Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eee tut bakalım bi yerinden neresi elinde kalıyor söyle.Aksini ispat edeceğin bir şey var mı? Mangada bu adam croco ve mihawksız schibukai olmadı mı? Mihawk tek başınayken yonkou olsaydı mihawkı yonkou ilan ederlerdi schibukailikten atılınca.Edildi mi? Kimin neyi elinde kaldığı belli oluyor gerçekler ortada.
Önce shici kavramı ne yonkou kavramı ne onu öğrenmek lazım. Açıklama kısmı sonra.

Buggy zaten çakma imparator, yarı troll bir adam. Shanks ve Roger olayları yüzünden çok güçlü sanılıyor. Fakat seri üzerinde öyle degil...

Burada önemli olan konu "Mihawk katıldı diye Yonkou oldu" olayı mi yoksa başka bir olay daha mı var? ;)
Bende onu diyorum işte, başka bir olay yok, varsa söyle. Şu organizasyonda Mihawk'ın olmadığını düşün, Croco'nun gücüylemi imparator oldu?

Buggy zaten çakma imparator, yarı troll bir adam. Shanks ve Roger olayları yüzünden çok güçlü sanılıyor. Fakat seri üzerinde öyle degil...

Burada önemli olan konu "Mihawk katıldı diye Yonkou oldu" olayı mi yoksa başka bir olay daha mı var? ;)
Doğru Mihawk ile alakası yok. Luffy'nin patakladığını yonkou yapıyolarmış. Ama gökyüzüne yollayarak K.O. yaptıklarını. İki tane var. Mesela şey... Buggy ve croaoahaoha :hhh::hhh:

Bende onu diyorum işte, başka bir olay yok, varsa söyle. Şu organizasyonda Mihawk'ın olmadığını düşün, Croco'nun gücüylemi imparator oldu?
Croc olmasa olamıyor evet bunu görmeme girişimlerini anlıyorum ama Law'in sözü ortada. ;)

Ortaya konulan şey ne kadar gerçek gibi değilse de ana fikir de ortada. Yani Buggy kendi gücüyle de olmadı, Mihawk gücüyle de olmadı, Croc gücüyle de olmadı ona bakarsan. Yani "Mihawk gücüyle oldu" demeniz komedi olur şu olay sonrası bazı şeyleri tamamen çıkarıp...

Doğru Mihawk ile alakası yok. Luffy'nin patakladığını yonkou yapıyolarmış. Ama gökyüzüne yollayarak K.O. yaptıklarını. İki tane var. Mesela şey... Buggy ve croaoahaoha :hhh::hhh:
Trollüğe başladın bir cacık bulamayınca son bölüme, anlıyorum seni de... :D

Bu kadar zaman övdügünüz, alakasız alakasız yucelttiğiniz Mihawk sürekli gömmeye çalıştığınız Croc ile eşit seviye oluşuma girmiş haberleri geldi. Bununla da yetinilmemiş Law bu iki karakteri beraber anıp olayı özetlemiş. Hala daha 20 yıl öncesinin hikâyesi, biraz güncele gel canım benim son bölüme gel, hadi onu görmek istemezsen MF falan git. ;) :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık