunu.
zaten kimse bb(2 yıl önceki gura gura nomi siz bb)>magellan demedi ki.magellan tek attı bb ye,her nekadar bb beklemiyor olsada.kat6 daki suçluların sevyesi azçok ortada.kaçaklardan biride eski amiral Z nin kolunu alan yeni shici(yeni shici olan eski amiralin kolunu alan daha ismini bilmediğimiz korsanın gücüne rağmen bb bunu almıyorsa yanına aldığı caterina,basco,avalo,sanjuan,shiryu bizim yeni shiciden kesin güçlüdür).magellanın yerinde orda 1 tane bile amiral olsa oda perte giderdi,tek fark daha fazla direnirdi.
zaten sengokuda belirtmiş eniyilerini almış diye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık