Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yami

Herkes gülecek belki ama o bahsedilen düello gerçeği yansıtacak. Wbnin kulaklarını çınlattığı gibi.
Evet biliyorum belki linç edilecem ama söylemek istiyorum.
Shanks ile düello atabilecek bir adam. 3 gün 3 gece.

Herkes gülecek belki ama o bahsedilen düello gerçeği yansıtacak. Wbnin kulaklarını çınlattığı gibi.
Evet biliyorum belki linç edilecem ama söylemek istiyorum.
Shanks ile düello atabilecek bir adam. 3 gün 3 gece.
İstese kk olura oy attım ben. Adam istemiyor, gidip çiftçilik yapıyor. Perona ile mutlu mesut yaşıyor.

Bu adam şanksu'yu tek kollu diye ciddiye almayan biri ama hala amiral altı falan deniyor. İstese olur ama gözü yok vampirin. En kötü istemediği halde amiral seviyesi zaten çıkacak zaten ama üzeri düşünülür. Ama yinede amiral derim ben. İstese tabi kk idi:p

O 3 gün 3 gece sonu diğer kol gidebilir, belki baş, bacak. Belli olmaz:ehe:

12 sene mi ? 2 sene önce oluyor. Marinford savaşından önce. Ve Shanks o zamanlar yonko du. Shanks hatta haki kullanarak Beyazsakalın adamları bayıltmıstı. Ve Shanks uzun zamandır Beyazsakallla konusmadığını söylüyor. Kolunu kaybettiğini bile Beyazsakal o sırada öğreniyor. Ve Mihawk' la kılıç müsabakaların nasıl gidiyor Shanks diye soruyor. Velhasıl en az yonko gücünde. En fazla neler yapabilir bilemiyorum, fazla göremedik..
Kardeşim sen neyi anlatıyorsun ?
1-Shanks ve Mihawk düelloları en iyi ihtimal 12 sene önce gerçekleşiyor.Bu çıkarımı da Mihawk'ın ''tek kollu biriyle düello yapmam'' söyleminden geliyor.
2-Beyazsakal ile konuşmadığını nereden çıkardın tam olarak ? Ayrıca Beyazsakal orada öğrenmiyor ''Senin gibi bir adam East Blue'dan tek kollu dönünce herkes şaşırmıştı'' diyor.
3-Kılıç müsabakaların nasıl gidiyor demiyor ''Mihawk'la yaptığın düello hala kulaklarımda'' diyor.
4-En az Yonko gücü mü ? Herhalde Orta hali KK,İyi hali de KK+ oluyor.

Yami

İstese kk olura oy attım ben. Adam istemiyor, gidip çiftçilik yapıyor. Perona ile mutlu mesut yaşıyor.

Bu adam şanksu'yu tek kollu diye ciddiye almayan biri ama hala amiral altı falan deniyor. İstese olur ama gözü yok vampirin. En kötü istemediği halde amiral seviyesi zaten çıkacak zaten ama üzeri düşünülür. Ama yinede amiral derim ben. İstese tabi kk idi:p

Seni görünce sarılasım geldi ya :D

Az kaldı gücünü göreceğiz yakın zamanda.

Yaman trollsün beyfendi. :S

Yonkou virajına girdiğimiz şu günlerde hala Mihawk'ın seviyesi tartışılmaya devam ediliyor tabisi :D Heyt yavrum. Bölüm olmuş 835. Mom inecek dedik oldu 900. Mihowk daha ortalarda yok :D

900. bölümden sonra çıkacak olan bir karakterin amiral ya da daha aşağı bir seviyede olması sorunsalı :alkis:

Yaman trollsün beyfendi. :S
Dediğim doğru değil mi? Ya adam adasında sakin takılıyor, ötekiler denizlerde savaşarak yaşıyor. Ama hala denk oldukları iması var. Bu adam amiral altı olsa ciddiye alır mı şanksu, wb, denizcler falan. En kötü amiral çıkar ama içten içe herkesin malumu bu Mihawk cidden büyük gizem. Belki one piece mihawk'tur:flaugh: ama ciddi olursak bu adam serinin zirve karakterlerin biri. O yüzden güçlü çıkmak zorunda:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık