Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bazı arkadaşlar MFde Luffynin elinin kesildiğini görmesini k haki açmasına baģlamış. Bunları uzun yıllar önce anlattık. O sahnede Luffy k haki açmıyor. Aksine Mihawk o sahnede Kral Hakinin yıldırma gücünün üst versiyonu olan Geleceği Gösterme yeteneğini kullanıp Luffye gelecekte olanı gösteriyor ve o saniyede Luffy kaçacak delik arıyor. Toriko serisinde buna En Güçlü Rutin deniyordu, E. Oda bu tekniği alıp Mihawka entegre etmis işte. :)

Bazı arkadaşlar MFde Luffynin elinin kesildiğini görmesini k haki açmasına baģlamış. Bunları uzun yıllar önce anlattık. O sahnede Luffy k haki açmıyor. Aksine Mihawk o sahnede Kral Hakinin yıldırma gücünün üst versiyonu olan Geleceği Gösterme yeteneğini kullanıp Luffye gelecekte olanı gösteriyor ve o saniyede Luffy kaçacak delik arıyor. Toriko serisinde buna En Güçlü Rutin deniyordu, E. Oda bu tekniği alıp Mihawka entegre etmis işte. :)

Biliyorsun, millet 10 yılda Mihawk'ın amiral üstü etme düşüncesini sindiremedi. Hatta hala hazımsızlık yaşayanlar bile var... Bu yazdığın... Bu 10 seneyi de aşar.

Mihawk rahatına düşkün adam. Canı ne isterse onu yapar vakit geçirmek için bir çok defa gördük. Sırf tayfa kurmadı cart curt diye adamın seviyesi düşmez.

Mihawk rahatına düşkün adam. Canı ne isterse onu yapar vakit geçirmek için bir çok defa gördük. Sırf tayfa kurmadı cart curt diye adamın seviyesi düşmez.
Evet mesela gider en güçsüz denizdeki Don Krieg'i kovalar. Oralar hava atar.:D Canı ne isterse onu yaptığını çok gördük. Adam istediği yere girip çıkıyor. Shichi olması da sadece shichi olmak nasılmış bir tatmak istediğinden.

Bb'nin seri sonundaki rolü sebebiyle soru işareti olmasıyla birlikte Mihawk şu an yaşayan tüm imparatorlardan güçlüdür.
Yav kardeşim cevap yazmıyayım diyorum dayanamıyorum.Kılıç ustası olarak en iyi ünvanı olan adam var tamam kabul ediyorsun bende ediyorum bak ne güzel ünvan kabul ediliyor bide ortada yaşayan en güçlü yaratık diye ünvanı olan kaido var sonra sen diyorsun mihawk daha güçlü kaidonun ünvanını yok sayıyorsun.İnsanlar o zaman gitsin mihawkın en iyi kılıç ustası olmasını sorgulasın.Şunu eklemeden edemeyeceğim kaç arc geçti mihawkın ne bir izi ne bir yendiği rakibi ne düello attığı ölen yaralanan adı anılan kimseyi görmedik çıkmadı.Wbnin kılıç ustasıyla vs atmamış duruyor wb ile çarpışmamış duruyor wanoya hiç gitmemiş duruyor belki açıklanır wano sonunda orasını bilemiyorum arc devam ediyor big mom arcında ismi geçmedi balık adam adasında yok yok yok yok adam bir tek shanks ile düello yapıyorlarmış onda da belli değil antrenman modunda mı geçmiş nolmuş arkadaşlar herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık