Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonkou üstü bariz birisi bir yonkou'yu korumak için en güçlü savunma meyvesini kullanıyor yese Wb durdurabilcek olsa zaten Jozu önüne geçmez.
Diğer yonkou'yu zaten Mihawk adam yerne koymuyor.
Diğer 2'sinide salladıgını sanmıyorum ben.
Korsanlar kralı olucak adamda seviyesi cok yüksek oldugundan basit geliyor galiba böyle şeyler.

Hayvanlar güçlü olsa ne olacak, aklı var mı belli değil, hem büyük şeyin savunması zor olur.

Ayrıca Mihawk'ın gösterdikleri harbiden fiyasko. Hani savunulacak gram şey göstermedi ama zayıf çıkacağına ihtimal vermiyorum. İşte yıllarca fanları nereden nereye çıkarttı, helal olsun. Bu fanların yarısı Carrot için seferber olsa şimdi çoktan Fuji'yi gömmüştüm.:D

Yami

Amiral gücü diyoruz sürekli de , amiral gücü dediğimiz yonkou kaptanı ile dövüşebilen bir güç zaten ? :D
Roger bile zamanın amiral dengi adamları ile dövüşmüş adam.
Wb bir amiralden en ufak uzuv bile alamadı. Yara izi bile bırakamadı. Yaşlı felan tamam ama hayvan gibi güçlüydü.
Rogerdan sonra oydu. Yani amiralleri arada küçümsüyorsunuz. Ha fujitora seviyesi var bir de oysa eyw :D

Kılıç filan hikaye asıl olay gözlerde :D Çok pis bir yetenek çıkacak.

Öldüren bakışlara sahip, Hancock'un bile kanı donuyordu. En iyi k. Haki bunda desek, kılıçta çizikte yok. En iyi B. Haki de bunda o zaman.:D
Bence bu meyveli. Animatörler bizi keklemiyorsa zamanı durduruyor gibi bir şeydi. Uygun olana kitleniyordu yani :D
Anlatamadım .s
Zaman manipülesi Shanks'dan çıkacak. 10 yıl önce acemiydi, balçığa kol verdi.:D Mf'de ustalaşmış işte, birden ışınlandı. WB'nin gemisinde de sake tabağından kaçmıştı, yine anlık ışınlandı gibi.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık