Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senin mesajın da çok net ifadeler içeriyor, o yüzden sordum. Shanks-Mihawk meselesi çok muallak.
Konumuzda muallak olan tek şey Mihawk'ın neden shichibukai olduğu.
Ama sebebi ilerde illaki açıklanacak, sadece şunu söylüyorum, Zoro'nun yenmek için 10 yıl daha uğraşacağı son rakibibi bu adam.
Ne bekliyorsunuz yani max Marco veya Katakuri gibi bir sağ kol seviyesinde olmasını mı?
Bu adam Shanks veya herhangi bir yonkou kadar bile yoksa ne anlamı olacak bunun?
Zoro'ya hakaret değil midir bu?

Konumuzda muallak olan tek şey Mihawk'ın neden shichibukai olduğu.
Ama sebebi ilerde illaki açıklanacak, sadece şunu söylüyorum, Zoro'nun yenmek için 10 yıl daha uğraşacağı son rakibibi bu adam.
Ne bekliyorsunuz yani max Marco veya Katakuri gibi bir sağ kol seviyesinde olmasını mı?
Bu adam Shanks veya herhangi bir yonkou kadar bile yoksa ne anlamı olacak bunun?
Zoro'ya hakaret değil midir bu?
Ben amiral seviyesi bekliyorum. Ki çok iyi bir seviye. Yonkolardan sonraki en güçlü adamlar oluyor. Seri sonunda Zoro bunu geçecek. Haliye amiralden sonra yonko geliyor. O yüzden Zoro bunu yenince yonko seviyesine yaklaşır.
Onun haricinde Mihawk ile alakalı açıklanmaya ihtiyaç bir sürü konu var. En basitinden ünvanı kimden aldığını bile bilmiyoruz.

Marco = Mihawk >Kata > Luffy.

Foruma kalsa Dof Mihawk KK olurdu.

Birşeyini görmediğiniz adamı nasılda hemen Yonkou yada Amiral seviyesine getirebiliyorsunuz ? Shanks ile savaşmış zamanı belli değil kuvvetle muhtemel Shanks zirve gücünde değilken.

Mihawk Shankstan hatta diğer tüm karakterlerden bi tek kılıç ustalığında üstündür. Ama kıyasladığınız Yonkoularda bundan çok daha fazlası var. Bana göre Mihawka Yonkou yada Amiral seviyesi demek hayalperestlik.

Hani son bi ekleme yapayım Zoroyu Yonkou seviyesi beklemek bütün saydıklarımdan dahada hayalperestlik. Fuji ile eşit olsun öp başına koy.

Son düzenleme:
Marco = Mihawk >Kata > Luffy.

Foruma kalsa Dof Mihawk KK olurdu.

Birşeyini görmediğiniz adamı nasılda hemen Yonkou yada Amiral seviyesine getirebiliyorsunuz ? Shanks ile savaşmış zamanı belli değil kuvvetle muhtemel Shanks zirve gücünde değilken.

Mihawk Shankstan hatta diğer tüm karakterlerden bi tek kılıç ustalığında üstündür. Ama kıyasladığınız Yonkoularda bundan çok daha fazlası var. Bana göre Mihawka Yonkou yada Amiral seviyesi demek hayalperestlik.

Hani son bi ekleme yapayım Zoroyu Yonkou seviyesi beklemek bütün saydıklarımdan dahada hayalperestlik. Fuji ile eşit olsun öp başına koy.
Zaten Shanks zirve gücünde değildi ama Mihawk zirve gücündeydi o düello zamanlarında.

Bir de evet Zoro'nun zirve hali yonko eder.Bana göre.

Ha bir de her b.ku ben bilirim havalarında takılmaktan vazgeçseniz iyi olur be.Sende aynı mangayı okuyon bizde.Ee o zaman neyine hayalperest damgasını yapıştırıyon ? Zaten bu mangayı hep siz doğru anlıyonuz anasını satayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık