Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vista'yı Jozu'yu geçemiyen adam serinin zirvesi veya Shanks ile 3 gece kapışacak muhahahah.
Bugünde güldüm rahat rahat uyurum.

Dediğim doğru değil mi? Ya adam adasında sakin takılıyor, ötekiler denizlerde savaşarak yaşıyor. Ama hala denk oldukları iması var. Bu adam amiral altı olsa ciddiye alır mı şanksu, wb, denizcler falan. En kötü amiral çıkar ama içten içe herkesin malumu bu Mihawk cidden büyük gizem. Belki one piece mihawk'tur:flaugh: ama ciddi olursak bu adam serinin zirve karakterlerin biri. O yüzden güçlü çıkmak zorunda:D
Abartılı sözlerine troll dedim yanlış anlama. xD Güçlüdür zaten. Ama oluru benim gözümde bir Amiraldir. O da en fazla. Ve zirvelerden biri değil benim gözümde. Çünkü herifin neredeyse hiç bir artısı yok. :S En azından yonko olacak kadar yok. :/

Vista'yı Jozu'yu geçemiyen adam serinin zirvesi veya Shanks ile 3 gece kapışacak muhahahah.
Bugünde güldüm rahat rahat uyurum.
2 yıl sonrasında hepsini update edip piyasaya sürecek.Mf savaşına takılmayın bu E.Oda kekosu karakterleri o savaştaki halleriyle düşünmüyor.Örnek Doflamingo.Mihawk'ın da üstüne bin tane şey ekleyecek sonra herkes'den sıvadı laflarını duyacaz :D

2 yıl sonrasında hepsini update edip piyasaya sürecek.Mf savaşına takılmayın bu E.Oda kekosu karakterleri o savaştaki halleriyle düşünmüyor.Örnek Doflamingo.Mihawk'ın da üstüne bin tane şey ekleyecek sonra herkes'den sıvadı laflarını duyacaz :D
Eee kadir bu söylediklerine göre Dof'un yonkou seviyesi çıkması lazımdı sonuç ortada.
Ki Dof Mihawk'tan daha sağlam imajı çizmişti Mfde.Şu Mihawk'ı savunmak için Mf'yi dikkate almayın lafıda moda oldu yav.

12 sene mi ? 2 sene önce oluyor. Marinford savaşından önce. Ve Shanks o zamanlar yonko du. Shanks hatta haki kullanarak Beyazsakalın adamları bayıltmıstı. Ve Shanks uzun zamandır Beyazsakallla konusmadığını söylüyor. Kolunu kaybettiğini bile Beyazsakal o sırada öğreniyor. Ve Mihawk' la kılıç müsabakaların nasıl gidiyor Shanks diye soruyor. Velhasıl en az yonko gücünde. En fazla neler yapabilir bilemiyorum, fazla göremedik.. İstese korsanlar kralı da olabilir belki ama onu Luffy olacak, bu yüzden böyle bir şeyi isteyemez.
Hocam alınma ama daha hatalı bir mesaj olamazdı herhalde :D Tek tek düzeltmiştim yanlışlarını da aşağı kaydırınca gördüm @Gannicus aynı şeyleri yazmış :(

Eee kadir bu söylediklerine göre Dof'un yonkou seviyesi çıkması lazımdı sonuç ortada.
Ki Dof Mihawk'tan daha sağlam imajı çizmişti Mfde.Şu Mihawk'ı savunmak için Mf'yi dikkate almayın lafıda moda oldu yav.
Mihawk tam güç savaşmadı.Jozu'yu,Vista'yı da ileri de kullanacağı için Mihawk'a ezdirmedi.Mihawk'ın arc'ına geçiş yapıldığın da Jozu,Vista'ya nabar sence :D Adamın sahne sırası gelmedi.Bekleyin.

Belki eski günlere dair bir sözü fb ile görürüz :D

Ben tavşanları avlamak için her şeyini kullanan aptallara benzemem. Mihawk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık