Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk amirallerden kesinlikle güçlüdür. One Piece animesinde dikkat çeken karakterlerin ünvanlarıda çok önemlidir. Şimdi bu adam dünyanın en iyi kılıç ustası. Animede saldırılardan en önemli üç saldırıdan biri bence kılıçla yapılan saldırıdır. Bu adamda kılıçta en iyisi yani hafife almamak gerek ileriki bölümlerde değeri açıklanırsa ben değerinin 3 - 3.5m olacağını düşünüyorum. Şunuda söylim Shanks kadar güclü değil onuda söylim :D

Mihawk amirallerden kesinlikle güçlüdür. One Piece animesinde dikkat çeken karakterlerin ünvanlarıda çok önemlidir. Şimdi bu adam dünyanın en iyi kılıç ustası. Animede saldırılardan en önemli üç saldırıdan biri bence kılıçla yapılan saldırıdır. Bu adamda kılıçta en iyisi yani hafife almamak gerek ileriki bölümlerde değeri açıklanırsa ben değerinin 3 - 3.5m olacağını düşünüyorum. Şunuda söylim Shanks kadar güclü değil onuda söylim :D
Neredeyse bütün güç meseleleri halloldu. Şu Amiral gücünün hafife alınması da bitince güce denge gelecek:oops:.

Mihawk'ın daha güçlü olduğu kesin olan karakter Amiraller değil, ismindeki kılıççı Shanks. :D Kartlarda da geçiyordu Mihawk'ın Shanks'ı geçecek rakibini beklediği. :D

Amiral seviyesi diyeni çok iyi anlıyorum. Shanks'tan geridedir diyenin koyacağı kategori bu olmalı bence. Ama sağ kol falan, ne bileyim.

Profiline bakınca boyle birsey demen surpriz olmadı :D Amiral fanıysan hic gerek yok tartısmayalım istersen. Bana objektif olan yorumcular lazım ?
Ben yıllardan beri Mihawk = Amiral = Yonko derim. Başlarda Mihawk sağkol gücünde görülürdü, Amirllar ise Yonkolar karşısında %5-8 oy alırdı. Şimdi ise denklemim dünya okuyucusu adına doğrulandı. KF'de ise benzer düşünceli okuyucu sayısı yarıya yaklaştı. Objektif düşünceli olanın kim olduğu değişen okuyucu profilinden belli. :D

Ben yıllardan beri Mihawk = Amiral = Yonko derim. Başlarda Mihawk sağkol gücünde görülürdü, Amirllar ise Yonkolar karşısında %5-8 oy alırdı. Şimdi ise denklemim dünya okuyucusu adına doğrulandı. KF'de ise benzer düşünceli okuyucu sayısı yarıya yaklaştı. Objektif düşünceli olanın kim olduğu değişen okuyucu profilinden belli. :D
Mihawk = Amiral = Yonko şunu söylemen benim için yeterli. İyi günler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 67)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık