Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En iyi kılıç ustası ünvanını Shanks'ten almış olabilir.O dövüşlerde bu üstün çıkmıştır sonra buna en iyisi demişlerdir.Sonra Shanks'ın kolu cortluyor zaten kılıç konusundaki yeteneği ilerlemiyor.

En iyi kılıç ustası ünvanını Shanks'ten almış olabilir.O dövüşlerde bu üstün çıkmıştır sonra buna en iyisi demişlerdir.Sonra Shanks'ın kolu cortluyor zaten kılıç konusundaki yeteneği ilerlemiyor.
Ünvan en iyi değil, en güçlü kılıç ustası. İyi güçlü muhabbeti biteli çok oldu. Yani yetenek değil güce bağlı.

Yeniler bilmez, biz burada hakisi yok, sağ kol bunu harcar, Shanks ile haki kapatıp savaştı... diyenlerle uğraştık yıllarca.
Sormuştum Mihawk Logia olan Caribou ile karşılaşsa hakisi yoksa maden ne olacak diye, aldığım cevap, illa yenmesi gerekmiyor kendini savunur. Sonuçta Mihawkı rakipleri logia değil kılıç ustaları diye.

Şu an ki serinin geldiği noktaya bakıyoruz ki o MF'de Buggyi kesemedi muhabbetleri o kadar anlamsızlaşıyor ki...

Kılıç yeteneği konusunda ilerlemiyor ama haki temelli dövüşmeye adapte olabiliyor.Bu özelliğiyle yonko olmuştur
İlerlemediği konuda ki kanıya nereden varıldı bir adet manga sayfası alsak ? Haki temelli dövüş ne mihawk da haki biliyor ki kılıç kararmış :D Saçma argüman yazdığın...

İlerlemediği konuda ki kanıya nereden varıldı bir adet manga sayfası alsak ? Haki temelli dövüş ne mihawk da haki biliyor ki kılıç kararmış :D Saçma argüman yazdığın...
Olm varsayım yazıyoruz “Olabilir” diyorum makale mi yayınladık kanıt bekliyon? Kılıç kullanıcısı olmakla kılıç ustası olmak arasında fark var Shanks kullanıcı olmaya evrilmiş olabilir diyorum.Saçma olan senin algın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık