Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bu yorumu 2012 yılında yapmışım. Dokuz yıl önce seride haki kullanmış karakter sayısına bak, ondan sonra böyle saçmala. Üstelik Mihawk'ın Şeytan Meyvesi kullanıcılarına zarar veremediği sahneler de mevcuttu. Mesajın da yıldırma sebebi içeriyor bu arada.
Ben 9 yıl önce de hakisi var diyordum şimdi de diyorum. Takılmak da mı yasak ? Sadece ifade kullandım diye yıldırma yediysem cezası neyse yatar çıkarım.

Ben 9 yıl önce de hakisi var diyordum şimdi de diyorum. Takılmak da mı yasak ? Sadece ifade kullandım diye yıldırma yediysem cezası neyse yatar çıkarım.
İkimiz de bir tahmin yapmışız, seninki tutmuş. Aramızda bir samimiyet ya da arkadaşlık yok, o yüzden bana takılamazsın. Sadece ifade kullanmak da yıldırma sebebi, kurallarda yazıyor.

İkimiz de bir tahmin yapmışız, seninki tutmuş. Aramızda bir samimiyet ya da arkadaşlık yok, o yüzden bana takılamazsın. Sadece ifade kullanmak da yıldırma sebebi, kurallarda yazıyor.
Smoker bey, 1 hafta geçti yıldırmanın kaldırılmasını talep ediyorum.

Forumda Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar ve Eylemler

1. Türkçe yazım ve noktalama kurallarına dikkat etmeye çalışınız. Forumun herhangi bir sohbet odası olmadığının ve herkese açık bir platformda yalnızca yazılı iletişim yoluyla düşüncelerinizi paylaştığınızın lütfen farkında olun. Güzel bir dil kullanmak yaptığınız paylaşımların değerini arttırır. Bu sebeple, kullanılabilir bir Türkçe karşılığı mevcutken ısrarla yabancı dilde kelimeler tercih etmek*; mesajlarınızda çok fazla sayıda ifade ikonu** kullanmak veya sadece bu ikonlardan ibaret mesajlar atmak; gülme ifadesi olarak rastgele klavye vuruşlarına başvururken işi abartmak veya sadece bu anlamsız harfler bütününden ibaret mesajlar atmak; vurgulama amacı taşımadan mesajın büyük bir kısmını veya tamamını büyük, kalın ve renkli harflerle yazmak; bir konuya üst üste birçok mesaj atmak başlıklarda*** görmek istemeyeceğimiz kullanım şekilleridir. Bu tür mesajlar atan kullanıcılara uyarı gerçekleştirilir****, benzeri kullanım şekillerinin devamı halindeyse kısa süreli yıldırma cezası***** uygulanır.

Smoker bey, 1 hafta geçti yıldırmanın kaldırılmasını talep ediyorum.

Forumda Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar ve Eylemler

1. Türkçe yazım ve noktalama kurallarına dikkat etmeye çalışınız. Forumun herhangi bir sohbet odası olmadığının ve herkese açık bir platformda yalnızca yazılı iletişim yoluyla düşüncelerinizi paylaştığınızın lütfen farkında olun. Güzel bir dil kullanmak yaptığınız paylaşımların değerini arttırır. Bu sebeple, kullanılabilir bir Türkçe karşılığı mevcutken ısrarla yabancı dilde kelimeler tercih etmek*; mesajlarınızda çok fazla sayıda ifade ikonu** kullanmak veya sadece bu ikonlardan ibaret mesajlar atmak; gülme ifadesi olarak rastgele klavye vuruşlarına başvururken işi abartmak veya sadece bu anlamsız harfler bütününden ibaret mesajlar atmak; vurgulama amacı taşımadan mesajın büyük bir kısmını veya tamamını büyük, kalın ve renkli harflerle yazmak; bir konuya üst üste birçok mesaj atmak başlıklarda*** görmek istemeyeceğimiz kullanım şekilleridir. Bu tür mesajlar atan kullanıcılara uyarı gerçekleştirilir****, benzeri kullanım şekillerinin devamı halindeyse kısa süreli yıldırma cezası***** uygulanır.
Talep üzerine ceza indirimi yapmıyorum. Süresi dolduğundan cezan bitti. Kuralı da senden iyi biliyorum, buraya atmana gerek yok. Kendin okuyup öğren, başına böyle şeyler gelmesin bir daha.

Bu ilk başta gayet mantıklı güzel bir eleştiri gibi geliyor. Ama biz bu seride bir tane ödül avlayan da görmedik ama serinin yarısı ödül üzerine geçiyor. Falanca şu kadar ödül aldı, şöyle olduğu bilinirse ödül alır. Daha bir milyarlık adamları yakalayacak tek kişi göremedik. Seri denizlerde geçiyor denizde savaşan bir kişi göremedik en fazla fırtına çıkıyor.

Yani kısaca böyle iyi yansıtılamayan ama anlam ifade eden şeyler var. En güçlü kılıç ustası da bunlardan biri.
Ödül avcısı gördük. Whisky, sapondy, dressrosa her yerde varlar. Zoro ve adamları da ödül avcısıydı. Ayrıca en güçlü kılıç ustası olmak isteyenler de gördük. Sadece Zoro karlışmadı. Marinefordda mihawkla düello atmış kişiler vardı.

Şuanki Zoro kingi bu kadar kolay aldıysa, Mihawk en kötü ihtimal en güçlü sağ kol seviyesine çıktı. Zoro amiral indirince mihawk amiral+ olacak böyle böyle gidecek :D

Şuanki Zoro kingi bu kadar kolay aldıysa, Mihawk en kötü ihtimal en güçlü sağ kol seviyesine çıktı. Zoro amiral indirince mihawk amiral+ olacak böyle böyle gidecek :D
Aynen kanka Zoronun gücü arttıkça rakiplerin de artıyordu zaten. Sonra rakip tek yiyince abi çok güzel tek yedi çok güçlü bu adam böyle tek yiyemedi kimse diye dolaşmayın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık