Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tek gelmiyorlar. Bu adamlar bugünlere zaten kendileri gibi bir çok güç unsurunu bulunduran adamları tayfaları yenerek gelmişler. İşin raconu bu. Çok daha planlı bir güç var. Teşkilat kurmuşlar. Meyve güçlerini bile ona göre ayarlıyorlar. Zaten bu yolda birlikte güçleniyorlar. Ve tayfanın elemanları Kaptanın iradesini kabullenmiş. O yüzden bu serinin en ağır başları onlar.

Sorun şu ki tek başına bunu yapmıyorlar. Zira karşılarında da tek kişi yok. Bu adam savaşın başını çeken taraflardan biri.( WB-Shanks) Ama savaş açılan tarafta zorunlu olarak Hükümet ile yaptığı anlaşma yüzünden bulunanlardan biri ise Shichilerden diğer biri. Anlatabiliyor muyum?

Görmek istediğim gibi değil. Shanks de şu seride kılıç kullanan biri. Ama ben Jozu'nun Shanks'in karşısına çıkacak cesareti kendinde bulacağını sanmıyorum. Çünkü karşısında kaptanına denk biri var. Muhattap alacağı kişi Kaptanı olur bunu iyi biliyor. Emin ol Mihawk'ta o seviyede olsa olaylar öyle gelişmezdi.(Bence)

Benim MF'den algım bu. Mihawk'ı sevmeyen biri değilim ki ona göre algım değişsin. Tamamen olaya nötr bakarak MF'den aldığım havayı söylüyorum.
Birinin arkasında koskoca teşkilat varken diğeri tek tabanca takılıyor, tabii Yonkou havası vermeyecek tek tabanca takılan. Birisi önüne çıksa, onunla dövüşecek bir tayfa elemanı yok, kendi başına dövüşüyor. Arada büyük fark var.

Hayır Buggy > Mihawk.
Hayır. :/

Wb Croco ile muhattap olmadı. Mangaka araya Luffy'yi soktu. Buggy ise troll. Mihawk ve Croco'da ise Crocodile baya baya orada atarını yaptı Mihawk'a. Arada belirgin bir fark var.

MF'deki Dof ile Dress'deki Dof'u aynı görüyorsan boşuna tartışıyoruz Marco.

Birinin arkasında koskoca teşkilat varken diğeri tek tabanca takılıyor, tabii Yonkou havası vermeyecek tek tabanca takılan. Birisi önüne çıksa, onunla dövüşecek bir tayfa elemanı yok, kendi başına dövüşüyor. Arada büyük fark var.

MF'deki Dof ile Dress'deki Dof'u aynı görüyorsan boşuna tartışıyoruz Marco.
Mihawk'ın bir tayfaya karşı savaştığını özellikle kendine denk bir kaptanı olan tayfaya karşı savaştığını felan mı düşünüyorsunuz? Şu seride Mihawk takılmadığı sürece Mihawk ile vs atmak isteyecek kişiler Kılıç ustası olanlardır. Onlarda da tayfa olaya karışmaz. Mihawk da zaten gidipte Don Krieg'e yaptığı gibi kendine denk tayfası olan birine karşı öyle davranamaz.

Hep aynı argüman sunuluyor. Mihawk tek felan diye. Mihawk tek başına olsun. Shanks ile düello atmış. Tayfasıyla değil. Karşısında dua etsin Shanks gibi bir adam varda silip atmamışlar onu.:S

Ben şunu diyorum Mihawk zaten o seviyede olsa Jozu araya giremez. Olay aynı Teach vs Ace'de ki gibi oluyor anlatabiliyor muyum? :S

Yami

Mihawk'ın bir tayfaya karşı savaştığını özellikle kendine denk bir kaptanı olan tayfaya karşı savaştığını felan mı düşünüyorsunuz? Şu seride Mihawk takılmadığı sürece Mihawk ile vs atmak isteyecek kişiler Kılıç ustası olanlardır. Onlarda da tayfa olaya karışmaz. Mihawk da zaten gidipte Don Krieg'e yaptığı gibi kendine denk tayfası olan birine karşı öyle davranamaz.

Hep aynı argüman sunuluyor. Mihawk tek felan diye. Mihawk tek başına olsun. Shanks ile düello atmış. Tayfasıyla değil. Karşısında dua etsin Shanks gibi bir adam varda silip atmamışlar onu.:S
Ünvanı hakkında ne düşünüyorsun Alpamis ?

Bu yorum dursun burada. Bir zamanlar croco vs dof konusunda croco alır deniliyordu. Onları okuyup gülmüştüm. İlerde de mihawk amiral alamaz diyenlere gülerim artık.

Ünvanı hakkında ne düşünüyorsun Alpamis ?
Ünvanı bu seri için bence onu dediğiniz seviyeye koyabileceğimiz algıyı yaratmıyor bende. Hele Yonkou'nun yarattığı algıya bakınca kesinlikle o seviyede göremiyorum. Seride güç olayı çok farklılık gösteriyor. Binlerce farklı yetenek veren meyveler var. O yüzden en iyi Kılıç ustası olması onu en üste koymaya yetmiyor gözümde.

Yami

Ünvanı bu seri için bence onu dediğiniz seviyeye koyabileceğimiz algıyı yaratmıyor bende. Hele Yonkou'nun yarattığı algıya bakınca kesinlikle o seviyede göremiyorum. Seride güç olayı çok farklılık gösteriyor. Binlerce farklı yetenek veren meyveler var. O yüzden en iyi Kılıç ustası olması onu en üste koymaya yetmiyor gözümde.
Hmmm peki yonkou ile En iyi ustanın arasında fark yok mu ? Biri tayfa+ müttefik bileşiminden oluşuyor.
Diğeri sadece kendi becerileri ile hayatta kalmış ve saygı duyulmuş biri. Mf ' de bile saldırdığında herkes onu yorumladı.
Yani yonkou gibi ada basacak değil tabi ki :) Lakin bireysel gücün doruklarında olması lazım.
Bence çok aşağıda görülüyor. Zoronun şuan ki halinde ki hayvanlığı bile Mihawkın yanında kedi gibi kalacağını düşünüyorum.

Ben şunu diyorum Mihawk zaten o seviyede olsa Jozu araya giremez. Olay aynı Teach vs Ace'de ki gibi oluyor anlatabiliyor muyum? :S
Görüldüğü üzere Shanks'da Mihawk'ta birbirlerini alt edememiş. Şunu da göz önüne almak gerekir ki, her türlü olayı dalgaya alan Shanks, Mihawk ve Wb'in karşısında son derece ciddi. Tabii Wb ve Mihawk'ı eşit görmüyorum bunu söylerken.

Wb'i korumak için Amirallerin önüne atlayan da yine tayfası, ama Amirallerle seviyeleri eşit değil. Yani öyle önüne atlayınca eşit olmuyorsun.

Hmmm peki yonkou ile En iyi ustanın arasında fark yok mu ? Biri tayfa+ müttefik bileşiminden oluşuyor.
Diğeri sadece kendi becerileri ile hayatta kalmış ve saygı duyulmuş biri. Mf ' de bile saldırdığında herkes onu yorumladı.
Yani yonkou gibi ada basacak değil tabi ki :) Lakin bireysel gücün doruklarında olması lazım.
Bence çok aşağıda görülüyor. Zoronun şuan ki halinde ki hayvanlığı bile Mihawkın yanında kedi gibi kalacağını düşünüyorum.
Mihawk'ın seviyesi Zoro'nun 2y önceki ve sonraki haliyle gayet anlaşılıyor aslında. Adam neydi, ne oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık