Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonuç olarak Dof öncesinden daha sağlam gözüktü mü? Gözüktü.

Wb ile Croco muhattap olmadılar mı? Buggy bile muhattap oldu koskoca Wb ile :D Şimdi ikisi aynı seviyede mi?

Mihawk'ın seviyesini göster pek çok durum var, görmesini bilene :a:

Onca karizma karakterin karizmasını çizdi, bir kez olsun Mihawk reyizin karizmasını çizmedi Oda. Sadece buna bakarak bile Oda'nın bu karaktere ne kadar saygı duyduğunu görebiliyoruz.
Hangi durumlar?

Benim gördüğüm bir durum hepsini alt üst ediyor. Mihawk WB'ye aramızda ki farkı görelim der. Atağını yapar WB'ye ulaşamaz bile. 3.adamı Jozu tarafındna durdurulur. Yine 4. adamı Vista gelir Mihawk'ı durdurur ve Mihawk Vista'ya seni duymamak aptallık olurdu der. Bana yanlış geliyor Yonkou seviyesinde ki bir adamın bu durumlara düşmesi. Bir diğer Yonkou WB savaş açıyor. Bir diğer Shanks gelip savaşı bitiriyor.

Bir diğer Yonkou Kaido ise şu ana kadar Shichi indirmiş neredeyse Shichi avcısı olmuş Luffy için şu ana kadar oyun oynuyordu der. Big Mom'da diğer bir Shichi olan Jinbei'ye yaptığını sen gördün. Ben nasıl bir tutayım bu adamlar ile Mihawk'ı? :S

Shanks'ın aynı ünvana sahip olduğu karekterler.
Kaido-Big Mom-Teach-WB
Mihawk'ın aynı ünvana sahip olduğu karekterler.
Croco-Jinbei-Moria-Buggy-Law-Kuma-Dof-Hancock.

Bitti bu kadar.

Hangi durumlar?

Benim gördüğüm bir durum hepsini alt üst ediyor. Mihawk WB'ye aramızda ki farkı görelim der. Atağını yapar WB'ye ulaşamaz bile. 3.adamı Jozu tarafındna durdurulur. Yine 4. adamı Vista gelir Mihawk'ı durdurur ve Mihawk Vista'ya seni duymamak aptallık olurdu der. Bana yanlış geliyor Yonkou seviyesinde ki bir adamın bu durumlara düşmesi. Bir diğer Yonkou WB savaş açıyor. Bir diğer Shanks gelip savaşı bitiriyor.

Bir diğer Yonkou Kaido ise şu ana kadar Shichi indirmiş neredeyse Shichi avcısı olmuş Luffy için şu ana kadar oyun oynuyordu der. Big Mom'da diğer bir Shichi olan Jinbei'ye yaptığını sen gördün. Ben nasıl bir tutayım bu adamlar ile Mihawk'ı? :S
MF sahnelerinde sadece görmek istediğini görüyorsun yalnız :S Jozu'nun meyve Mihawk'ın saldırısını bloklayak en iyi meyve büyük ihtimalle, Vista ise WB'in tayfadaki en iyi kılıç ustası, en azından oyalasın değil mi :S Ayrıca şunu da belirtmek lazım ki, Wb ve Shanks oraya tek başına gelip savaş başlatıp savaş bitirmiyorlar :S

Weeble'da Shichi yalnız :S Yani her Shichi aynı seviye değil anlayacağın.

Shanks'ın aynı ünvana sahip olduğu karekterler.
Kaido-Big Mom-Teach-WB
Mihawk'ın aynı ünvana sahip olduğu karekterler.
Croco-Jinbei-Moria-Buggy-Law-Kuma-Dof-Hancock.

Bitti bu kadar.
Aynen, Mihawk = Buggy. Haklısın.

Yami

Biran başım döndü, yere yığıldım ve önümde beyaz bir ışık belirdi. Ona doğru ilerlerken bana biri seslendi ve "üzülme, troll herhalde" dedi. Bende aniden kalktım, umarım öyledir dedim. Umarım öyledir :/

Not: Troll olmama ihtimaline karşı yazıyorum bunları, eğer ciddiysen o avatarı acilen değiştir ki reyizin karizmasına gölge düşmesin :/

Sana diyecek bir şey yok zaten, bu Luffy fanlığıyla normal bu dediklerin :D

Görende falan değil, Dof Mf'deki halinden baya baya daha güçlü çıktı. Dressrosa'daki performansını Mf'de uygulasa, ohooo. Üstelik kuş kafesinin de öyle bir alanda çok büyük etkileri olurdu.
HAHAHAHasDASHS :D
Bunun ss alıp saklayın iş görür.

MF sahnelerinde sadece görmek istediğini görüyorsun yalnız :S Jozu'nun meyve Mihawk'ın saldırısını bloklayak en iyi meyve büyük ihtimalle, Vista ise WB'in tayfadaki en iyi kılıç ustası, en azından oyalasın değil mi :S Ayrıca şunu da belirtmek lazım ki, Wb ve Shanks oraya tek başına gelip savaş başlatıp savaş bitirmiyorlar :S

Tek gelmiyorlar. Bu adamlar bugünlere zaten kendileri gibi bir çok güç unsurunu bulunduran adamları tayfaları yenerek gelmişler. İşin raconu bu. Çok daha planlı bir güç var. Teşkilat kurmuşlar. Meyve güçlerini bile ona göre ayarlıyorlar. Zaten bu yolda birlikte güçleniyorlar. Ve tayfanın elemanları Kaptanın iradesini kabullenmiş. O yüzden bu serinin en ağır başları onlar.

Sorun şu ki tek başına bunu yapmıyorlar. Zira karşılarında da tek kişi yok. Bu adam savaşın başını çeken taraflardan biri.( WB-Shanks) Ama savaş açılan tarafta zorunlu olarak Hükümet ile yaptığı anlaşma yüzünden bulunanlardan biri ise Shichilerden diğer biri. Anlatabiliyor muyum?

Görmek istediğim gibi değil. Shanks de şu seride kılıç kullanan biri. Ama ben Jozu'nun Shanks'in karşısına çıkacak cesareti kendinde bulacağını sanmıyorum. Çünkü karşısında kaptanına denk biri var. Muhattap alacağı kişi Kaptanı olur bunu iyi biliyor. Emin ol Mihawk'ta o seviyede olsa olaylar öyle gelişmezdi.(Bence)

Benim MF'den algım bu. Mihawk'ı sevmeyen biri değilim ki ona göre algım değişsin. Tamamen olaya nötr bakarak MF'den aldığım havayı söylüyorum.

Aynen, Mihawk = Buggy. Haklısın.
Hayır Buggy > Mihawk.

Sonuç olarak Dof öncesinden daha sağlam gözüktü mü? Gözüktü.

Wb ile Croco muhattap olmadılar mı? Buggy bile muhattap oldu koskoca Wb ile :D Şimdi ikisi aynı seviyede mi?
Hayır. :/

Wb Croco ile muhattap olmadı. Mangaka araya Luffy'yi soktu. Buggy ise troll. Mihawk ve Croco'da ise Crocodile baya baya orada atarını yaptı Mihawk'a. Arada belirgin bir fark var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık