Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meyvesi olmayan Ray mi öğretti meyve kullanmayı Luffy'e? Hayvanlarla kapışırken yeni teknik geliştirmiş işte Luffy. Aynı şekilde fiziksel gücünü de hayvanlarla çarpışarak arttırmış.

Ne alaka maziyle? Adamın gücünü biliyor ki ciddiye alıyor, tayfası bile bir farklı bakıyor Mihawk'a. Tayfasının da mı mazisi var :/ Bisento'ya falan hiç girme derim, kılıç çarpıştırmakta Mihawk'ın üstüne yoktur. Ayrıca iki üç çaylağı bayıltmak Shanks için büyük bir olay değil, onu da belirtmek lazım.

Hoş üç amiralde Wb'e aynı anda girmiyorlar, sıra sıra saldırıyorlar bu arada Marco falan yettim deyip Wb'i yola koyuyor.
Bu adam daha Dof kapışmasında Fb'de G4 seni çok yoruyor farklı şeyler bulmamız lazım demiyormuydu?
Belliki Luffy'nin gelişimine her alanda etkisi olmuş.

Mihawk doğrudan kılıç ustası, Ray ise Haki ustası. Sen diyorsun ki Haki haricinde üstüne Meyve tabanlı saldırılarda öğretmiş :/ En fazla şunu şöyle yapsan daha iyi olur demiştir.
Luffy'i benle değil Alpamis ile tartışın.Ben söyliyceğimi söledim.Günlük stresimi attım artık :D

Shanks Beyazsakal ile kılıç tokuşturuyor, gökyüzü ikiye bölünüyor. Gayet denk görünüyorlar o sahnede.

Mihawk Beyazsakal ile arasındaki farkı görmek için dünyanın en güçlü kesme saldırısını gönderiyor, Jozu'yu geçemediği gibi, Vista'yla da kısa sürede yenişemiyor. (Dövüş devam etse kazanırdı muhtemelen.)
Bence Yonkou seviyesinin altında amiral seviyesindedir.

Bu mesaj sadece yıllardır süren tartışmayı daha da alevlendirmek için yazılmıştır :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık