Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WB nie aokijiye bisentosuyla hakili vurup kesmedi.Olay genişledikçe oakdar karışıyor.:S
Logia kullanıcılarının bir özelliği Meyvende yeterince ustalaştığın zaman Haki'li saldırılardan etkilenmiyorsun. Saldırının geldiği an kendilerini saf elemente dönüştürüyorlar. Beyazsakal'dan ziyade, Marco ve Vista'da Haki kullandıkları halde Akainu'yu kesememişlerdi. Yine Caesar, Luffy'nin, Smoker'da Vergo'nun saldırılarından sıyrılmıştı.

A$CE

Logia kullanıcılarının bir özelliği Meyvende yeterince ustalaştığın zaman Haki'li saldırılardan etkilenmiyorsun. Saldırının geldiği an kendilerini saf elemente dönüştürüyorlar. Beyazsakal'dan ziyade, Marco ve Vista'da Haki kullandıkları halde Akainu'yu kesememişlerdi. Yine Caesar, Luffy'nin, Smoker'da Vergo'nun saldırılarından sıyrılmıştı.
Oo ozaman hakili artık oh rahat diyemiycekmiyiz.Hakinin bir değeri yok ozaman logia hep 1adım öndemi olacak.
Bir değeri yok derken pek bir değeri yok.

Oo ozaman hakili artık oh rahat diyemiycekmiyiz.Hakinin bir değeri yok ozaman logia hep 1adım öndemi olacak.
Bir değeri yok derken pek bir değeri yok.
Amiraller kadar iyi meyve kullanan adamları yenmek için, Haki'den çok daha fazlasına ihtiyacın var. O da savaş tecrübesi oluyor.

Luffyde haki var ama akauniyi yenebilirmi? Hayir chopper adamim chopper 50 berilik yetenek 20-30 tane rumball ball falan yerse :) belki akauniye vurabilir ah choper Ah nolucak senin halin ama mihawk kiliciyla akauniye zarar verebilir herhalde yinede cok guclu zoro onu onumuzdeki 25 yil icinde belki op i bulurlarsa yenicek boyle konulara gerek kalmicak :D

A$CE

Moralim bozuldu :of:
Tecrübe önemlimi? Luffynin Croco Gecko Lucci gibi adamları yenmesinden sonra tecrübenin pek önemi yok gibi geliyor.Hepside yılların tecrübesine sahipti ama daha çok çok genç hatta korsan olalı yarım yıl olmuş adama yenildiler.

Luffyde haki var ama akauniyi yenebilirmi? Hayir
Yenemezde en azından yumrukları boşa çıkmaz diyordum luffynin eller yanacak heralde.

Moralim bozuldu :of:
Tecrübe önemlimi? Luffynin Croco Gecko Lucci gibi adamları yenmesinden sonra tecrübenin pek önemi yok gibi geliyor.Hepside yılların tecrübesine sahipti ama daha çok çok genç hatta korsan olalı yarım yıl olmuş adama yenildiler.
Amiraller başka kulvar ama. Roger ve niceleri ile kapışmış Beyazsakal bile vurmakta zorlanıyordu. Daha çaylak olan Luffy için zor.

A$CE

Monstertrio vs Amiral olunca birşeyler yapabilirler en azından değilmi.En azından kizaruyu alırlar yani Marconun tekmeleri ona işliyordu galiba.
Dof filoamiralinden daha yukarda birilerininde olduğunu söyledi ozaman bizim tayfa hala çöpmü.Yoksa onların rakibi Dragonmu.

Benim asil merak ettigim cobye ne oldugu cobydede haki vardi dimi amiral olarak aokijinin yerine kim geldi ? Diger sichibukailer kimler tayfa odulleri ne zaman gelicek bunlari cok merak ediyorum luffy cok guclu ama daha yolun basi...

Monstertrio vs Amiral olunca birşeyler yapabilirler en azından değilmi.
Dof filoamiralinden daha yukarda birilerininde olduğunu söyledi ozaman bizim tayfa hala çöpmü.Yoksa onların rakibi Dragonmu.
Yapalar. Çünkü Amiraller aynı anda saldırı ve savunma yapamıyorlar.

Doflamingo'nun bahsettiği kişi Hümüket'ten. Denizciler içerisinde Filo Amirali en üst rütbe.

Benim asil merak ettigim cobye ne oldugu cobydede haki vardi dimi amiral olarak aokijinin yerine kim geldi ? Diger sichibukailer kimler tayfa odulleri ne zaman gelicek bunlari cok merak ediyorum luffy cok guclu ama daha yolun basi...
Coby'nin şu anki rütbesi Kaptan. Shichibukai olarak sadece Law göründü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık