Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben amiral seviyesi bekliyorum. Ki çok iyi bir seviye. Yonkolardan sonraki en güçlü adamlar oluyor. Seri sonunda Zoro bunu geçecek. Haliye amiralden sonra yonko geliyor. O yüzden Zoro bunu yenince yonko seviyesine yaklaşır.
Onun haricinde Mihawk ile alakalı açıklanmaya ihtiyaç bir sürü konu var. En basitinden ünvanı kimden aldığını bile bilmiyoruz.
Bak buna katılmam ama saygı duyarım, güzel düşünce.

Marco = Mihawk >Kata > Luffy.

Foruma kalsa Dof Mihawk KK olurdu.

Birşeyini görmediğiniz adamı nasılda hemen Yonkou yada Amiral seviyesine getirebiliyorsunuz ? Shanks ile savaşmış zamanı belli değil kuvvetle muhtemel Shanks zirve gücünde değilken.

Mihawk Shankstan hatta diğer tüm karakterlerden bi tek kılıç ustalığında üstündür. Ama kıyasladığınız Yonkoularda bundan çok daha fazlası var. Bana göre Mihawka Yonkou yada Amiral seviyesi demek hayalperestlik.

Hani son bi ekleme yapayım Zoroyu Yonkou seviyesi beklemek bütün saydıklarımdan dahada hayalperestlik. Fuji ile eşit olsun öp başına koy.
Luffy korsanlar kralı olup, dünyadaki en güçlü adam olarak anılacak.
Fakat tayfasındaki adam bir yonkou sağ kolundan dahi güçsüz olan birini yenip dünyanın en iyi kılıç ustası olacak.
Avucunuzu yalayacaksınız, Oda bu kadar dengesiz bir adam değil. :)
Hele o adamın neden shichi olduğu bi gösterilsin o zaman netleşecek herşey.
Ama yinede ben sana Naruto okumanı tavsiye ederim dostum, absürdlük ve saçmalık istiyosan yanlış yerdesin. :(

Zaten Shanks zirve gücünde değildi ama Mihawk zirve gücündeydi o düello zamanlarında.

Bir de evet Zoro'nun zirve hali yonko eder.Bana göre.

Ha bir de her b.ku ben bilirim havalarında takılmaktan vazgeçseniz iyi olur be.Sende aynı mangayı okuyon bizde.Ee o zaman neyine hayalperest damgasını yapıştırıyon ? Zaten bu mangayı hep siz doğru anlıyonuz anasını satayım.
Burda herkes kendi fikirlerini savunuyor. İstersen sende bana istediğin damgayı yapıştır. Luffy yonkou üstü olup sağ kolu Yonkou seviyesi olacaksa gerek yok müttefiklere seri sonunda. Sal ikisini temizlesin gelsin denizcileri. Benim mantığımda bi tayfada 2 yonkou gücünde adam bulunamaz.

Mihawk ile Shanks eşit ama savaşta Mihawkın önüne Vista geliyor. Ve durduruyor. Shanks Vista ile ciddi savaşmasa bile 2 3 dakikasını alır. Hadi hatrına 5 olsun. Yonkou ile 5.inci komutan farkını anlatmama gerek yok sanırsam. Mihawk ile Shanks eşit ama saldırısını Jozu durduruyor. Mihawk ile Shanks eşit ama biri Yonkou oluyor biri Shichi olup Denizcilerin ardına sığınıyor. Vay be eşitliğe bak. Size kalsa zaten Mihawk ara öğünlerde Yonkou deviriyor.

Gerçi laf anlatılmaz. Narutonun allahı İtachi One Piece'in Mihawk. Wanoda balon patlayınca konuşuruz birdaha tabi gözükürse. İyi geceler

Burda herkes kendi fikirlerini savunuyor. İstersen sende bana istediğin damgayı yapıştır. Luffy yonkou üstü olup sağ kolu Yonkou seviyesi olacaksa gerek yok müttefiklere seri sonunda. Sal ikisini temizlesin gelsin denizcileri. Benim mantığımda bi tayfada 2 yonkou gücünde adam bulunamaz.

Mihawk ile Shanks eşit ama savaşta Mihawkın önüne Vista geliyor. Ve durduruyor. Shanks Vista ile ciddi savaşmasa bile 2 3 dakikasını alır. Hadi hatrına 5 olsun. Yonkou ile 5.inci komutan farkını anlatmama gerek yok sanırsam. Mihawk ile Shanks eşit ama saldırısını Jozu durduruyor. Mihawk ile Shanks eşit ama biri Yonkou oluyor biri Shichi olup Denizcilerin ardına sığınıyor. Vay be eşitliğe bak. Size kalsa zaten Mihawk ara öğünlerde Yonkou deviriyor.

Gerçi laf anlatılmaz. Narutonun allahı İtachi One Piece'in Mihawk. Wanoda balon patlayınca konuşuruz birdaha tabi gözükürse. İyi geceler
O balon patlamaz kardeşim, Mihawk'ın flashback'leri gösterilsin bir hele neden bu gücüne rağmen dünya hükümeti ile anlaşmış görelim dimi?
Patlayan o zaman siz olacaksınız işte, istediğiniz kadar alçaltın Mihawk'ı ya da Zoro'yu farketmez.
Zoro 10 yıl boyunca sağ kol seviyesindeki bir adamı yenmek için uğraşmaz. ;)

O balon patlamaz kardeşim, Mihawk'ın flashback'leri gösterilsin bir hele neden bu gücüne rağmen dünya hükümeti ile anlaşmış görelim dimi?
Patlayan o zaman siz olacaksınız işte, istediğiniz kadar alçaltın Mihawk'ı ya da Zoro'yu farketmez.
Zoro 10 yıl boyunca sağ kol seviyesindeki bir adamı yenmek için uğraşmaz. ;)
Tamam işte balon gösterilsin hele bu konuya döneriz kim haklı kim haksız.

Mihawk ile Shanks eşit ama savaşta Mihawkın önüne Vista geliyor. Ve durduruyor. Shanks Vista ile ciddi savaşmasa bile 2 3 dakikasını alır sanırsam. Yonkou ile 5.inci komutan farkını anlatmama gerek yok sanırsam. Mihawk ile Shanks eşit ama saldırısını Jozu durduruyor. Mihawk ile Shanks eşit ama biri Yonkou oluyor biri Shichi olup Denizcilerin ardına sığınıyor. Vay be eşitliğe bak. Size kalsa zaten Mihawk ara öğünlerde Yonkou deviriyor.

Sen kimsin bana laf anlatıyon ? Bana göre de senin düşüncelerin saçma ama ben ne hikmetse bunu dememeye özen gösteriyordum.Neyse zaten senin yazdıkların çokta önemli değil.

Mihawk'ı Vista durduruyormuş.Güleyim mi ağlayayım mı ? Sen söyle.BM dediğin yonkoyu bak amirali komutanı değil.Yonkoyu Vista'dan daha güçsüz adamlar olan Nami,Chopper,Brook durdurdu la.Neyin Vista'sından bahsediyon ?

Ha birde aklıma gelmişken zirve Ray'i hangi seviyede görüyorsun ?

Son düzenleme:
Sen kimsin bana laf anlatıyon ? Bana göre de senin düşüncelerin saçma ama ben ne hikmetse bunu dememeye özen gösteriyordum.Neyse zaten senin yazdıkların çokta önemli değil.

Mihawk'ı Vista durduruyormuş.Güleyim mi ağlayayım mı ? Sen söyle.BM dediğin yonkoyu bak amirali komutanı değil.Yonkoyu Vista'dan daha güçsüz adamlar olan Nami,Chopper,Brook durdurdu la.Neyin Vista'sından bahsediyon ?

Zirve Ray en fazla Fuji seviyesinde Zoro'da o seviyeye gelecek inş :oleyo:

Zirve Ray Amiralle %50 %50. Tam net Amiral seviyesi bana göre. KK Sağ Kolu olduğundan diğer sağ kollardan 1 tık üstündür oda ortalama bi Amiral oluyor benim denklemimde.

Big Mom'un saldırısını durdurmak başka savaş alanında 1v1 çarpışmak başka. Bunlar bildiğin savaş esnasında çarpıştı. Mihawk Vistayı geçebildi mi ? Hayır. Ekarte edebildi mi Hayır. Çok ciddi savaşmadılar ölüm kalım savaşı yapmadılar Eyvallah ama orada birbirleri ile epey uğraştılar mı ? Evet. Şimdi Vistanın karşısına Beyazsakal'ı koy. Geçer mi ? Rahatlıkla. Ekarte edebilir mi ? Gerek duymaz. Kaç Dakikasını alır ? Birkaç saldırı. Ciddi savaşmasa bile 5-10 dakika içinde gömebilir mi ? Gömer. Fark bu işte.

Sen bana de zaten düşüncelerin saçma de çokta ... de önemli değil. Çünkü aynısını bende sana diyorum burda net olmak lazım.

Zirve Ray Amiralle %50 %50. Tam net Amiral seviyesi bana göre. KK Sağ Kolu olduğundan diğer sağ kollardan 1 tık üstündür oda ortalama bi Amiral oluyor benim denklemimde.

Big Mom'un saldırısını durdurmak başka savaş alanında 1v1 çarpışmak başka. Bunlar bildiğin savaş esnasında çarpıştı. Mihawk Vistayı geçebildi mi ? Hayır. Ekarte edebildi mi Hayır. Çok ciddi savaşmadılar ölüm kalım savaşı yapmadılar Eyvallah ama orada birbirleri ile epey upraştılar mı ? Evet. Şimdi Vistanın karşısına Beyazsakal'ı koy. Geçer mi ? Rahatlıkla. Ekarte edebilir mi ? Gerek duymaz. Kaç Dakikasını alır ? Birkaç saldırı. Ciddi savaşmasa bile 5-10 dakika içinde gömebilir mi ? Gömer. Fark bu işte.

Sen bana de zaten düşüncelerin saçma de çokta ... de önemli değil. Çünkü aynısını bende sana diyorum burda net olmak lazım.
Mihawk tüm gücünü göstermedi istese şöyle böyle yapardı diyenlere gülüp eğleniyosunuz ama bir dakika.
Luffy Crocodaile'ı indirdikten sonraki hükümet toplantısını hatırlayın, Doflamingo burda görmeyi en son düşüneceğim kişi sendin demişti Mihawk'a hatırlarsınız umarım.
Yani bu adamın savaşla hükümtle falan bir alakası yok gibi gözüküyor, eğer marineford savaşına katılmasaydı sonu Jimbei gibi olacaktı.
Bunu bildiği için savaşa katıldı, fakat yaptığı savaşlar 1-2 dakikalık basit şeylerden ibaretti sadece.
Bir yara bile almadan çekti gitti, adam shichibukai olmasına rağmen dünya hükümetinden tamamen bağımsız gözüküyor.
Tüm bu hareketlerinden yola çıkarak Mihawk'ın gücü hakkında bir tahmin yapılabilir mi yani?
Ayrıca Rayleigh içinde amiral seviyesidir demişsin, bu adam yaşlı ölü haliyle Kizaru'yu durdurmadı mı şimdi?
Yaşlı hali bile bir amiralle kafa kafaya çarpışabilirken, bu adamın gençliği nasıldı acaba hiç merak ettiniz mi?
Zoro ve 10 yıl içinde ulaşacağı potansiyeli biraz düşünseniz boş hesaplar yapmamış olacaksınız aslında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık