Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu kaptanı yapmış işte birşeyler belli ki.Zaman öldürmek istediğine bakma başka şekilde de öldürür.Mihawk onlara kafayı takmış durduk yere takacak hali yok.Böyle sefil tayfaların hiçbirşeyden haberi yok kuru kalabalık tayfalardı mavi denizdekiler kaptanlarından korkan köleler gibiydiler. Usopp arcındaki kendini öldü göstermişti mavi denizde ne planlar yapmıştı adam kimsenin haberi yoktu adam kendi tayfasını da kesiyordu.
Ben zannetmiyorum öyle bir şey olduğunu. Zaten adam sonuçta korsan, anlamsız ve zalim hareketler yapmaları normal olur :)

Üzdün beni. Aylardır bunları yazıyorum zaten ama hiç dikkat bile etmemişsin. :( Mihawk en iyiyi yendiği için unvan onun oldu diye diye dilimde tüy bitti.
Senaryoya dökmediysen hatrımda kalmamıştır muhtemelen.Sadece bunu dediysen laf arasında o dediğin unutulmuştur.Mantıken boksörler gibi olmalı bu adamların unvan olayı.Zoro boşuna mı unvan için Mihawk'ın kapısını çalmayı planlayıp karşısında bu kadar erken görünce şaşırıyordu.;)

Senaryoya dökmediysen hatrımda kalmamıştır muhtemelen.Sadece bunu dediysen laf arasında o dediğin unutulmuştur.Mantıken boksörler gibi olmalı bu adamların unvan olayı.Zoro boşuna mı unvan için Mihawk'ın kapısını çalmayı planlayıp karşısında bu kadar erken görünce şaşırıyordu.;)
Neyse affediyorum seni. :S
Shanks-Mihawk olayına mangaka bu tarz bir açıklama getirecek. Adım gibi eminim.

Genç Shanks ve Mihawk daha yollarının başındayken karşılaşır ve düello yaparlar, ancak yenişemezler. Daha sonrasında ikili kendi yollarına devam eder.

Mihawk başından beri en güçlü kılıç ustası olma amacıyla güçlenip en güçlüye ulaşmaya ve onu yenmeye çalışır.

Shanks ise kaptanı Roger'ın ölümünden sonra ona verdiği misyon gereği güçlü bir tayfa oluşturup bu sırada da şapkayı emanet edecek bi umut ışığı aramaktadır. Daha sonra Luffy ile tanışır, bahsini ona yatırıp kolunu dahi feda edip şapkayı ona emanet eder. Denizlere döndükten sonra çok zaman geçmeden o artık Yeni Dünya'ya hükmeden dört imparatordan birisidir.

Bu sırada Mihawk ise en güçlüyü yenip unvanın yeni sahibi olmuştur. Ancak Mihawk tek kollu olmasından dolayı handikaplı gördüğü Shanks ile bir daha düelloya yanaşmaz ve onu başka alt eden de çıkmaz; böylece unvan kendisinde kalır.

@Raiden @Millennium Wizard atladığım bir şey var mı, olmuş mu?

@yyolcu
Bu tarz bir şey işte. Bunun bir de şu versiyonu var.

Mihawk gidip en iyi olan Rayleigh'yi kesip üstüne de kıyafetini de alıp denize atıyor. Tam boğulacakken de bizim ahtapot gelip gelip kurtarıyor. :(

Öyle ise, iyi trollemiş :/
Bence gayet mantıklı. Shanks en iyilerden biri ama Mihawk en iyi anlamı çıkardım ben. Yonkou seviyesi gibi ama en güçlü Kaido hesabı.

Burada sanki Shanks kılıçta en iyi olan ama ünvan Mihawk'ta olduğundan 1 numara Mihawk demek istemiş gibi, eğer @kuroashi.no.sanji1993 nin dediğ gibi ise cümle.

@Rika senin dediğin gibi ise de benim anladığım anlam şu oluyor: Shanks kılıç ustalığında son seviyede ama ünvan Mihawk'ta ve Mihawk ünvanın hakkını verecek şekilde "kılıç ustalığında" bir numara. Bu da bence şu demek kılıçta denkler ama Shanks'ı Mihawk'tan güçlü kılan ve yonkou olmasını sağlayan bir etken var kılıç dışında. Söylediğin gibi yonkou gücünde olduğunu sanmıyorum şahsen. :sapkali:

@yyolcu
Bu tarz bir şey işte. Bunun bir de şu versiyonu var.

Mihawk gidip en iyi olan Rayleigh'yi kesip üstüne de kıyafetini de alıp denize atıyor. Tam boğulacakken de bizim ahtapot gelip gelip kurtarıyor. :(
Yavaş kessin Rayleigh'yi, tavuk mu kesiyor :D Yalnız şaka maka merak ediyorum Mihawk'ın hikayesini ve güç seviyesini. Ben amiral altı gördüm hep ama yanılırsam da gocunacak değilim :)

Mangaka o lafında bence şunu demek istiyor.

Kasaplık yaparak kaba kuvvetle en güçlü olabilirsin belki ama o bıçağı en iyi sen kullanmış olmazsın.Shanks o kasaplık yapan sınıfa girerken Mihawk ikinci kategoriye giriyor bence.Bıçağı kasap gibi değil bir aşçı titizliğinde kullanıyor.Aradaki farkta bundan kaynaklanıyor.O yüzden Shanks muhtemelen daha güçlü ama en iyisi değil.

Genç Shanks ve Mihawk daha yollarının başındayken karşılaşır ve düello yaparlar, ancak yenişemezler. Daha sonrasında ikili kendi yollarına devam eder.

Mihawk başından beri en güçlü kılıç ustası olma amacıyla güçlenip en güçlüye ulaşmaya ve onu yenmeye çalışır.

Shanks ise kaptanı Roger'ın ölümünden sonra ona verdiği misyon gereği güçlü bir tayfa oluşturup bu sırada da şapkayı emanet edecek bi umut ışığı aramaktadır. Daha sonra Luffy ile tanışır, bahsini ona yatırıp kolunu dahi feda edip şapkayı ona emanet eder. Denizlere döndükten sonra çok zaman geçmeden o artık Yeni Dünya'ya hükmeden dört imparatordan birisidir.

Bu sırada Mihawk ise en güçlüyü yenip unvanın yeni sahibi olmuştur. Ancak Mihawk tek kollu olmasından dolayı handikaplı gördüğü Shanks ile bir daha düelloya yanaşmaz ve onu başka alt eden de çıkmaz; böylece unvan kendisinde kalır.

@Raiden @Millennium Wizard atladığım bir şey var mı, olmuş mu?
Güzel fena değil bunlara yakın şeyler olacak bence.Birkaç farklı versiyona ayrılabilir ama özü yine çok farklı olmaz.

Yavaş kessin Rayleigh'yi, tavuk mu kesiyor :D Yalnız şaka maka merak ediyorum Mihawk'ın hikayesini ve güç seviyesini. Ben amiral altı gördüm hep ama yanılırsam da gocunacak değilim :)
Ben bilmem öyle yazıyorlardı. :(

Şimdiden hazırla kendini gocunmamaya. :D Amiral altı çıkarsa ben bile söverim mangakaya. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık